Καλώς ήρθατε.

tina

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ ελπιζω!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρικη
Χαιρομαι πολυ που σας βρηκα. Δυσκολευομαι λιγο με τους υπολογιστες , αλλά ελπιζω οτι θα τα καταφερω. Μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια, κι εχω κανει αρκετα στην Ευρωπη. Εχω παει ομως κυριως σε προτευουσες.
Με εξαιρεση την Ελβετια και την Κυπρο, οπου ειχα φιλοξενηθει, και ετσι γυρισα μεγαλα κομματια και επαρχιας, στα αλλα μερη πηγα μονο στις πολεις. Εχω παει Λονδινο, Λισαβωνα, Μαδριτη, Βαρκελωνη, Ιμπιζα, Ρωμη, Μιλανο,Βερονα, Βενετια, Σαν Τζιμινιανο, Φλωρεντια, Φρακφουρτη, Βερολινο, Κωνσταντινουπολη, Τυνησια και Κουβα . Ελπιζω και σε επομενα . Το ονειρο μου ειναι να παω στην Αφρικη , αλλά για αρκετο καιρο, πανω απο μηνα δηλαδη.:haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.986
Likes
9.507
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome:Tina.

Βλεπω οτι αρκετοι εχετε παει στην Κουβα , ποιο καλο παιδι θα μαs γραψει μια ταξιδιωτικη ιστοριουλα απο εκει?Τωρα που ο Φιντελ παρεδωσε επισημα την εξουσια?
Θα με κανετε να δανειστω το dvd του ξαδερφου που εχει παει - και εκει!! - και να την γραψω εγω χωριs να εχω παει και οι ενστασειs θα πεσουν βροχη!:lol::lol:
 

GREG1979

Member
Μηνύματα
35
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
ΜΠΑΝΓΚΟΚ-ΠΟΥΚΕΤ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΚΑΛΑΠΑΓΚΟΣ
Καλως σας βρηκα ολους . Ειμαι πολυ χαρουμενος που βρηκα μια ιστοσελιδα με ανθρωπους που συμμεριζονται το χομπυ μου , την τρελα μου , το παθος , οπως θελετε πειτε το . Εχω κανει αρκετα ταξιδια στην ευρωπη
Ιταλια ( Ρωμη - Φλωρεντια - Μιλανο - Βενετια - Ουντινε ) Ισπανια ( Βαρκελωνη ) Γαλλια ( Νικαια ) Γερμανια ( Αμβουργο ) Τσεχια ( Πραγα ) Αυστρια ( Βιεννη ) Ουγγαρια ( Βουδαπεστη ) Τουρκια ( Κων/πολη ) Αγγλια ( Λονδινο ) .
Τα σημαντικοτερα ταξιδια μου ομως ειναι τα δυο στην Ασια , πρωτα στην Ταιλανδη ( Μπανγκοκ ) και Σιγκαπουρη πριν δυο χρονια και περισυ το καλοκαιρι στην Ταιλανδη ( Πουκετ ) . :cool:
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Greg :welcome: στην ομορφη παρεα μας!
Τα σημαντικοτερα ταξιδια μου ομως ειναι τα δυο στην Ασια , πρωτα στην Ταιλανδη ( Μπανγκοκ ) και Σιγκαπουρη πριν δυο χρονια και περισυ το καλοκαιρι στην Ταιλανδη ( Πουκετ ) . :cool:
Για αλλη μια φορα χαιρομαι ιδιαιτερα!!!
Δεν σας ειπα πως οποιος πηγαινει Ταυλάνδη αργα ή γρηγορα το ξανακάνει?:D
Εχει κατι μαγικο αυτη η χωρα που σε τραβαει σαν μαγνήτης!!!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome2:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.986
Likes
9.507
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome:Greg
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Greg :welcome: στην ομορφη παρεα μας!

Για αλλη μια φορα χαιρομαι ιδιαιτερα!!!
Δεν σας ειπα πως οποιος πηγαινει Ταυλάνδη αργα ή γρηγορα το ξανακάνει?:D
Εχει κατι μαγικο αυτη η χωρα που σε τραβαει σαν μαγνήτης!!!
"Κανεις δεν παει στην Ταυλανδη μονο μια φορα"
Αυτος ειναι ο αγραφος νομος.:shock:
Οσους γνωριζω,ολοι εχουν παει πανω απο μια εως πολλες.:D
Εγω μονο 2 αλλα σιγουρα θα γινουν 3 καποια στιγμη.!!!:clap:
Υπαρχει θεραπεια αραγε??? η θα ημαστε μονιμα εθισμενοι??????????:roll::roll:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
τι Κοσμοσυρροή ειναι αυτη!!!!

παιδία δεν προλαβαίνω να χαιρετώ τους νέους!!!:clap::clap::clap:
ανοίγω αυτό το θέμα για να σας καλωσορίσω όλους τους νέους.... δεν σας προλαβαίνουμε πλέον... εγώ -λίγο, ελάχιστα- πάλιωσα και πηρα το θαρρος... λοιπον από Varsamia
.
:welcome2:to:
TRAVELALOT
pigsty
grande
Anna
erminathess
coke
Sokratis
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.591
Μέλη
38.998
Νεότερο μέλος
Gio_Kar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom