Ισπανία Καλημέρα από Bilbao!

xeitosa

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Kαλησπέρα! Θα μείνουμε 3 μέρες στο Μπιλμπάο και βλέπω ότι είναι αρκετά τσιμπημένη η διαμονή , ακόμη και μέσω airbnb. Μήπως γνωρίζεις αν υπάρχουν προάστια ή ακόμη και χωριά κοντά σε δημόσια συγκοινωνία για την πόλη που να είναι πιο οικονομικά;
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.252
Likes
6.731
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Kαλησπέρα! Θα μείνουμε 3 μέρες στο Μπιλμπάο και βλέπω ότι είναι αρκετά τσιμπημένη η διαμονή , ακόμη και μέσω airbnb. Μήπως γνωρίζεις αν υπάρχουν προάστια ή ακόμη και χωριά κοντά σε δημόσια συγκοινωνία για την πόλη που να είναι πιο οικονομικά;
Έχω μείνει στο Erreka-Alde hotela στο χωριό El Regato, 12 χμ έξω από την πόλη ακριβώς λόγου κόστους. Είχαμε αυτοκίνητο αλλά είχα προσέξει ότι υπήρχε λεωφορείο από το χωριό για την πόλη. Έχω την εντύπωση ότι το συγκεκριμένο λεωφορείο πήγαινε στο Barakaldo και από με μετρό έφτανες στο κέντρο του Μπιλμπάο.
 

pankot1979

Member
Μηνύματα
77
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ-ΧΙΛΗ
Και εμείς θα πάμε για 3 μέρες στο ibis έκλεισα δωμάτιο σε καλή τιμή .
 
Last edited:

xeitosa

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Έχω μείνει στο Erreka-Alde hotela στο χωριό El Regato, 12 χμ έξω από την πόλη ακριβώς λόγου κόστους. Είχαμε αυτοκίνητο αλλά είχα προσέξει ότι υπήρχε λεωφορείο από το χωριό για την πόλη. Έχω την εντύπωση ότι το συγκεκριμένο λεωφορείο πήγαινε στο Barakaldo και από με μετρό έφτανες στο κέντρο του Μπιλμπάο.
Eυχαριστώ πολύ!
 

afrodite39

Member
Μηνύματα
103
Likes
96
Καλησπέρα
επιβεβαιώνω και εγώ για το ibis
είχε μακράν την καλύτερη τιμή και πολύ κεντρικό….
επιπλέον έχει και early check in δεδομένου ότι η πτήση της volotea φτάνει πολύ νωρίς το πρωί. γνωρίζουμε πως θα πάμε με ΜΜΜ με τον συντομότερο τρόπο Σαν Σεμπαστιαν ημερήσια;;;
 

pankot1979

Member
Μηνύματα
77
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ-ΧΙΛΗ
Καλησπέρα
επιβεβαιώνω και εγώ για το ibis
είχε μακράν την καλύτερη τιμή και πολύ κεντρικό….
επιπλέον έχει και early check in δεδομένου ότι η πτήση της volotea φτάνει πολύ νωρίς το πρωί. γνωρίζουμε πως θα πάμε με ΜΜΜ με τον συντομότερο τρόπο Σαν Σεμπαστιαν ημερήσια;;;
Τα ίδια σκεφτόμαστε Αφού την ίδια πτήση έχουμε επιλέξει .Το ibis επίσης μπορείς να το κλείσεις μέσα από την επίσημη σελίδα με καλύτερη τιμή .
 
Μηνύματα
10
Likes
105
Καλημέρα παιδιά. Τα Ibis Hotels είναι δύο μέσα στο Bilbao και σε πολύ κεντρικά σημεία. Υπάρχουν και πολλά Hostel, με καλές τιμές. Η διαμονή είναι ακριβή σε όλη την Ευρώπη, όχι ιδιαίτερα στην Χώρα των Βάσκων. Για το San Sebastian υπάρχει και λεωφορείο και τραίνο, αναλόγως τις προτιμήσεις των τουριστών. Σας περιμένω!
 

Tania_A

Member
Μηνύματα
5
Likes
11
Καλημέρα!
Ετοιμάζομαι κι εγώ για Bilbao αυτή την Παρασκευή! (το "γνωστό" 3ήμερο με τη "γνωστή" αεροπορική και τις "γνωστές" ώρες :p:p:p ). Με έχει προβληματίσει ο καιρός. Είναι όντως άστατος με μεγάλες διακυμάνσεις στη θερμοκρασία και συχνές βροχές?? - τουλάχιστον έτσι το παρουσιάζουν τα site...
 
Last edited:

Tania_A

Member
Μηνύματα
5
Likes
11
χεχεχεχ Θα έρθω όπως και να'χει! :clap::clap::clap: Οπότε να αποφύγω τα σανδάλια και τα εξώπλατα? :rolleyes-80:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.422
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom