Η γνώμη σας για το σάιτ!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.979
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ναι Doug , θελουμε και τη δικη σου γνωμη γρηγορα!
Βαρσαμια , ειδα τιs φωτο σου σημερα και ειναι πολυ ωραιεs και οι Μοσχοβιτικεs και οι Αιγυπτιακεs!
Δημο , σου εχω πει οτι μου αρεσαν πολυ οι φωτο σου αλλα και τα αρθρα σου και η γνωμη μου μετραει διπλη καθοτι ειμαι των τροπικων του κοκοφοινικα :haha:
 

Geiton

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ακόμα
Ταξίδι-Όνειρο
Μογγολία
Με μια πρώτη ματιά ( είναι η δεύτερη μέρα που μπαίνω) , μόνο θετικά βλέπω. Συγχαρητήρια στους υπεύθυνους . Λειτουργικό και όμορφο. Οι τυχόν παρατηρήσεις αργότερα :)
 

tina

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ ελπιζω!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρικη
Μου αρεσει τοσο πολυ να ταξιδευω με τα ταξιδια οχι μονο τα δικα μου αλλά και των αλλων , αυτα που διαβαζω . Με ενοχλει που δεν εχω καταλαβει ακομα πως αν ανεβαζω φωτογραφιεςν να απανταω και γενικα να συμετεχω, αλλά σιγα σιγα θα τα καταφερω. Με κομπλαρει ο τροπος που καποιοι εχουν το ταλεντο να φραφουν .Αλλά πραγματικα τρελαινομαι για ταξιδια και ταξιδιωτικες ιστοριες, κι αυτο απο μονο του ειναι ενα μεγαλο κινητρο.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
tina

μπορείς να γράψεις και εσύ τις δικές σου ταξιδιωτικές ιστορίες από τα μέρη που έχεις επισκεφτεί! Πίστεψέ με, κανείς δεν θα σε κρίνει για τα γραφόμενά σου! Δεν είμαστε συγγραφείς εδώ μέσα ούτε το παίζουμε, σωστά;

Αναμένουμε με ιδιαίτερο ενδιαφέρον τις ιστοριούλες σου και κάποιες φωτογραφίες ίσως!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.979
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Tina μην εχειs κανενα προβλημα :).
Ολοι εδω αγαπαμε τα ταξιδια και τιs ταξιδιωτικεs ιστοριεs. Αν θελειs ιδεα απο που να αρχισειs τιs ιστοριεs σου , ξεκινα απο την Κουβα χαχα :)
 

mak

Member
Μηνύματα
29
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
??????
παιδια απλα μπραβο!!!
ειμαι νεο μελος, αλλα παρακολουθω το site καμια βδομαδα. πηρα αποφαση να γινω μελος επειδη πιστευω οτι εχετε κανει πολυ καλη δουλεια.
 

vagelis

Member
Μηνύματα
58
Likes
47
Τι σας αρέσει;
Τι σας κάνει να ξαναμπείτε στο σάιτ;
Τι δε σας αρέσει;
Τι θα θέλατε να έχει και του λείπει;
Τι περιμένατε να βρείτε και το βρήκατε;

Α) Μου αρεσει οτι, σχεδον απο την αρχη, μπορει καποιος να συμμετασχει, χωρις προηγουμενως να ... πρεπει να βγαλει ΤΕΙ πληροφορικης για να τα καταφερει.
Β) Αφου μου αρεσει, ξαναμπαινω.Αλλιως δε θα μ' αρεσε.
Γ) Δεν μου αρεσει οτι, ο ευκολος τροπος συμμετοχης και συγγραφης ιστοριων, σε συνδυασμο με τη φλυαρια μου, απειλουν να εξαντλησουν γρηγορα την ταξιδιωτικη μου "δεξαμενη".
Δ) Θα ηθελα να εχει και του λειπει ενας "μηχανισμος" αναπληρωσης του παραπανω κινδυνου.
Ε) Βρηκα μια χειροπιαστη αποδειξη, οτι οι Ελληνες μπορουν να εχουν ή να αποκτησουν ταξιδιωτικη κουλτουρα κι οτι αυτη δεν περναει αναγκαστικα απο το "Paparas Tours & Co".
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Παντως Βαγγελη απ' οτι βλεπω η ταξιδιωτικη σου δεξαμενη ειναι αξιοσημειωτα μεγαλη. Αφου τελειωσεις με το Λομποκ γραψε μας, με τον σαγηνευτικο τροπο που διηγησαι και για το Λαος που για μενα ειναι ενα ονειρο το οποιο καποτε ελπιζω να πραγματοποιησω.
 

vagelis

Member
Μηνύματα
58
Likes
47
Παντως Βαγγελη απ' οτι βλεπω η ταξιδιωτικη σου δεξαμενη ειναι αξιοσημειωτα μεγαλη. Αφου τελειωσεις με το Λομποκ γραψε μας, με τον σαγηνευτικο τροπο που διηγησαι και για το Λαος που για μενα ειναι ενα ονειρο το οποιο καποτε ελπιζω να πραγματοποιησω.
Για να ειμαι ακριβης, κατι που δε φαινεται στο χαρτη, εχω παρει "τζουρα" απο Λαος (εκδρομουλα απο Βορεια Ταυλανδη).Πολυς κοσμος πηγαινοερχεται τωρα τελευταια, αλλα δε νομιζω οτι θα γινει ποτε hot spot, λογω ελλειψης θαλασσας.Καλα ηταν, πιο Κινεζοι απο τους Ταυλανδους, πιο Ταυλανδοι απο τους Κινεζους, οπως ακριβως τους "φωτογραφιζει" η γεωγραφια τους.
 

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ταξίδι-Όνειρο
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
Εμένα μου άρεσε το ό,τι ενώ σχεδίαζα να πάω διακοπές στην Πάτμο, μετά από την ανακάλυψη του site και τις πληροφορίες που πήρα από αυτό -γενικές και προσωπικές- κατέληξα να πάω στο Μαυρίκιο, κάτι που δεν είχα φανταστεί καν!Ε νομίζω ότι έχει κάποια διαφορά...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.330
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom