Καλώς ήρθατε.

Pep

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ελληνικά νησιά
Ταξίδι-Όνειρο
τον γύρο του κόσμου
Γεια χαρά σε όλους! Λατρεύω να διαβάζω τις ιστορίες σας. Ελπίζω σύντομα να βρω το κουράγιο και την υπομονή για κάποιο post. Έχω ταξιδέψει αρκετά σε Ευρώπη με παρατεταμένες διαμονές σε Ισπανία, Αυστρία και Γερμανία. Λίγο Ν.Υ, μια Τυνησία, μια απο εδώ, μια απο εκεί, μέχρι που αυτο το καλοκαίρι πήγαμε Μαλαισία. Η ναυαρχίδα όμως των όποιων ταξιδιωτικών εμπειριών μου συνεχίζει να είναι η Καμπότζη του ΄97, ένα ταξίδι που δεν θα ξεχάσω ποτέ.

Μέχρι πρόσφατα προτιμούσα να ταξιδεύω solo. Οι ωραίες παρέες όμως μάλλον μου άλλαξαν τα μυαλά! Χαίρομαι πολύ που υπάρχει αυτό το site..
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
:welcome2: pep και καλα ταξιδια.
Ευχομαι καποια στιγμη να μας γραψεις μια ιστορια ξεκινοντας απο την ναυαρχιδα των εμπειριων σου,
βημα-βημα.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
γεια σου pep!
καλώς όρισες ..
ψάχνω στον χάρτη αλλα δεν μπορώ να βρώ αυτό το ελα μου ντέ .
που ειναι ?????
 

Pep

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ελληνικά νησιά
Ταξίδι-Όνειρο
τον γύρο του κόσμου
:welcome2: pep και καλα ταξιδια.
Ευχομαι καποια στιγμη να μας γραψεις μια ιστορια ξεκινοντας απο την ναυαρχιδα των εμπειριων σου,
βημα-βημα.

Καλημέρα!
΄
Διάβαζε-διάβαζε, κάτι έχει αρχίσει να γίνεται και βήμα - βήμα ξεκίνησα να γράφω για το ταξίδι στην Καμπότζη, μόνο που θυμάμαι αποσπάσματα και ελάχιστες χρηστικές πληροφορίες... Μέχρι τα Χριστούγεννα (!!!) ελπίζω να το έχω τελειώσει καθώς μέχρι Δεκέμβριο θα κάνω island hopping στα ελληνικά νησιά λόγω δουλειάς.

Να είστε όλοι καλά και keep posting!!!
 

violator

Member
Μηνύματα
26
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κοστα ρικα-αργεντινη
καλως σας βρισκω. παρα πολυ καλο το φορουμ/σαιτ. πολλες και καλες πληροφοριες.
προσπαθω να ταξιδευω οσο μπορω κι ελπιζω κι εσεις.
θα τα λεμε..
καλα ταξιδια σε ολους
 

aikcos

Member
Μηνύματα
29
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
;
Καλησπέρα, σε όλα τα μέλη του φόρουμ. Μόλις επέστρεψα από 8ήμερο ταξείδι από Ελσίνκι -Φινλανδία. Ευχαριστώ ιδιαίτερα το μέλος dimosf για τις πληροφορίες που είχε αναρτήσει.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome:σε ολους! Περιμενουμε να μοιραστειτε μαζι μας τις ταξιδιωτικες σας εμπειριες:)
 

mikrosgr

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας παιδιά! Καλώς σας βρήκα

μενω στην αθηνα , και ελπιζω το δεκεμβριο να κανω το πρωτο μου ταξιδη για εξωτερικο .
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2:
Με το καλο με ποια χωρα θα κανεις ποδαρικο στα ταξιδια σου εκτος mikrosgr?
 
Μηνύματα
245
Likes
893
Γειά σας και από μένα.
Η σελίδα είχε την καλωσύνη να δημοσιεύσει ήδη την πρώτη μου ιστορία, που ήταν τα Φίτζι.
Είμαι νεοσσός στις τεχνολογίες, παρά ταύτα θα βρίσκομαι κοντά σας, όταν και κυρίως, όπως μπορώ.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες, η χαρά είναι όλη δική μας, η ιστορία από τα Fiji αποδεικνύεται εξαιρετική.

Είδα και το χάρτη σου και χλώμιασα :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom