1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Απρίλιο - Ιούνιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Γενικά Ζευγαράκια...hotels and restos in Europe... by traveller...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος Traveller, στις 2 Μαρτίου 2010.

1. jimp

jimp Member

έχουμε κάποια πρόταση για διαμονή σε Φλωρεντία και Λούκα;

2. greg_thess

greg_thess Member

3. jimp

jimp Member

Το budget θα το βρουμε, δώσε εσύ προτάσεις και λεφτά υπάρχουν!

panpan likes this.
  4. greg_thess

greg_thess Member

jimp likes this.
  5. emouli

emouli Member

Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
    Γιωργάκη, εσύ;

Yorgos, GTS and jimp like this.
  6. MOSXRI

MOSXRI Member

Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Κάθε επόμενο!
    Για Φλωρεντία εγώ είχα μείνει στο Albani Firenze το οποίο εκτός από πολύ καλό ξενοδοχείο είχε και πολύ καλό location διπλα στο σταθμό santa maria novella και 3 λεπτά από το Duomo

jimp likes this.
  7. iliasmessini

iliasmessini Member

Traveller καλημέρα, ως ειδικός στα περι Λονδίνου και εγώ ως ασχετος θα ήθελα τη βοήθειά σου. Θα βρεθω με τη γυναίκα μου στο Λονδίνο 26/12 με 2/1. Ειναι το πρώτο ταξίδι μετα το γάμο μας , θέλω να είναι κάτι ξεχωριστό, και ελπίζω να έκανα καλή επιλογή...Καμιά ιδιαίτερη πρόταση για διαμονή 100-150 ευρώ ημερησίως;;;Κάποιο ρομαντικό εστιατόριο για δείπνο ή καποια ιδιαίτερη συμβουλή για την πρωτοχρονια;;Συγγνώμη για τις πολλες ερωτήσεις αλλα θέλω να τα οργανώσω οσο καλύτερα γίνεται...

8. chris7

chris7 Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Ντορτμουντ
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Καναδάς
    Ο Traveller δεν θα σου απαντήσει γιατί δεν παίρνει μέρος πια στις συζητήσεις του travelstories.

9. mariath

mariath Member

Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Όλη η Νότια Αμερική
    Με αυτά τα χρήματα είναι δύσκολο να βρεις κάτι ιδιαίτερο στο Λονδίνο. Ενδεχομένως να βρεις κανένα αξιοπρεπές τετράστερο (πιθανότερα τριάστερο) αλλά όχι κάτι που θα είχες ίσως στο μυαλό σου για ταξίδι γάμου. Αν θέλεις κάτι πραγματικά ιδιαίτερο πρέπει να αναθεωρήσεις το budget πολύ προς τα πάνω.