Η Κρητη ζηλεψε και θελει κοπη πιτας!!!

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Πωπω! Σε καταπληκτικο καφε ειχατε παει! Καλα να περνατε και να ανταμωνετε και ελπιζω καποτε να ειμαι μαζι σας!

Giristroula Φαντάζομαι πως θα δούμε κι άλλες φωτογραφίες Εύη μου...Όπως βλέπεις παρακολουθώ τα γεγονότα και είμαι νοερά κοντά σας...Και εις άλλα με υγεία!
Koριτσια σας ευχαριστουμε πολυ....:clap: οντως το caffe ηταν τελειο η θεα με τα Χανια φωτογωγημενα αλλα δεν μπορουσα να τραβηξω φωτο λογω της βροχης δεν ειχα καθολου ορατοτητα....

ΕΡΣΗ αυτο ακριβως θελουμε μια συναντηση να ειμαστε ολοι μαζι....εκει πρεπει να κλεισουμε σταδιο....:haha::haha:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
ευη βαλε και την φωτογραφια που ειναι ο αντωνης με ολα τα κοριτσια!!!!!!!
ο καρδιοκατακτητης μας!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αγαπημένα μου Κρητικάκια (όλοι σας !) και του χρόνου με υγεία, να ξανακόψετε πίτα και μακάρι να είμαστε παρέα :D :clap:
 

kemcap

Member
Μηνύματα
43
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
γαυδος
χαιρομαι που περασατε θαυμασια.ευχομαι να ειμαι μαζι σας στην επομενη συναντηση.
χρονια καλα και πολλα στον σουδιανο για την ονομαστικη του γιορτη.και του χρονου.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Με κομένη την ανάσα σας παραθέτω τις φωτό δύο εκλεκτών μελών του travelstories..έτσι για να έχετε κάτι να βλέπετε!!:D
Ξέρω ότι έχετε αγωνία να δείτε τις μούρες μας αλλά για αλλη μιά φορά αποφασίσαμε να μην τις διασύρομε στο διαδίκτυο:D

H πρώτη είναι η φανή φυσικά!
απο φωτογένεια ..
 

Attachments

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Αγαπημένα μου Κρητικάκια (όλοι σας !) και του χρόνου με υγεία, να ξανακόψετε πίτα και μακάρι να είμαστε παρέα :D :clap:
Εγω δεν ξενχω.....κατι για ανοιξη....θυμαμαι.....κατι για ερχομο στο νησι μας....:roll::roll::roll:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
χαχαχα!!!! ευχαριστω για τα καλα λογια!!
Ηταν πολύ ωραια βραδια η χτεσινή!! Και η βασιλοπιτα της Eva kas δεν το συζητώ, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!! Χαρηκα παρα πολύ που σας γνώρισα απο κοντά.. Αντε να κανονίζουμε και τις επομενες συναντήσεις πριν το Μπέρκερ..Και αν δεν κάτσει το μπέργκερ, έχουμε και την εξωτική παλαιόχωρα!! χαχα:bleh:
Μπράβο!! Πάντα τετοια!!

υγ1:χρονια καλα και πολλα soudianos!!!
υγ2:πως φαινεται ότι είμαστε πολίτες του κόσμου...και φλουρί Ταυλανδέζικο, παρακαλώ!
Πλακα στη πλακα.....κατσε να μπει η γραμμη Χανια-Μπεργκεν να δουμε τι παιζει....και μη σου φαινεται καθολου περιεργο Τραβελστορικη συναντηση στη Νορβηγια...δεν ειναι η πρωτη που γινεται στο εξωτερικο εχουν προηγηθει και αλλες.....για να μη σου πω οτι απο τωρα εχουν δηλωσει συμμετοχες:roll::roll:
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Με κομένη την ανάσα σας παραθέτω τις φωτό δύο εκλεκτών μελών του travelstories..έτσι για να έχετε κάτι να βλέπετε!!:D
Ξέρω ότι έχετε αγωνία να δείτε τις μούρες μας αλλά για αλλη μιά φορά αποφασίσαμε να μην τις διασύρομε στο διαδίκτυο:D

H πρώτη είναι η φανή φυσικά!
απο φωτογένεια ..
Το ότι θα νοσταλγούσα την χριστουγεννιάτικη συνάντηση διαβάζοντας τα πρωτοχρονιάτικα, το ήξερα! Το ότι θα σας σκεπτόμουνα όντας εγώ στην Κύπρο κι αυτό το ήξερα! Είδα τώρα και την Φανή και μου ξανά ήρθαν όλα στον νου ακόμα πιο αναλυτικά!! Μην ξεχνάμε ότι η Φανή ήταν η πρώτη «αναγνωρίσιμη» για εμένα και τον Taver!!
Καλή επανάληψη να έχουμε! Είθε να συνεχίζει να μεγαλώνει η παρέα!
 
Last edited by a moderator:

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Με κομένη την ανάσα σας παραθέτω τις φωτό δύο εκλεκτών μελών του travelstories..έτσι για να έχετε κάτι να βλέπετε!!:D
Ξέρω ότι έχετε αγωνία να δείτε τις μούρες μας αλλά για αλλη μιά φορά αποφασίσαμε να μην τις διασύρομε στο διαδίκτυο:D

H πρώτη είναι η φανή φυσικά!
απο φωτογένεια ..
Α,πολύ τολμηρή σε βρίσκω ....έβαλες φωτογραφία του παιδιου στο ιντερνετ? δεν ακους τι γίνεται? κι αν στο απαγάγουν και ζητάνε λύτρα?:shock:
πάντα τέτοια παιδιά....
 

dimitris70

Member
Μηνύματα
97
Likes
20
Eva Kas η νοστιμότατη πίτα σου, ανεβάζει τις "μετοχές" σου. Στα υπόψη οι ενδιαφερόμενοι:)

Χάρηκα που ξανάδα τους παλιούς, και που γνώρισα κι΄άλλα παιδιά του forum, όπως Dora the explorer, atrapos (και σύζυγος), vito, criskar 83, και εύχομαι να δίνουν πάντα παρόν στις συναντήσεις και στις συζητήσεις.

Τιμή μας, που κάποιο μέλος παρά την κοινωνική του υποχρέωση και τη δυσκολία στη μετακίνηση, ομόρφηνε όπως πάντα με την παρουσία του την παρέα μας.

Σημειώνω ότι η τσικουδιά "κρύβοταν"..για περίπτωση ανάγκης...
και παρουσιάστηκε μετά από αίτημα επιφανούς μέλους ..:D
Καλησπέρα στην ωραία παρέα και χρόνια πολλά Αντώνη και από μένα.
Στεναχωριέμαι που δεν τα κατάφερα να βρεθώ μαζί σας άλλη μια φορά αλλά υπόσχομαι ότι η τρίτη θα είναι και η φαρμακερή...
Να το κανονίσουμε όμως πριν το καλοκαίρι, μια που περνάτε τόσο καλά όταν βρισκόσαστε, γιατί αλλιώς πάει πολύ μακριά....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom