Κένυα Σεϋχέλλες Κένυα και Σεϋχέλλες

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.485
Likes
7.968
Varioathens παλι για χαλια προορισμο ετοιμαζεσαι βλεπω :lol:
Παντως για Μοζαμβικη θα το σκεφτομουν κι εγω..και ειναι και λιγοτερο τουριστικη Gts.
Αρχιπελαγη Bazaruto , Quirimbas μαγεια!!
Δεν εχω ιδεα τι λενε τα αεροπορικα προς την περιοχη ομως..
Λέω κι εγώ "που είναι τόσες ώρες αυτό το κορίτσι?" :lol:
Το "ετοιμάζομαι" σχετικό γιατί μιλάμε για του χρόνου πια.....αλλά το να το σκέφτομαι-ετοιμάζω από τώρα μου δίνει δύναμη ΄ν' αντέξω.... :lol:
Θα τα κοιτάξω και αυτά γιατί οι Σεϋχέλλες όπως ξανάπα είναι "φαρμακείο"!:(
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
:bash::bash::bash::bash::bash::bash::bash:

Μολις ειδα την φωτογραφια.....
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Δεν ξερω το θα πρωτοπαρει σειρα...:shock:
 

dimitra

Member
Μηνύματα
13
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΙΛΑΝΔΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
Σευχέλλες πήγα πέρυσι το καλοκαίρι..
Μοναδικός προορισμός για λάτρεις της παραλίας και μόνο... Θα Δεν ξέρω αν συνδιάζεται με Κένυα εγω το έκανα με Ντουμπάι μιας και πετούσα με Emirates και ήταν ενδιάμεσος σταθμός... Αν το αποφασίσεις αναλόγως με τον μήνα που θα πας επέλεξε και που θα μείνεις για να αποφύγεις την μόνιμη συννεφιά.... Εγώ έμεινα στο Mahe..Μπορείς με τα τακτα δρομολόγια να επισκευτείς και τα γύρω νησια όπως La Digue και Praslin.
ότι πληροφορία θέλεις στην διαθεσή σου..
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.485
Likes
7.968
Σευχέλλες πήγα πέρυσι το καλοκαίρι..
Μοναδικός προορισμός για λάτρεις της παραλίας και μόνο... Θα Δεν ξέρω αν συνδιάζεται με Κένυα εγω το έκανα με Ντουμπάι μιας και πετούσα με Emirates και ήταν ενδιάμεσος σταθμός... Αν το αποφασίσεις αναλόγως με τον μήνα που θα πας επέλεξε και που θα μείνεις για να αποφύγεις την μόνιμη συννεφιά.... Εγώ έμεινα στο Mahe..Μπορείς με τα τακτα δρομολόγια να επισκευτείς και τα γύρω νησια όπως La Digue και Praslin.
ότι πληροφορία θέλεις στην διαθεσή σου..
Να 'σαι καλά Δήμητρα!
Ιούνιο-Ιούλιο-Αύγουστο που πρέπει να μείνει κανείς?
 

dimitra

Member
Μηνύματα
13
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΙΛΑΝΔΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
Και εγώ Αύγουστο πήγα...Σε περίπτωση που μείνεις στο Mahe επέλεξε την ΝΔ πλευρά του νησίου...

και ότι άλλο θέλεις.....
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.367
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Δημητρα! Απ'οτι βλεπω εγινες μελος στους ανεξαρτητους ταξιδιωτες..να υποθεσω οτι Σευχελλες πηγες ανεξαρτητα? Δε μας γραφεις ταξιδιωτικη ιστορια? Ενδιαφερονται αρκετοι για τα νησια :)
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
και εγώ πάσχω από την ίδια αρρώστια, στο αεροπλάνο ή στο αυτοκίνητο όταν επιστρέφω από ταξίδι έχω ήδη αρχίσει να σκέφτομαι πιο είναι το επόμενο. καμιά φορά δεν τον λέω σε κανένανα για να μην με κοροιδεύουν και το λέω μόνο όταν πλησιάσει ο καιρός. δεν καταλαβαίνουν οι αταξίδευτοι τις ανησυχίες μας .....
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Elenic κι εγω μία από τα ίδια...Δεν λεω τιποτε σε κανεναν...
Που να πω οτι εχω κλεισει ήδη 5 ταξιδια?:shock:
Θα με παρουν στο ψιλό..:bleh::bleh:
Ασε...Πολυ σοβαρή ασθενεια τελικα!!! Να μην κολλησεις μόνο...Υστερα..δεν υπαρχει ύστερα...Ανιατη!!:D
 

mariapatra

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σεϋχέλλες
Ταξίδι-Όνειρο
Ταιτή
παντρεύομαι στις 07/11/09 και σκέφτομαι γαι γαμήλιο ταξίδι τις Σεϋχέλλες! Ποιός απο εσάς γνωρίζει αν είναι καλή αυτή η περίοδος; Νομίζεται οτι θα πετύχω καλύτερες τιμές στα παρακτορεία της Αθήνας από αυτά της Πάτρας;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.274
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom