Η Κρητη ζηλεψε και θελει κοπη πιτας!!!

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
μην τους ακουσεις πανδωρα μου......μαζι μου θα ερθεις να γυρισουμε σε ολα τα μπαρακια να κανουμε κοινωνικες σχεσεις οπως λεω εγω!
και οταν βαρεθουμε θα σε παω και ενα 2ημερακι στα σφακια για αρμεγμα και κυνηγι.....σκεψου το!!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
μην τους ακουσεις πανδωρα μου......μαζι μου θα ερθεις να γυρισουμε σε ολα τα μπαρακια να κανουμε κοινωνικες σχεσεις οπως λεω εγω!
και οταν βαρεθουμε θα σε παω και ενα 2ημερακι στα σφακια για αρμεγμα και κυνηγι.....σκεψου το!!!
:haha::haha: δηλαδή η στάνη είναι must, ε ? :haha: να πάρω τις γαλότσες μου βρε παιδιά...οι UGG κάνουν ?:bleh::bleh::bleh:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
:haha::haha: δηλαδή η στάνη είναι must, ε ? :haha: να πάρω τις γαλότσες μου βρε παιδιά...οι UGG κάνουν ?:bleh::bleh::bleh:
Μαζι θα παμε βαλε εσυ τις UGG και εγω τις MANOLO BLAHNIK θα φυγουν τα προβατα ετσι και μας δουν !!!!!!!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Pandora έχει και Άγιο ο μπαξές!! Από Χερσόνησο που είμαι, πεταγόμαστε μπαμ-μπαμ!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
οριστε καλυψαμε ολη την κρητη!!!!μωρε μπραβο μας!γαλοτσες δεν χρειαζονται,αρβιλες θα βαλουμε!!!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
οριστε καλυψαμε ολη την κρητη!!!!μωρε μπραβο μας!γαλοτσες δεν χρειαζονται,αρβιλες θα βαλουμε!!!!
Pandora έχει και Άγιο ο μπαξές!! Από Χερσόνησο που είμαι, πεταγόμαστε μπαμ-μπαμ!
Μαζι θα παμε βαλε εσυ τις UGG και εγω τις MANOLO BLAHNIK θα φυγουν τα προβατα ετσι και μας δουν !!!!!!!
Ωραία, θα πάρω ΚΑΙ αρβύλες, Ευάκι :haha:

Σπυράκο μου, σ΄ευχαριστώ, μπαμ-μπαμ θα κάνουμε στη λίμνη, στο πειρατικό επάνω :lol:

Ρεθυμνάκι, αυτό το σκηνικό, να πιλαλάνε τα πρόβατα μόλις μας δουν...κάποιος πρέπει να το καταγράψει...:haha: κανόνισε...:bleh::haha:
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Λοιπον, έχουμε και λέμε...για Μπεργκεν μεσα στις γιορτες του πασχα με 150 ευρω περιπου! αλλιώς βρισκομαστε στα δοκιμασμενα Χανια. Αντε, εκτος και αν κανουμε την τρομερή αλλαγη και βρεθούμε Ρέθυμνο!:bleh::bleh:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
vitoυλη ειπαμε η επομενη συναντηση αν γινει κρητη θα ειναι στο ρεθυμνο που να μοιραστουμε την αποσταση με τους ηρακλειωτες!
οσο για το μπεργκερ οχι σε περιοδο πασχα please.............θα δουλευω ασταματητα!ασε που παιζει να εχω βαρδια ημερα του πασχα.......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.399
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom