Θα πληρωνουν το υψος τους ΄χρυσαφι΄

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
"Αν και τώρα δεν παίζει τόσο πρόβλημα μια και είμαι κάνα 40άρι κιλά κάτω από ότι ήμουν τότε!"
Μπράβο φίλε, συγχαρητήρια για την προσπάθεια, πολύ αξιέπαινο.
Ευχαριστώ ;-)

(και να φανταστείς ότι στο ενδιάμεσο είχα βρεθεί και σε υψηλότερα επίπεδα, λολ)

άντε μάθαμε τώρα και τις διαστάσεις μερικών μερικών!!!θα φτιάξω αρχείο!!!!
εμένα όλα μου κάνουν πάντως ,μπορώ να διπλώνομαι και να γίνομαι μικρό πακέτο...(κουίζ)
Ακροβάτης; :bleh::bleh::bleh:
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Tο κορίτσι λάστιχο μήπως;.....
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.725
Likes
50.764
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κι εγώ διπλώνομαι διότι πάσχω από μια περίεργη πάθηση και τα πέλματά μου δε μπορούν να ακουμπούν ακίνητα το έδαφος για πολύ (μπορώ δηλαδή να χοροπηδάω, να τρέχω, να περπατάω με τις ώρες αλλά όχι να στέκομαι όρθιος ή καθιστός), οπότε βάζω τα γόνατά μου στην πλάτη του μπροστινού. Ως εκ τούτου προτιμώ ο μπροστινός να είναι παχουλοδροσάτος για να φέρνει αντίσταση και το ζητάω και στις κοπέλες στο check-in. Πολύ χρήσιμοι και οι παχουλοδροσάτοι λοιπόν, αλλά όχι για να κάθονται δίπλα (μπροστά ναι, τους προτιμούμε).
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Δεν μας είπαν όμως το ύψος της αποζημίωσης που καλούνται να πληρώσουν αν κάποιος από μας, πάθει κάτι ,λόγω έλλειψης χώρου.
Μιας και όλες οι αεροπορικές δεν τηρούν τους κανόνες που αφορούν το χώρο της κάθε θέσης, ας ενημερώνουν λοιπόν σωστά τον κόσμο .;)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
άχ παιδιά τιποτα απο όλα τα παραπάνω!! απλώς,γίνομαι "ευέλικτη" απο ανάγκη! δεν έχω πρόβλημα να ταξιδέψω σε οποιες συνθήκες γενικώς !! άλλα σοβαρότερα με νοιάζουν σε ένα ταξίδι!
οπότε διπλώνομαι στα τρία,χωράω παντού,και υπομονή φτάσαμεεε!!!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Kαι γω καλοβολος ειμαι.
Μ`αρεσουν τα 10ωρα ταξιδια με το αεροπλανο.:airplane:
Λιγη ταινια.......λιγο φαι.......πολυς υπνος και.......... τσουπ νατην η Μπανγκοκ.
Ρε για ποτε φτασαμε παλι....:D
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
δεν έχω πρόβλημα να ταξιδέψω σε οποιες συνθήκες γενικώς !! άλλα σοβαρότερα με νοιάζουν σε ένα ταξίδι!
οπότε διπλώνομαι στα τρία,χωράω παντού,και υπομονή φτάσαμεεε!!!!
Παρομοίως!!!
Στο αεροδρόμιο πετάω καμμιά 30 χρόνια απο πάνω μου, γινομαι 18ρης και. ... πετάω.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Αρχικό μήνυμα απο renata
δεν έχω πρόβλημα να ταξιδέψω σε οποιες συνθήκες γενικώς !! άλλα σοβαρότερα με νοιάζουν σε ένα ταξίδι!

οππππ!!! η renata θα προβει σε αποκαλυψεις...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ναι !!!!mio gps...άκου μία .επέστρεφα απο ινδία. άκουσα μια τύπισα να μιλάει ελληνικά.συνήθως δεν αποκαλύπτομαι οτι μιλάω και εγώ αλλα μιλάω κινέζικα να μην με παρουν χαμπάρι! λέει λοιπόν η τύπισα στην αεροσυνοδό με χάλια αγγλικά "εγώ δεν κάθομαι εδώ ανάμεσα σε τρεις βρωμιάρηδες ινδούς" !!! κοκάλωσα. η θέση δίπλα μου ήταν άδεια.ξαπλώνω γρήγορα για να καταληφθεί,και ευχήθηκα να άνοιγε κανένα παράθυρο να την πετάξω έξω. έδειξε την θέση μου για να έρθει και φυσικά εγώ αρνήθηκα και το έπαιξα άρωστη!!! τέτοια πράματα απαράδεκτα φίλοι μου που πραγματικά σου αρωσταίνουν την πτήση σου!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.268
Μηνύματα
885.759
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom