Η Κρητη ζηλεψε και θελει κοπη πιτας!!!

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλησπέρα στην ωραία παρέα και χρόνια πολλά Αντώνη και από μένα.
Στεναχωριέμαι που δεν τα κατάφερα να βρεθώ μαζί σας άλλη μια φορά αλλά υπόσχομαι ότι η τρίτη θα είναι και η φαρμακερή...
Να το κανονίσουμε όμως πριν το καλοκαίρι, μια που περνάτε τόσο καλά όταν βρισκόσαστε, γιατί αλλιώς πάει πολύ μακριά....

Κemcamp χαιρομαι που περασατε θαυμασια.ευχομαι να ειμαι μαζι σας στην επομενη συναντηση.
χρονια καλα και πολλα στον σουδιανο για την ονομαστικη του γιορτη.και του χρονου.
Eυχαριστουμε πολυ παιδια....καταλαβαινουμε απολυτα οτι οι αποστασεις εδω ειναι μεγαλες....γι αυτο υπαρχει η σκεψη οι συναντησεις μας να γίνονται στο Ρεθυμνο για να μοιραζονται οι αποστασεις.....και ετσι να βρισκομαστε ολοι μαζι :cool::cool:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Η Φανη ειναι μια κουκλα και καθως φαινεται και κυρια (εφοσον επιβιωσε η γατα του μαγαζιου).
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Η Φανη ειναι μια κουκλα και καθως φαινεται και κυρια (εφοσον επιβιωσε η γατα του μαγαζιου).

χαχαχαχχα!ναι σιγα......απλα την ειχε αφησει στο σπιτι αλλιως σιγαμην αφηνε σε ησυχια το γατι.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Να πω ακομα οτι χαρηκα που γνωρισα τρεις καινουργιες φιλες.....τη υπεροχη dora the exlplorer με τα πανεμορφα διδυμακια της, τη γλυκύτατη Αναστασια συζηγος του atrapos και τη καταπληκτικη Βανα....που ελπιζω σε ολες τις συναντησεις να ειναι ολες μαζι μας...... :clap::clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Με την άδεια της doraxplorer παραθέτω την φωτό των διδύμων κοριτσακιώντης.
την συνταγή την έχεις φυλάξει dora?
 

Attachments

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Για πρωτη φορα δεν ειχε φαγητο....οποτε δεν εχουμε υλικο....προσπαθησα να τραβηξω το γυαλινο θολο- σκεπή αλλα ειχε τετοια βροχη που δεν ειναι καθαρη η ληψη....ουτε και στη θεα προς τη πολη ειχα καλη ορατοτητα λογω καιρου....μπορω να πω οτι ειναι καλλιτερη η θεα στα Χανια απο τη Κουκουβαγια....ειναι πιο κοντινη.....
Για να μη περιμενεται αδικα τα γραφω.....:bleh::bleh:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Η pandora θα έρθει στα χανιά και της έχω βρεί και δουλεια!!!
θα την στείλω σε χωριο με κοπάδια να τα αρμέγει και να ανεβοκατεβαζει τα γίδια στο μαντρί...:D

πρέπει να την κρατήσομε κοντά να μην την κάνει για ιαπωνία με τους τρισπίθαμους!!:rolleyes:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Η pandora θα έρθει στα χανιά και της έχω βρεί και δουλεια!!!
θα την στείλω σε χωριο με κοπάδια να τα αρμέγει και να ανεβοκατεβαζει τα γίδια στο μαντρί...:D

πρέπει να την κρατήσομε κοντά να μην την κάνει για ιαπωνία με τους τρισπίθαμους!!:rolleyes:
Καλε τι μας λες....εγω θα παρω τη Πανδωρα στο Ρεθυμνο θα την εχω στα οπα-οπα,θα τη παω στη Θαλασσογραφια για φαγητο, στη Φορτετζα να δει ολη τη πολη θεα......και με το πειρατικο καραβι που το βραδυ γινεται μπαρακι και σαλπαρει.....να δει τη πολη και δια θαλασσης.......
Τσ....τσ...τσ...ακου στα κοπαδια να αρμεγει.....για το ΕΛΕΟΣ !!!!!:bleh::bleh:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Αφήστε αυτά που ξέρετε. Η Pandora θα έλθει στο Ηράκλειο, θα την πάω στον
Μάρτσαλο να τις δείξω το παλάτι του Ποσειδώνα, για καφέ στη κρήνη του
Μοροσίνι που είναι και επίκαιρος, και κατόπιν στον Αγ. Μάρκο...:)
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Η pandora θα έρθει στα χανιά και της έχω βρεί και δουλεια!!!
θα την στείλω σε χωριο με κοπάδια να τα αρμέγει και να ανεβοκατεβαζει τα γίδια στο μαντρί...:D

πρέπει να την κρατήσομε κοντά να μην την κάνει για ιαπωνία με τους τρισπίθαμους!!:rolleyes:
Καλε τι μας λες....εγω θα παρω τη Πανδωρα στο Ρεθυμνο θα την εχω στα οπα-οπα,θα τη παω στη Θαλασσογραφια για φαγητο, στη Φορτετζα να δει ολη τη πολη θεα......και με το πειρατικο καραβι που το βραδυ γινεται μπαρακι και σαλπαρει.....να δει τη πολη και δια θαλασσης.......
Τσ....τσ...τσ...ακου στα κοπαδια να αρμεγει.....για το ΕΛΕΟΣ !!!!!:bleh::bleh:
Αφήστε αυτά που ξέρετε. Η Pandora θα έλθει στο Ηράκλειο, θα την πάω στον
Μάρτσαλο να τις δείξω το παλάτι του Ποσειδώνα, για καφέ στη κρήνη του
Μοροσίνι που είναι και επίκαιρος, και κατόπιν στον Αγ. Μάρκο...:)
:haha::haha::haha: απ΄όλα θα κάνουμε, τρελλαίνομαι :clap: στον Άγιο δεν θα πάμε ?:bleh::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.199
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom