Καλώς ήρθατε.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου Ευαγγελία και καλώς ήρθες.

Έχεις κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό σου; Ευρώπη; Παραέξω; Πόσες μέρες; budget? :)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:στο 200στο μελος της παρεας μας.She is Ευαγγελια.:)
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλώς ήρθες Ευαγγελία.

Δώσε καμιά πληροφορία παραπάνω, όπως ζήτησε και ο Δευκαλίων, γιατί αλλιώς θα σου προτείνουμε όλη τη γη :)
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γεια σου ευαγγελια απο οτι ειδα εισαι το 200 ατομο στο φορουμ,και νικητρια του διαγωνισμου και δυστηχως κατι που δεν ηξερες πριν γραφτεις ειναι οτι θα πρεπει να μας βγαλεις ολους..... :shock: εξω για φαγητο.:icecream:

:D:bleh::D
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Eυαγγελια απο οτι ειδα στα στοιχεια σου ειμαστε το ιδιο ετος γεννημενοι, εσυ πιο μηνα και ημερα εισαι;
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλώς την Ευαγγελία.
Όπου και να πας ειναι από όμορφα μεχρι τέλεια.
Το Περού όμως ειναι άλλο πράγμα , Τά χει ΟΛΑ ( Ηταν το καλύτερό μου ταξίδι)
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
καλωσήρθαν κι άλλοι ταξιδιώτες
(σας διαβάζω, αλλά δεν έχω χρόνο να γράψω)
 

La Chica

Member
Μηνύματα
113
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Under Construction...
Ταξίδι-Όνειρο
AroundTheWorldIn80Days
Σε όλους τους νέους amigos...
:welcome:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
αχχχ και τωρα πρεπει να σας κερασω ολους? λογω του οτι ειμαι το 200στο μελος? αν ειναι να μοιραστουμε εμπειριες απο τα ταξιδια του καθενος χαλαλι βρε παιδια!!!!:p
και επι τη ευκαιρια λιγα λογια για μενα. ειμαι 31 ζω στην αθηνα αλλα το πνευμα μου τριγυριζει σε ολη την γη,λογω της αγαπης μου για τα ταξιδια.δεν μπορω να "ζησω"αν δεν μπω στο αεροπλανο καθε 3 μηνες(δυστυχως λογω δουλειας,δεν τα καταφερνω οσο συχνα θα ηθελα και υποφερω!!)το ταξιδι ονειρο ειναι ενας μηνας στο Περου και στην Αργεντινη,μεχρι την γη του πυρος!!!
τα λιγα ταξιδια που εχω κανει ειναι:Αγγλια(λονδινο,μεχρι νιουκαστλ), Ιταλια(μιλανο,κομο), Γερμανια(βερολινο),Τσεχια(πραγα-καρλοβι βαρυ), Αυστρια(βιεννη-μπαντεν-μπαντεν), Γαλλια(παρισι), Αιγυπτος(καιρο-αλεξανδρεια), Συρια(δαμασκος-παλμυρα-χομς-μααλουλα)
ευελπιστω σε πιο μακρινες αποστασεις αλλα ας οψεται..... μας εχει φαει η δουλεια.
για την πρωτοχρονια ελεγα να προτιμησω παλι την ευρωπη γιατι θα εχω μονο 6 μερες στην διαθεση μου. περιμενω την γνωμη σας.:clap:
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
αχχχ και τωρα πρεπει να σας κερασω ολους? λογω του οτι ειμαι το 200στο μελος? αν ειναι να μοιραστουμε εμπειριες απο τα ταξιδια του καθενος χαλαλι βρε παιδια!!!!:p
και επι τη ευκαιρια λιγα λογια για μενα. ειμαι 31 ζω στην αθηνα.:clap:
Αντε την γλιτωσες :bounce:θα πω ενα καλο λογο στον Προεδρο για να μην πληρωσεις,αλλωστε ειμαστε τον ιδιο χρονο γεννημενη :birthday:.:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom