Καλώς ήρθατε.

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γεια σου Melu. Φευγεις σε τρεις μερες και δεν εχεις ψαξει τιποτα...:bleh: τελεια!!
Εισαι χειροτερη απο μενα , το παραδεχομαι :haha::haha: αν και εγω δεν προετοιμαζομαι ιδιαιτερα ουτε οταν εχω χρονο.
Λοιπον μην αγχωνεσαι , τελεια θα περασεις. Παρε τους οδηγους και διαβασε στο αεροπλανο τα βασικα αξιοθεατα για Κουαλα Λουμπουρ.
Για Μπαλι υπαρχει το αρθρο:Θάλασσα γυαλί στα μέρη του Μπαλί και στην αναζητηση πληροφοριων υπαρχουν τοπικ σχετικα.
Ποσες μερες εχεις? Σκοπευεις να πας και σε αλλα μερη εκτος απο τα δυο που αναφερεις?
 

veatriki

Member
Μηνύματα
55
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία/Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδία
Καλως σας βρκα και εγω... Ειμαι σχεδον 30 χρονων και οποτε τα καταφερνω- αρκετα συχνα- ετοιμαζω βαλιτσες ... Καλα μας ταξιδια!
 

melu

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΛΑΙΣΙΑ- ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Ούτε αντιηλιακό δεν πρτολαβαίνω να ψωνίσω

Γεια σου Melu. Φευγεις σε τρεις μερες και δεν εχεις ψαξει τιποτα...:bleh: τελεια!!
Εισαι χειροτερη απο μενα , το παραδεχομαι :haha::haha: αν και εγω δεν προετοιμαζομαι ιδιαιτερα ουτε οταν εχω χρονο.
Λοιπον μην αγχωνεσαι , τελεια θα περασεις. Παρε τους οδηγους και διαβασε στο αεροπλανο τα βασικα αξιοθεατα για Κουαλα Λουμπουρ.
Για Μπαλι υπαρχει το αρθρο:Θάλασσα γυαλί στα μέρη του Μπαλί και στην αναζητηση πληροφοριων υπαρχουν τοπικ σχετικα.
Ποσες μερες εχεις? Σκοπευεις να πας και σε αλλα μερη εκτος απο τα δυο που αναφερεις?
:shock: :shock: το έχω διαβάσει το σχετικό ...σκοπεύω να πάω και αλλού...Μελακκα σιγουρα και ψάχνω για κάποια νησάκια κοντά στο μπαλί για τα οποία νομίζω οτι έχω ακούσει..καμιά ιδέα??
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:shock: :shock: το έχω διαβάσει το σχετικό ...σκοπεύω να πάω και αλλού...Μελακκα σιγουρα και ψάχνω για κάποια νησάκια κοντά στο μπαλί για τα οποία νομίζω οτι έχω ακούσει..καμιά ιδέα??
Melu μαλλον εννοεις τα Λομποκ και Gili islands
Διαβασε τις ταξιδιωτικες ιστοριες που αναφερουν και τροπο μεταβασης και χρησιμες πληροφοριες :D
 

melu

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΛΑΙΣΙΑ- ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Melu μαλλον εννοεις τα Λομποκ και Gili islands
Διαβασε τις ταξιδιωτικες ιστοριες που αναφερουν και τροπο μεταβασης και χρησιμες πληροφοριες :D
Σε ευχαριστώ πολύ...φεύγω αύριο :clap:Δυστυχώς αρρώστησα όμως, και οι πόνοι δεν με αφήνουν να χαρώ ιδιαίτερα την προετοιμασία , και για να πω την αλήθεια ανησυχώ επειδή δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί η υγεία μου,πόσο θα επηρεάσει το ταξίδι μου. έχει βρεθεί κανείς σε παρόμοια κατάσταση?
 

enastrh

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Γεια σας και από μένα

Γεια σας και από μένα.

Ο λόγος μου εδώ στην σελίδα σας είναι το γενικό ενδιαφέρον μου για ταξίδια σε όλο τον κόσμο αλλά επειδή έχω οικογένεια στην Φλόριντα, ΗΠΑ, με ενδιαφέρουν ιδιαίτερα τα αεροπορικά για εκεί.

Εύχομαι καλά ταξίδια σε όλους.

Έφη.
 

Μαρια

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
φλωρεντια!
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι
Καλησπερα!με λενε Μαρια και λατρευω τα ταξιδια.ειμαι χορευτρια και ταξιδευω σχετικα συχνα στο εξωτερικο με το γκρουπ που ανηκω.Παντα ομως αυτα τα ταξιδια τα οργανωνουν αλλοι για εμενα.φετος ομως αποφασισα να παω φλωρεντια με την παρεα μου.τον οκτωβρη και τα εχω βρει λιγο μπαστουνια!κυριως με απασχολουν οι μετακινησεις με τα τρενα.κανενα ιταλικο σαιτ δεν εχει τις ωρες των δρομολογιων και τις τιμες!μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει?
 

chgouras

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημέρα

Καλημέρα και καλός σας βρήκα , με μια γρήγορη ματιά εδώ καταλαβαίνεις πως είσαι κάπου που τα πράγματα είναι συγκροτημένα με κατατοπιστικές απόψεις και μέσα από όλα αυτά βρίσκεις καλές προτάσεις για το πάθος μας . Είμαι χαρούμενος που συμπληρώνω το μεγάλο πάζλ τις παρέα σας εύχομαι να φανώ και εγώ κάπου χρήσιμος
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom