Καλώς ήρθατε.

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Για άλλη μια φορά να καλωσορίσω τους νέους μας όποιοι και όσοι είναι!!!:welcome:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Νοτη...:welcome2:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
:welcome:
Καλως ηρθατε ολοι και καλα:trekker::sharkisland:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Ένα ταξίδι στη Βραζιλία όλα πληρωμένα από τον vagantos. :haha:
Αν και σημερα ηταν η μερα που δεχόμουν δώρα, που ειναι ο Νο 500, να του παραδώσω το συμβολικό δωράκι που κανονίσατε;
 

MAKIS2

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
καλησπερα σε ολη την παρεα .μ'χετε βοηθησει παρα πολυ με ολα που διαβαζω κ βλεπω .:clap: αλλα δεν ξερω που να παω τελικα ολα μ'αρεσουν .σημερα βλεπω μονο κουβα εχτες τζαμαικα αυριο θα δουμε ??ταξιδιωτικα εντιπα με εικονες κ χαρτες απο που θα παρω για τιν καραιβικη γενικος??
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
μπραβο βρε συνεταιρακι Ευαγγελία :hug:!!!!!!!!!! welcome σε ολους!!!!!
πεταμε πεταμε.......:clap::clap::welcome2:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
εχω τρελλαθει στους χαιρετισμους ουτε σε προεκλογικη καμπανια ετσι!! τι κανουμε Βαρσα μου αφου οι αλλοι πανε γαι υπνο νωρις μειναμε εμεις επι της υποδοχης.
για περαστε, για περαστε εδω οι καλες ταξιδωτικες ιστοριες!!:welcome:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Απ'όλα δε θα πει τίποτα! Καλωσήλθατε όλοι οι νέοι. Ρε γίναμε πάρα πολλοί!!!!:clap:
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Μα καλά τι σπίρτα είστε εσείς? Δεν προλάβα να κάνω εγγραφή και άρχισαν τα καλωσορίσματα... Λοιπόν όπως είπα και στον Δευκαλίον είναι πολυ ενδιαφέρον και χρήσιμο το site και οι δημιουργοι και εμπνευστες του είναι άξιοι συγχαρητηρίων. Εχω κάνει κάποια ταξίδια κυρίως στην Ευρώπη αλλά θεωρώ κορυφαίο το ταξίδι στην Αιγυπτο πριν 2 χρόνια. Ηταν πραγματικά μια αποκάλυψη για μένα και ομολογω πως έπαθα πολιτισμικό σοκ΄. Ειχα επισκεφτεί παλαιότερα την Κωνσταντινούπολη και έιχα πάρει μια γευση του τι εστί άρωμα ανατολής αλλά η Αιγυπτος ήταν εκπληκτική. Με έχετε ξεσηκώσει ολοι με τις ιστορίες σας για Ταυλάνδη, Μαλαισία κλπ. και ελπίζω κάποια από τα επόμενα ταξίδια μου να είναι εκεί. Περιττό να πω πως εχω διαφημίσει το site σε ολους τους γνωστούς μου που ταξιδευουν πολυ. Εχω φίλους που αν γινουν μέλη στο site, στο προφίλ τους θα είναι κοκκινισμένος σχεδόν ολος ο πλανήτης. Eιναι ωραιο να ταξιδευεις, να αλλάζεις παραστάσεις, να αποκομιζεις εμπειρίες, να ανοίγει το μυαλό σου, άλλωστε το να ταξιδευεις είναι πολιτισμός όμως εξίσου όμορφο είναι να ζεις ευτυχισμένος στην καθημερινή σου ζωή οποια και αν είναι αυτή. Αυτά τα ολίγα από εμένα τα λέμε... α να μην το ξεχάσω πως μπορώ να βάλω στο προφιλ μου ποιες χώρες εχω επισκεφθει? ας μου απαντήσει κάποιος αν δεν του κάνει κόπο ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.770
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom