Αίγυπτος Θα φύγω με τα νούμερα για Κάιρο...

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
...και θες να πας πεις οτι μονο εσυ δεν ησουν περιεργη για τον γαμπρο??????:mad::mad:
.... ε βεβαια, "δινεις" τους άλλους, και εσυ... λαδι... για να ακούσουμε και για τα καμώματα της Ευαγγελιας.... που ειστε κοριτσια να απαντήσετε:D????
Εγω, κοπελια,ειχα μια αποψη για το πως θα ειναι ο γαμπρος λογω παλαιοτερης μου επισκεψης στην χωρα......:D
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.005
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα-Ινδία-Περού
Εγώ πάλι κατάλαβα άλλα: Κανείς δεν απουσίασε από το Ramsis (το είπε άλλωστε) πολύ περισσότερο αυτός που θα είχε να κάνει 40 ολόκληρα λεπτά για να πάει σπίτι του (μιλάμε για περιοχή πέρα από το αεροδρόμιο). Σε ποιο νούμερο (...δωματίου εννοώ) κοιμήθηκε όμως; Κορίτσια και αγόρια σας ακούμε.
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ονειρεμένο Ταξίδι
Costiera Amalfitana
Σε ποιο νούμερο (...δωματίου εννοώ) κοιμήθηκε όμως; Κορίτσια και αγόρια σας ακούμε.

Στου αρχηγού φυσικά!!!..Πλάκα κάνω...Ο Eihab ήταν ευγενέστατος, φιλόξενος και gentleman... Κάτι που έλειπε απ τα ρσενικά της παρέας!!!
Μας συνόδεψε στο Marriot για επιδόρπιο και στη συνέχεια αναχώρησε για το σπίτι του,κύριος..
Όχι τίποτα άλλο, αλλα η sapieza παιδιά δεν "ψωνίζει απ τις εκπτώσεις"!!!
Λίτσα το νού σου!!!Σε περιμένει ωραία παρέα στην Πόλη...!!!
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.005
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα-Ινδία-Περού
Για να δούμε τι θα πει κι ο αρχηγός...
A και στο Marriot μαζί! Και βλέπω να λες πως ήταν καλή αγορά.
Με το μήνυμα που στέλνεις στα γαμπρουδάκια (δεν μας την έπεσε, ήταν κύριος) δε σας βλέπω να προκόβετε στην Πόλη!!!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ονειρεμένο Ταξίδι
Costiera Amalfitana
Για να δούμε τι θα πει κι ο αρχηγός...
A και στο Marriot μαζί! Και βλέπω να λες πως ήταν καλή αγορά.
Με το μήνυμα που στέλνεις στα γαμπρουδάκια (δεν μας την έπεσε, ήταν κύριος) δε σας βλέπω να προκόβετε στην Πόλη!!!
Γιατί είπε κανείς οτι οι κύριοι δεν την πέφτουν?
Ο Eihab είναι μια πολύ καλή γνωριμία , όπως και η παρέα που μας περιμένει στην Πόλη..
Για γαμπρουδάκια δεν έχουμε ανάγκη, αλλα αν είναι Ιταλάκια το σκεφτόμαστε...:bleh:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ δεν μιλάω ακόμη...περιμένω να ολοκληρωθεί η θεματική ενότητα της ιστορίας και θα σχολιάσω μία και καλή! :haha:
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
Τα νουμερα και ο Eihab

Τα αγορια ειχαν γινει πρασινα απο την ζηλια!! " Ε, οχι , αυτος απο το πουθενα να απολαμβανει τα φιλια και τα γλυκολογα της neraidas και μεις μπουκαλα!!"

.......
:D:D:D χαχα, τρελο γελιο.. πως τα γραφεις ετσι???:lol::lol:
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
Μπράβο Ευαγγελία ! Πολύ καλογραμμένη και καθώς πρέπει ιστορία, γιατί έχω ένα αίσθημα απογοήτευσης; σαν να παράγγειλα κεμπάπ πολίτικο και να έφαγα μπιφτέκι νοσοκομείου, γιατί νομίζω ότι από την ιστορία αφαιρέθηκαν τα πικάντικα και έμεινε μόνο ο κύριος κορμός;
μια χαρα τα λεει η κοπελα

σορυ κοριτσια απο την ιστορια, δεν θα βγουν κουφετα, προσκλητηρια γαμου κτλ κτλ

μετα απο το ταξιδι μου στην Ιταλια, πιο πιθανο ειναι, θα σας ενημερωσω..
μετα θα ανοιξουμε και καινουριο θεμα : που να κανω το γαμο μου στην Ιταλια κ θα δηλωσετε συμμετοχες....:lol:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Yemen
Να δηλώσω ότι η Ντόροθυ είχε λιγότερη περιέργεια από όλους για το γαμπρό... Άλλωστε κάποιος έπρεπε να ασχοληθεί και με τα σερνικά της παρέας που μετά την έλευση του Eihab τα είχαμε τελείως παραμελήσει.. Καθόμουν λοιπόν, με το φίλο Κώστα (τεράστια μορφή) κάναμε τη shisha μας, λέγαμε τις βλακείες μας και δεν ενοχλήσαμε ούτε ασχοληθήκαμε με κανέναν...

Και τέλος πάντων, εμένα για κάποιο λόγο οι πλούσιοι γαμπροί δεν μου πάνε ρε παιδί μου πως να το κάνουμε!

Όχι ότι, και να μου πήγαιναν, υπήρχαν ελπίδες... Έτσι και τολμούσε κανείς να πλησιάσει τον Eihab, Sapienza και Neraida θα τον κατασπάραζαν... :bleh:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Όχι ότι, και να μου πήγαιναν, υπήρχαν ελπίδες... Έτσι και τολμούσε κανείς να πλησιάσει τον Eihab, Sapienza και Neraida θα τον κατασπάραζαν
σαν να μπαίνει το νερο στα αυλάκι ....για πες ...για πες ?????
και πια ηταν η σταση της αγνής ?????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.810
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom