Τουρκία Η δικιά μου Κωνσταντινούπολη!!

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
στηθος με στηθος κινεισαι με την @Vegerazaros για το ποιος ειναι ο μαστερ της νεας μου λατρειας!θα ψηφισω εσενα Μπαμπη γιατι αυτη με μαλωσε δεν θελει να με αφησει να ξοδεψω λεφτα στην τουρκικη τσαγιερα!:haha::haha:
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Κάναμε στο αεροδρόμιο 50 ευρώ με 1 προς 3 λίρες και αργότερα βρήκαμε την καλύτερη ισοτιμία και εκεί που λέει ο Μπάμπης αλλά και μέσα στην μεγάλη αγορά με 1 ευρω προς 3,21 λίρες.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
στηθος με στηθος κινεισαι με την @Vegerazaros για το ποιος ειναι ο μαστερ της νεας μου λατρειας!θα ψηφισω εσενα Μπαμπη γιατι αυτη με μαλωσε δεν θελει να με αφησει να ξοδεψω λεφτα στην τουρκικη τσαγιερα!:haha::haha:
Τον Μπαμπη τον Μπαμπη ψηφιζω και γω...!! και μην ακους εμενα το λεει και ο @greco 160 ευρώ χαλαω την βδομαδα εκει :)...οσο αφορά το "ποιος ξερει πιο καλα την Πόλη" ...εχω να σου πω...οτι η απαντηση ειναι Κανεις!!..ουτε αυτοι που μενουν εκει την κατέχουν ....θα αρχισεις να καταλαβαίνεις τι εννοώ έπειτα απο 7-8 επισκεψεις σε αυτη τη πλανεύτρα Πολη...
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Τον Μπαμπη τον Μπαμπη ψηφιζω και γω...!! και μην ακους εμενα το λεει και ο @greco 160 ευρώ χαλαω την βδομαδα εκει :)...οσο αφορά το "ποιος ξερει πιο καλα την Πόλη" ...εχω να σου πω...οτι η απαντηση ειναι Κανεις!!..ουτε αυτοι που μενουν εκει την κατέχουν ....θα αρχισεις να καταλαβαίνεις τι εννοώ έπειτα απο 7-8 επισκεψεις σε αυτη τη πλανεύτρα Πολη...
Χμμμ...δηλαδη μου μενει μια για ν αρχισω να καταλαβαινω...Πανω που εψαχνα αφορμη για να ξαναπαω συντομα:xalara:
 

golden_flower

Member
Μηνύματα
10
Likes
9
Αν έχει κανείς μια χρεωστική της εθνικής δεν γίνεται να τραβήξει απο αυτόματο μηχάνημα,με την καλύτερη ισοτιμία?
Ένα ευρώ αν δεν κάνω λάθος είναι η προμήθεια.
Τα παίρνεις σε λίρες και τελειώνεις.
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
κανεις δεν ξερει την Πολη τοσο καλα... θα είναι η μονιμη δικαιολογια μου για να πηγαινω συνεχεια!!! σας ευχαριστω για τις ψηφους εμπιστοσύνης! αν εκλεγω θα σας μοιρασω δωρεαν εισητηρια για Κωνσταντινουπολη!!! :clap:. νομιζω ότι την νεα χρονια πρεπει να ξαναεπισκευθω την πολη γιατι εχω 50 λιρες από την προηγουμενη φορα κ πρεπει να καταναλωθουν! :xalara:
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
αν εκλεγω θα σας μοιρασω δωρεαν εισητηρια για Κωνσταντινουπολη!!! :clap:. νομιζω ότι την νεα χρονια πρεπει να ξαναεπισκευθω την πολη γιατι εχω 50 λιρες από την προηγουμενη φορα κ πρεπει να καταναλωθουν! :xalara:
παρακαλω το δικο μου να ειναι αεροπορικο μη ταλαιπωρηθω με το λεωφορειο και το σωματικο ελεγχο των τελωνειακων :D
50 λιρες;;;1 αγια σοφια και 1 βολτα στο βοσπορο......ζωαρα!ζηλευω και δε φημηζομαι για ζουλιαρα!:confused:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom