Ιδέες για μονοήμερες εκδρομές (από Αθήνα)

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δεν πληρώνω, δεν πληρώνω?
;) κάνε μου καταγγελία!

Όχι φίλε μου, απλά δεν υπάρχει κανείς για να πληρώσεις - περνάς ελεύθερα (εκτός κι αν στο μεταξύ τα επανδρώσανε) .
 

GABRIELLA

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΑΘΗΝΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Γειά σας!! Έχω διαβάσει τα πιο πάνω άρθρα και επειδή σκοπεύω να επισκεφθώ την Αθήνα για 4 ημέρες προς το τέλος Ιανουαρίου θα με ενδιέφερε μια μονοήμερη Χειμωνιάτικη εκδρομή κάπου κοντά στην Αθήνα που θα μπορούσαμε πιθανότατα να πάμε με λεωφορείο. Αν έχετε την καλοσύνη να προτείνετε καμιά εκδρομούλα θα το εκτιμούσα πολύ.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Γειά σας!! Έχω διαβάσει τα πιο πάνω άρθρα και επειδή σκοπεύω να επισκεφθώ την Αθήνα για 4 ημέρες προς το τέλος Ιανουαρίου θα με ενδιέφερε μια μονοήμερη Χειμωνιάτικη εκδρομή κάπου κοντά στην Αθήνα που θα μπορούσαμε πιθανότατα να πάμε με λεωφορείο. Αν έχετε την καλοσύνη να προτείνετε καμιά εκδρομούλα θα το εκτιμούσα πολύ.
δεν ξέρω απο πού ερχεσαι, αλλά εγώ στη θ'εση σου θα πήγαινα Ναυπλιο! Εναλλακτικά όλοι τώρα από Αθήνα πάνε Αράχωβα, δεν ξέρω αν θα σου άρεσε
 

George13

Member
Μηνύματα
40
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΛΙΒΑΝΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Eίτε πας Ναύπλιο , είτε Αράχωβα μία χαρα είναι ... Αν και εγώ θα σου πρότεινα Ναύπλιο ;)
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.327
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Ναύπλιο κι από μένα!
Αν πάτε με το ΚΤΕΛ απλά ρωτα ποιες ώρες εχει express να γλιτωσεις το γυρω γυρω στα χωρια
 

mria-123

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Φεβρουάριο μονοήμερη στην Αίγινα???

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους....
Το Φεβράρη κανονίζω να έρθω Αθήνα για 1 βδομάδα και θα ήθελα να πάμε με την παρέα μου μονοήμερη εκδρομή σε κάποιο κοντινό νησί της Αθήνας..
Πρώτη μου σκέψη ήταν η Αίγινα αλλά δεν ξέρω πως είναι τώρα το χειμώνα
Υπάρχουν ανοιχτά εστιατόρια??Έχει κίνηση??
Αν κάποιος πήγε χειμώνα ας μου πεί κάποιες προτάσεις
 

mria-123

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
orestcrete ευχαριστώ για την απάντηση σου
διάβασα το μήνυμα στο τοπικ...απλά εγώ επειδή είμαι απο Κύπρο θέλω να μάθω αν αξίζει να πάω Αίγινα Φεβρουάριο
 

NoFX182

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Backpacking over Europe
προσωπική μου άποψη, να πας Σπέτσες είναι καλύτερα και έχει και περισσότερο κόσμο τους χειμερινούς μήνες! θα παθεις πλακα με την ομορφια και την ιστορια που μπορει να κρυβει ενα νησι τοσο κοντα στην αθηνα!

Αλλη λυση: παρε απο σταθμο λαρισης τρενο και πηγαινε μονοημερη στην λεβαδεια, ειναι ενα 10αρικο το πηγαινε-ελα και τον φεβρουαριο η πολη απλως δεν παιζετε! Ποταμια-δαση-σουβλακι! σκοπευω να το κανω κανα σαββατο μεσα στον μηνα...!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.603
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom