Κένυα Σεϋχέλλες Κένυα και Σεϋχέλλες

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Last edited by a moderator:

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Από Ναϊρόμπι για Σεϋχέλες δεν φαίνεται να υπάρχουν και πολλές επιλογές όσον αφορά τις αεροπορικές εταιρείες. Έτσι κοιτάς στο σάιτ των Κενυατικών αερογραμμών που σου ανέφερε η Rosa.
Από Σεϋχέλλες η air Seychelles πετούν και για Ρώμη και για Μιλάνο (www.airseychelles.it).
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.018
Από Ναϊρόμπι για Σεϋχέλες δεν φαίνεται να υπάρχουν και πολλές επιλογές όσον αφορά τις αεροπορικές εταιρείες. Έτσι κοιτάς στο σάιτ των Κενυατικών αερογραμμών που σου ανέφερε η Rosa.
Από Σεϋχέλλες η air Seychelles πετούν και για Ρώμη και για Μιλάνο (www.airseychelles.it).http://www.airseychelles.it).

Όντως η airseychelles έχουν αυτό το πρόβλημα....όπως και η airarabia που "τρως" σχεδόν μία μέρα στο "πήγαινε" και άλλη μία στο "έλα" στην sharjah.....
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.018
Το σίγουρο είναι ότι είναι δυνατόν να συνδυαστεί!
Θυμάμαι ότι έχω δει μια παρόμοια εκδρομή από ένα κυπριακό πρακτορείο ταξιδίων.
Δυστυχώς, δεν θυμάμαι πως λεγόταν το πρακτορείο για να πάρεις μια γεύση.

Νομίζω ότι βρήκα το πρακτορείο που λες..... AEOLOS.....
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Αλλά κι αυτό εδώ μου φάνηκε ενδιαφέρον! 16ήμερο...Περιλαμβάνονται και αεροπορικά...

(πω, πω, σε τι 'τριπάκι' μ' έβαλες.....:shock:)

Kenya seychelles safaris national parks game reserves wildlife tours

Kenya - Seychelles 2 centre
Kenya & The Sey chelles​
A superb value trip which combines some of the highlights of the Kenyan safari circuit with a relaxing stay in one of the world's finest archipelagoes; The Seychelles. Visits are made to the Amboseli & Samburu reserves, before an island-hopping adventure is enjoyed, taking in Mahe, Praslin & La Digue.
 
Last edited by a moderator:

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Δεν το θυμάμαι καθόλου πως λεγόταν.
Βρήκα, όμως, και άλλη αεροπορική από Μιλάνο που πετάει για Σεϋχέλλες: η Eurofly και το σάιτ της www.meridiana.it

Καλά από το πρωί που ξαναδιάβασα της ιστορίας της Στέλλας για την Κένυα ταξιδεύω νοητά προς τα εκεί αλλά οι τιμές των πρακτορείων μου έκοψαν τα φτερά και ξαναγύρισα προς ανατολική Ασία.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.018
Αλλά κι αυτό εδώ μου φάνηκε ενδιαφέρον! 16ήμερο...Περιλαμβάνονται και αεροπορικά...

(πω, πω, σε τι 'τριπάκι' μ' έβαλες.....:shock:)

Kenya seychelles safaris national parks game reserves wildlife tours

Kenya - Seychelles 2 centre
Kenya & The Sey chelles​
A superb value trip which combines some of the highlights of the Kenyan safari circuit with a relaxing stay in one of the world's finest archipelagoes; The Seychelles. Visits are made to the Amboseli & Samburu reserves, before an island-hopping adventure is enjoyed, taking in Mahe, Praslin & La Digue.
Kι αυτό πολύ καλό! Έχει να πέσει πολύ μελέτη γιατί βλέπω ότι το ταξίδι που σκέφτομαι είναι λίγο (να μην πώ πολύ) "φαρμακείο";)
 
Last edited by a moderator:

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Kι αυτό πολύ καλό! Έχει να πέσει πολύ μελέτη γιατί βλέπω ότι το ταξίδι που σκέφτομαι είναι λίγο (να μην πώ πολύ) "φαρμακείο";)
Καλά, αυτό το δεύτερο που σου έστειλα είναι φοβερό! Μπες να δεις απίθανες φωτογραφίες και να ακούσεις τα λιοντάρια να βρυχώνται!!!:D
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.018
Δεν το θυμάμαι καθόλου πως λεγόταν.
Βρήκα, όμως, και άλλη αεροπορική από Μιλάνο που πετάει για Σεϋχέλλες: η Eurofly και το σάιτ της www.meridiana.it

Καλά από το πρωί που ξαναδιάβασα της ιστορίας της Στέλλας για την Κένυα ταξιδεύω νοητά προς τα εκεί αλλά οι τιμές των πρακτορείων μου έκοψαν τα φτερά και ξαναγύρισα προς ανατολική Ασία.
Κι εγώ το ίδιο βλέπω.....:(
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Varioathens παλι για χαλια προορισμο ετοιμαζεσαι βλεπω :lol:
Παντως για Μοζαμβικη θα το σκεφτομουν κι εγω..και ειναι και λιγοτερο τουριστικη Gts.
Αρχιπελαγη Bazaruto , Quirimbas μαγεια!!
Δεν εχω ιδεα τι λενε τα αεροπορικα προς την περιοχη ομως..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom