Θεσσαλονίκη-Νέα Υόρκη 132 ευρώ RT

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Διάβαζα πρόσφατα σε αυτό το φόρουμ στο θέμα της ΝΥ άποψη ότι ακόμη και Αστόρια δεν αξίζει ξενοδοχείο και ότι είναι μακριά από Μανχάταν παρόλο που έχει μέτρο που περνάει κοντά και σε 2-3 στάσεις είσαι στο νησί.
Πραγματικά δεν το καταλαβαίνω αυτό.
Εντάξει απόψεις είναι αυτές.
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Διάβαζα πρόσφατα σε αυτό το φόρουμ στο θέμα της ΝΥ άποψη ότι ακόμη και Αστόρια δεν αξίζει ξενοδοχείο και ότι είναι μακριά από Μανχάταν παρόλο που έχει μέτρο που περνάει κοντά και σε 2-3 στάσεις είσαι στο νησί.
Πραγματικά δεν το καταλαβαίνω αυτό.
Εντάξει απόψεις είναι αυτές.
Ούτε εγώ το κατάλαβα ποτέ αυτό. Όταν είμαι σε ξένη πόλη βγαίνω από το ξενοδοχείο το πρωί και επιστρέφω το βράδυ. Αν είναι 30 λεπτά μακριά από το κέντρο θα χάσω 1 ώρα από τη μέρα μου. Δεν είναι και τόσο τραγικό. Προτιμώ να μείνω σε τετράστερο και 30 λεπτά μακριά. Δεν την αντέχω τη μπίχλα.
Αλλά αυτές είναι δικές μου απόψεις. Περί ορέξεως...
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
584
Likes
1.944
Ούτε εγώ το κατάλαβα ποτέ αυτό. Όταν είμαι σε ξένη πόλη βγαίνω από το ξενοδοχείο το πρωί και επιστρέφω το βράδυ. Αν είναι 30 λεπτά μακριά από το κέντρο θα χάσω 1 ώρα από τη μέρα μου. Δεν είναι και τόσο τραγικό. Προτιμώ να μείνω σε τετράστερο και 30 λεπτά μακριά. Δεν την αντέχω τη μπίχλα.
Αλλά αυτές είναι δικές μου απόψεις. Περί ορέξεως...
Μέγα λάθος.. μονόδρομος το Μανχάταν..
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Ας ξανακατσει τέτοια τιμή του χρόνου τότε σίγουρα θα μάθουμε και εμείς από ΝΥ.
Σαν καλύτερη λύση βλέπω να ψάξω να βρω κανέναν φίλο γνωστό για να του φορτωθω...
Για την ώρα ξεκινάω ψάξιμο από τώρα και περιμένω...
 
Last edited:

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Δεν βοηθάτε κι εσείς να μάθουμε όμως...

Το οικονομικότερο κ πολύ καλό κ με πρωινό μετά από πολύ ψάξιμο είναι το midtown conventioncenter new York
Σε τι τιμή είναι;
 
Last edited by a moderator:

thalia tsif

Member
Μηνύματα
584
Likes
1.944
Δυστυχώς στις ημερομηνίες που θες δεν έχει σε αυτό που έκλεισα εγώ..δες το λίγο το YMCA..έχει κ East k west
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.700
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom