Τουρκία Η δικιά μου Κωνσταντινούπολη!!

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
πλεον το φτιαχνουν 2 σε 1 !!! φτιαχνουν το ταβουκ κιοκτσουκ με "καμμενο" πατο.είναι το ιδιο γλυκο με την κρεμα κοτοπουλου κ με καμμενο πατο.στους καταλογους το αναγραφουν με την πληρη ονομασια ταβουκ κιοκτσουκ καζαν ντιπι... το θεμα όπως κ να το λενε είναι από τα πιο ιδιαιτερα κ νοστιμα γλυκα!!!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Μπραβο..μπραβο...μπραβο γυρισατε αρκετα για πρωτη φορα στη Πολη!..Μπραβο....ειδικα για τη σκοποβολη!:clap:
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Ευχαριστω πολυ....η αληθεια ειναι οτι δεν 'κολλαω' ποτε σε ενα προορισμο,θελω συνεχεια κατι καινουργιο αλλα στην Πολη καποια στιγμη στο μελλον μαλλον θα ξαναπαμε γιατι κολλησε την 'αρρωστια' η γυναικα μου....:haha:!!!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Ευχαριστω πολυ....η αληθεια ειναι οτι δεν 'κολλαω' ποτε σε ενα προορισμο,θελω συνεχεια κατι καινουργιο αλλα στην Πολη καποια στιγμη στο μελλον μαλλον θα ξαναπαμε γιατι κολλησε την 'αρρωστια' η γυναικα μου....:haha:!!!
Έτσι γίνεται ! Την πατησαμε πολλοι , από Ηράκλειο το καλοκαίρι η Aegean βάζει απευθείας!
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
δεν υπαρχει περιπτωση να πας μονο μια φορα στην Πολη... εχει κατι ανεξηγητο που σε καλει παντα εκει!!! εγω παντως θα πηγαινω οσο συχνα μπορω,είναι το "κολλημα" μου.πολυ ωραια ιστορια κ φωτος! κ στο επομενο με το καλο! καλα ταξίδια να ΄χουμε!!!
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Ανοίγοντας το travel stories δεν θα μπορούσα να δω κάτι καλύτερο από την ιστορία σου,δεδομένου ότι σε λίγες μέρες θα βρίσκομαι Κωνσταντινούπολη. Να 'σαι καλά! Όμορφο φωτογραφικό υλικό ;)
Με το καλό να πας και να γυρίσεις να μας πεις τις εντυπώσεις σου...Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
μου αρεσε πολύ το φωτορεπορταζ σας παιδια!να ειστε καλα και πολυταξιδεμένοι!
ειδικα οι μεριδες στο αγαπημενο σας εστιατοριο μου αρεσαν τοσο που θα παω σιγουρα στο συντομο περασμα μου από την Πολη!Πάει η διαιτα!!!με καψατε παναθεμα σας!:bleh:
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
μου αρεσε πολύ το φωτορεπορταζ σας παιδια!να ειστε καλα και πολυταξιδεμένοι!
ειδικα οι μεριδες στο αγαπημενο σας εστιατοριο μου αρεσαν τοσο που θα παω σιγουρα στο συντομο περασμα μου από την Πολη!Πάει η διαιτα!!!με καψατε παναθεμα σας!:bleh:
Θα κάνεις βόλτες στα παζάρια και θα κάψεις τις θερμίδες....:icecream:Εγώ πάντως πήρα 2 κιλά....Νομίζω τη ζημιά την κάνουν τα γλυκά....:lol:
 

gkemma13

Member
Μηνύματα
14
Likes
17
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Με το καλό να πας και να γυρίσεις να μας πεις τις εντυπώσεις σου...Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...
Ευχαριστώ πάρα πολύ! Με χαρά θα μοιραστώ μαζί σας τις εντυπώσεις μου !
 

gotthard

Member
Μηνύματα
74
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
kusadasi
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΚΩΤΙΑ
Μπράβο ρε παιδιά. Έτσι γαμογελαστοι να μείνετε. Την επόμενη να δοκιμάσετε και την vialand. Είναι κάτι που δεν υπάρχει στην Ελλάδα σε τέτοια έκταση.
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Ευχαριστουμε πολυ....να ξερεις οτι εχω παθος με τετοια παρκα και εχω παει σε Port Aventura[Ταραγονα]-Zoomarine , Magicland[Ρωμη] Park de attraciones[Μαδριτη] Disneyland[Παρισι] και στο παρκο Πρατερ στην Βιεννη.Δεν γνωριζα οτι υπηρχε κατι τετοιο...ισως καποια αλλη φορα.....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom