Καλησπέρα!! Χάρηκα που σας ανακάλυψα ;-)

antigoni87

Member
Μηνύματα
28
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη! 20-27/3/2009
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Αγαπητοί συνταξιδιώτες,
ονομάζομαι Αντιγόνη και είμαι 21 ετών. Πολύ σύντομα (12 και σήμερα:D) πάω Βερολίνοοοο! Για 8 μέρες παρακαλώ- ας είναι καλά η easyjet με τις καλές τιμές της! Και είμαι ενθουσιασμένη! Όταν επιστρέψω θα σας τα γράψω όλα. Και Μάρτιο πάω Μαδρίτη 7 μέρες, έπίσκεψη σε ερασμίτισα φίλη, άρα δωρεάν διαμονή;). Είναι η πρώτη φορά που θα πάω εξωτερικό και το ότι έπεσαν 2 ταξίδια μαζί είναι φοβερό, χεχε! Πάω να διαβάσω τώρα post άλλων μελών, να μάθω και πώς λειτουργεί το φόρουμ! Πολύ χρήσιμο πάντως, και ευχάριστο το περιβάλλον. Καλώς σας βρήκα!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
καλως μας βρηκες,ηρθες και δυναμικα με δυο ταξιδια ,εγω σου ευχομαι καλη αρχη και να περασεις αξεχαστα!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Αγαπητοί συνταξιδιώτες,
ονομάζομαι Αντιγόνη και είμαι 21 ετών. Πολύ σύντομα (12 και σήμερα:D) πάω Βερολίνοοοο! Για 8 μέρες παρακαλώ- ας είναι καλά η easyjet με τις καλές τιμές της! Και είμαι ενθουσιασμένη! Όταν επιστρέψω θα σας τα γράψω όλα. Και Μάρτιο πάω Μαδρίτη 7 μέρες, έπίσκεψη σε ερασμίτισα φίλη, άρα δωρεάν διαμονή;). Είναι η πρώτη φορά που θα πάω εξωτερικό και το ότι έπεσαν 2 ταξίδια μαζί είναι φοβερό, χεχε! Πάω να διαβάσω τώρα post άλλων μελών, να μάθω και πώς λειτουργεί το φόρουμ! Πολύ χρήσιμο πάντως, και ευχάριστο το περιβάλλον. Καλώς σας βρήκα!

Καλώς ήλθες. Πες μας όταν γυρίσεις αν αξίζει το Βερολίνο να πάμε και μείς
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
αγια-πετρουπολη
καλως ηρθες...και ευχομαι η τυχη να σου στελνει παντα ετσι τα ταξιδια διπλα μα και τριδιπλα....καλη αρχη...και καλως ηρθες...περιμενουμε τις εντυπωσεις σου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.492
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom