Καλώς ήρθατε.

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μα καλά τι σπίρτα είστε εσείς? Δεν προλάβα να κάνω εγγραφή και άρχισαν τα καλωσορίσματα... Λοιπόν όπως είπα και στον Δευκαλίον είναι πολυ ενδιαφέρον και χρήσιμο το site και οι δημιουργοι και εμπνευστες του είναι άξιοι συγχαρητηρίων. Εχω κάνει κάποια ταξίδια κυρίως στην Ευρώπη αλλά θεωρώ κορυφαίο το ταξίδι στην Αιγυπτο πριν 2 χρόνια. Ηταν πραγματικά μια αποκάλυψη για μένα και ομολογω πως έπαθα πολιτισμικό σοκ΄. Ειχα επισκεφτεί παλαιότερα την Κωνσταντινούπολη και έιχα πάρει μια γευση του τι εστί άρωμα ανατολής αλλά η Αιγυπτος ήταν εκπληκτική. Με έχετε ξεσηκώσει ολοι με τις ιστορίες σας για Ταυλάνδη, Μαλαισία κλπ. και ελπίζω κάποια από τα επόμενα ταξίδια μου να είναι εκεί. Περιττό να πω πως εχω διαφημίσει το site σε ολους τους γνωστούς μου που ταξιδευουν πολυ. Εχω φίλους που αν γινουν μέλη στο site, στο προφίλ τους θα είναι κοκκινισμένος σχεδόν ολος ο πλανήτης. Eιναι ωραιο να ταξιδευεις, να αλλάζεις παραστάσεις, να αποκομιζεις εμπειρίες, να ανοίγει το μυαλό σου, άλλωστε το να ταξιδευεις είναι πολιτισμός όμως εξίσου όμορφο είναι να ζεις ευτυχισμένος στην καθημερινή σου ζωή οποια και αν είναι αυτή. Αυτά τα ολίγα από εμένα τα λέμε... α να μην το ξεχάσω πως μπορώ να βάλω στο προφιλ μου ποιες χώρες εχω επισκεφθει? ας μου απαντήσει κάποιος αν δεν του κάνει κόπο ευχαριστώ
you are a dancing queen young and sweettttttttttttt καλως την !!!!:clap:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
ελα, θα πας βοηθηματα, το προφιλ μου και πατας επανω δεξια στο "κλειδι" και voila! να φταξεις και τυος 2 χαρτες σου οκ??? να ξερουμε κι εμεις!!!:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
πως μπορώ να βάλω στο προφιλ μου ποιες χώρες εχω επισκεφθει? ας μου απαντήσει κάποιος αν δεν του κάνει κόπο ευχαριστώ
Ρίξε μια ματιά στις οδηγίες του site, υπάρχει κουμπάκι στο μενού επάνω δεξιά. :)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome2:σε ολα τα νεα μελη.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
τι να κανουμε Βαρσα μου αφου οι αλλοι πανε γαι υπνο νωρις μειναμε εμεις επι της υποδοχης.
Μαλλον για μενα χτυπαει η καμπανα εεεε?
Ειδες ομως εχω ξυπνησει απο 03.30 και γραφω!!!:haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μαλλον για μενα χτυπαει η καμπανα εεεε?
Ειδες ομως εχω ξυπνησει απο 03.30 και γραφω!!!:haha:
ναι για σενα πηγαινε... :bleh::bleh: γιωργο αυτια του φορουμ!!!! τοσο νωρις που ξυπνας δεν πας να κανεις καμια πρωινη εκπομπη:haha::haha:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:σε ολους.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
νεα μελη δειτε και τις φωτογραφιες και τα βιντεακια απο τα παλαιοτερα μελη του site!! :p:p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.799
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom