Θεσσαλονικιώτικη συνάντηση το Νοέμβριο!

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Συμφωνω με baba να δωσουμε ενα αρχικο ραντεβου στην εκθεση 12 ή 1 το μεσημερι και οπως μας βγει το προγραμμα. Καλο ειναι να εχουμε παντως στο μυαλο μας καποιες προτασεις φαγητου-καφε. Οι υπολοιποι 15 που ειστε βρε παιδια?

Εγώ εδώ είμαι απλά δεν ξέρω τι ώρα θα μπορέσω να έρθω γιατί θα έχω φιλοξενούμενους από Αγγλία και θα προσπαθήσω να τα συνδυάσω όλα.
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Και αν υπάρχουν και άτομα...νεώτερα μέλη ίσως που δεν θέλουν νάρθουν στην έκθεση αλλά θέλουν να μας συναντήσουν αργότερα για φαγητό ας μου στείλουν π.μ να τους δώσω κινητό για να είμαστε έτσι σε συννενόηση και να μη χάσουν τη συνάντηση.
 

PopiTzil

Member
Μηνύματα
89
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
...........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κούβα..
Εδώ είμαι και εγώ...λοιπόν θέλω να έρθω και στην έκθεση αλλά δεν προλαβαίνω μάλλον, οπότε θα έρθω κατευθείαν στον καφέ. Αν αποφασιστεί από τώρα η ώρα και το μέρος...οκ, αλλιώς θα πρέπει όπως πολύ σωστά ανέφερες romantic woman να μιλήσουμε στο τηλέφωνο για να γίνει σωστή συνεννόηση!!
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Εδώ είμαι και εγώ...λοιπόν θέλω να έρθω και στην έκθεση αλλά δεν προλαβαίνω μάλλον, οπότε θα έρθω κατευθείαν στον καφέ. Αν αποφασιστεί από τώρα η ώρα και το μέρος...οκ, αλλιώς θα πρέπει όπως πολύ σωστά ανέφερες romantic woman να μιλήσουμε στο τηλέφωνο για να γίνει σωστή συνεννόηση!!

Συνεπώς, μήπως θα έπρεπε να πούμε μια ενδεικτική έστω ώρα και μέρος για τη συνάντηση μετά την έκθεση??γιατί αλλιώς θα χαθούμε με τα παιδιά που θέλουν να ερθουν αργότερα.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
+1 από μένα για τις 13:00 και για τον πύργο του ΟΤΕ.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Συνεπώς, μήπως θα έπρεπε να πούμε μια ενδεικτική έστω ώρα και μέρος για τη συνάντηση μετά την έκθεση??γιατί αλλιώς θα χαθούμε με τα παιδιά που θέλουν να ερθουν αργότερα.
Για μέρος μετά την Έκθεση δεν μπορούμε να πούμε από τώρα, πίστεψέ με, ξέρω τι σου λέω. Θα εξαρτηθεί από την ώρα και τις διαθέσεις μας μετά την επίσκεψη (κούραση, πείνα, δίψα, κλπ.).
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Για μέρος μετά την Έκθεση δεν μπορούμε να πούμε από τώρα, πίστεψέ με, ξέρω τι σου λέω. Θα εξαρτηθεί από την ώρα και τις διαθέσεις μας μετά την επίσκεψη (κούραση, πείνα, δίψα, κλπ.).
Άρα θα πρέπει οπωσδήποτε να φροντίσουμε να έρθουμε σε επαφή με τους υπόλοιπους που θα έρθουν μετά. ΟΚ.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Σίγουρα πρέπει να έχουμε ένα κοινό σημείο συνάντησης.Μετά όλοι μαζί (και οι 20) θα πηγαίνουμε απο περίπτερο σε περίπτερο ?
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Να σας πω,αλλιώς το ξεκινήσαμε και αλλού το πάμε....
Συμφωνώ με ΛΙΔΑ,ήδη είχα προσωπικά μηνύματα ...ρωτάνε και θάθελαν κάποιοι να ξέρουν και ένα σημείο συνάντησης για μετά για φαγητό

είχαμε πεί αρχικά αν θυμάστε πρώτη σελίδα ότι θα βρισκόμασταν για καφέ στις 6.30 και όσοι ήθελαν πριν να πάνε στην έκθεση οκ,αλλά είχαμε και ένα σημείο αναφοράς πλήν έκθεσης,
τώρα επειδή αρκετά άτομα είιπαν ότι θάναι καλύτερα για την έκθεση να πάνε νωρίς,μετατοπίσθηκε η ώρα και οκ ο καφές μπορεί να γίνει φαγητό(όπου βέβαια και κάποιος που δεν θέλει να φάει μπορεί να μας κάνει παρέα μ ενα ποτήρι κρασί που λέει ο λόγος)αλλά χρειάζεται να ορίσουμε ώρα και μέρος συνάντησης,

είχα πεί πιό πάνω ότι μπορώ να δώσω κινητό σε όσους δε θέλουν να πάνε στην έκθεση για να μη χαθούμε αλλά κι αυτό δεν είναι σωστό...
ήδη πήρα μήνυμα απο φίλο που ρωτάει που θα βρεθούμε και τί ώρα μετά την έκθεση,
ακόμα κι εγώ λόγω υποχρεώσεων πιθανότατα στην έκθεση δεν θα είμαι,
αλλά στη συνάντηση μετά θέλω να είμαι
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Λοιπόν, όπως όλοι συμφώνησαν θα πρέπει
1. Να κανονίσουμε την ώρα και τον τόπο συνάντησης για αυτούς που θέλουν να πάνε στην έκθεση. να πούμε 13.00 στον πύργο του ΟΤΕ??αυτό σημαίνει ότι θα συναντηθούμε εντός έκθεσης. Καποιος κάλλιστα μπορεί να πάει και πιο νωρίς να την επισκεφθεί.
2. Επειδή όπως όλοι καταλαβαίνουμε θα υπάρχει δυσκολία επικοινωνίας με αυτούς που δεν θα έρθουν στην έκθεση θα πρέπει να δώσουμε μια ενδεικτικη ώρα έστω και τόπο συνάντησης (ίσως έξω από την έκθεση) ώστε να συναντηθουμε με τους υπόλοιπους και το πολύ πολύ αυτοί που θέλουν να μείνουν παραπάνω ακολολουθούν αργότερα.

Συμφωνείτε???

Romantic ανελαβε τις ανακοινώσεις!!!!
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Λοιπόν η erminathess είχε προτείνει το Ντορε Ζύθος,δεν βλέπω να έγινε καμιά άλλη πρόταση και επειδή πολύ το κλωθογυρνάμε προτείνω να ορίσουμε σαν μέρος για φαγητό συνάντηση αυτό,στις 3 και μιση,εγώ ούτως η άλλως θα είμαι εκείνη την ώρα γιατι δεν θα πάω έκθεση
και όσοι θέλουν να καθυστερήσουν περισσότερο στην έκθεση έρχονται και μας βρίσκουν

(άλλαξε το πλάνο,ΔΕΙΤΕ τα παρακάτω μηνύματα)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.084
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom