Αίγυπτος Θα φύγω με τα νούμερα για Κάιρο...

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Μα γιατί να ασχοληθεί με τον Eihab η ευαγγελία??? Είχε χτυπήσει τόσους γαμπρούς, αρχής γενομένης από το ρεσεψιονίστ, που έναν ακόμα τι να τον κάνει?? Τον χάρισε στα κοριτσάκια!

Μεγάλη καρδιά...
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Μα γιατί να ασχοληθεί με τον Eihab η ευαγγελία??? Είχε χτυπήσει τόσους γαμπρούς, αρχής γενομένης από το ρεσεψιονίστ, που έναν ακόμα τι να τον κάνει?? Τον χάρισε στα κοριτσάκια!

Μεγάλη καρδιά...
Θα ξεχάσω εγώ πόση ώρα κάναμε να παραγγείλουμε στο εστιατόριο?Ο μετρ γαμπρός είχε κατσικωθεί δίπλα στην Ευαγγελία και δεν έλεγε να το κουνήσει..Ειδικά δε, όταν εκείνη με μια κίνηση ματ άνοιξε τη βεντάλια(είχε φουντώσει το κορίτσι), παραλίγο να θρηνήσουμε θύματα...

ΥΓ: Για του λόγου τ αληθές κυκλοφωρεί και φωτο ντοκουμέντο!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Θα ξεχάσω εγώ πόση ώρα κάναμε να παραγγείλουμε στο εστιατόριο?Ο μετρ γαμπρός είχε κατσικωθεί δίπλα στην Ευαγγελία και δεν έλεγε να το κουνήσει..Ειδικά δε, όταν εκείνη με μια κίνηση ματ άνοιξε τη βεντάλια(είχε φουντώσει το κορίτσι), παραλίγο να θρηνήσουμε θύματα...

ΥΓ: Για του λόγου τ αληθές κυκλοφωρεί και φωτο ντοκουμέντο!!!
Ναι ριξτε τα σε μενα τωρα!! Εσεις δεν ξερατε τι να παραγγειλετε τοση ωρα και το παιδι θεωρησε καλο να συσφιξει τις σχεσεις μεταξυ Ελλαδας και Αιγυπτου. Που το βλεπετε το κακο ε??
Επειδη λειτουργω σαν πρεσβειρα καλης θελησεως στο εξωτερικο??:haha::haha:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλά διπλώθηκα απ΄τα γελια πάνω από 10 φορές!! Απλά διάλεξα τον πλέον ακατάλληλο τόπο και χρόνο να διαβάσω τα καμώματά σας... Ρεζίλι με κάνατε στους συναδέλφους (μεταξύ μας σκασίλα μου)!!
Μπράβο ρε παιδάκια...Πάντα τέτοια όμορφα!!!:clap::clap:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πολύ ευχάριστη ιστορία και εννοείται πολύ χρήσιμη. Φαίνεται ότι το διασκεδάσατε όλοι μαζί.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.331
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom