Γενικά Ζευγαράκια...hotels and restos in Europe... by traveller...

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κάθε επόμενο!
Για Φλωρεντία εγώ είχα μείνει στο Albani Firenze το οποίο εκτός από πολύ καλό ξενοδοχείο είχε και πολύ καλό location διπλα στο σταθμό santa maria novella και 3 λεπτά από το Duomo
 

iliasmessini

Member
Μηνύματα
87
Likes
9
Traveller καλημέρα, ως ειδικός στα περι Λονδίνου και εγώ ως ασχετος θα ήθελα τη βοήθειά σου. Θα βρεθω με τη γυναίκα μου στο Λονδίνο 26/12 με 2/1. Ειναι το πρώτο ταξίδι μετα το γάμο μας , θέλω να είναι κάτι ξεχωριστό, και ελπίζω να έκανα καλή επιλογή...Καμιά ιδιαίτερη πρόταση για διαμονή 100-150 ευρώ ημερησίως;;;Κάποιο ρομαντικό εστιατόριο για δείπνο ή καποια ιδιαίτερη συμβουλή για την πρωτοχρονια;;Συγγνώμη για τις πολλες ερωτήσεις αλλα θέλω να τα οργανώσω οσο καλύτερα γίνεται...
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Ο Traveller δεν θα σου απαντήσει γιατί δεν παίρνει μέρος πια στις συζητήσεις του travelstories.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.674
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Καμιά ιδιαίτερη πρόταση για διαμονή 100-150 ευρώ ημερησίως;;;
Με αυτά τα χρήματα είναι δύσκολο να βρεις κάτι ιδιαίτερο στο Λονδίνο. Ενδεχομένως να βρεις κανένα αξιοπρεπές τετράστερο (πιθανότερα τριάστερο) αλλά όχι κάτι που θα είχες ίσως στο μυαλό σου για ταξίδι γάμου. Αν θέλεις κάτι πραγματικά ιδιαίτερο πρέπει να αναθεωρήσεις το budget πολύ προς τα πάνω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.686
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom