Καλώς ήρθατε.

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Δυστυχώς, με αξαίρεση Ιταλίες, Ελβετίες κλπ- τα δυτικά μέρη δηλαδή του ταξιδιού σου- τα υπόλοιπα δεν τα έχω κάνει. Όμως, πρόσφατα υπήρχε συζήτηση για Κροατία, Βοσνία, Σλοβενία, Σερβία κ.λπ., οπότε ψάξ' την και θα βρεις σημαντικές πληροφορίες.
Εμένα μου φαίνεται παρακινδυνευμένο αυτό που σχεδιάζεις για 14 μέρες.
Μήπως να κόψεις, να ράψεις και μερικά αεροπορικά μέσα; Γιατί, ας πούμε, δεν κάνεις το Θεσσαλονίκη-Βελιγράδι αεροπορικά, που είναι και φθηνό. Και έπειτα μπορείς να χρησιμοποιείς τρένο, να νοικιάζεις αμάξι, κτελ κ.λπ.
 

Virusman

Banned
Μηνύματα
4
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ευρωπη
Ταξίδι-Όνειρο
Nepal-Bhutan-Tibet
Κοιτα, ετσι οπως τα υπολογισα, την 9-τη μερα θα ειμαι στο Μοναχο. Απο κι κ περα, υπολειπετε η Ελβετια (οσο προλαβω). Εξεταζω και μια αλλη εκδοχη, να παρω πλοιο απο την Βενετια, ετσι ωστε να αποφυγω στο γυρισμο την σλοβενοκροατοαλβανια.
Οι αποστασεις που θα διανυω ημερησιως, δεν θα ξεπερνανε το 3-ωρο.
Εκει που κολλαω, ειναι στην πρωτη μερα Θεσ/νικη-Ζαγκρεμπ, (11 ωρες) χωρις στασεις (ετσι μου βγαζει το route planner). Κατα ποσο γρηγορα περναμε τα συνορα.
Βεβεα το ιδανικοτερο ειναι να πας με αεροπλανο μεχρι εκει (οπως ειπες) κ μετα με τρενο να κανεις την γυρα, (ενοικιαζομενο αμαξι βγαινει ακριβα), αλλα δεν θα ειμαι μονος μου. Με την κοπελα μου θα ειμαι κ δεν την εχω εκπεδευση για τετοιου ειδους μετακινησεις.:trekker:
 
Μηνύματα
19
Likes
8
Καλησπέρα σε όλους!

Μου αρέσουν τα ταξίδια πάρα πολύ! Χαίρομαι που βρήκα τόσο καλή ιστοσελίδα )
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Καλώς ήρθες!
 

xpn

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σε όλους
ειίαι ο χρήστος από θεσσαλονίκη
κάλως σας βρήκα όλους
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλως ηρθες στη παρεα μας απο την ομορφη Θεσσαλονικη:welcome:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Γεια σου και απο εμας Χρηστο απο Θεσσαλονικη.
 

rumi

Member
Μηνύματα
76
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Καλως ηρθες Χρηστο.καλα ταξιδια να εχεις.
 

arcadian

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ν. Αμερικής
Γεια σου και καλως ορισες
 

geoniki

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Καλησπέρα σε όλους!!! Βλέπουμε καιρό με τον συζυγό μου το σάιτ σας και πραγματικά είμαστε πολύ ενθουσιασμένοι με τις ιστορίες και τις πληροφορίες που δίνετε για τα ταξίδια. Επιτελους λοιπόν και εμείς γίναμε μέλη. Μας αρέσουν και εμάς τα ταξίδια αλλά λόγω οικονομικών είμαστε πολύ προσεκτικοί στις επιλογές μας. Κυρίως έχουμε ταξιδέψει στην Ελλάδα. Πήγαμε όμως και Κύπρο, Ιταλία και Βέλγιο... Ελπίζουμε σύντομα να πάμε και σε ένα εξωτικό προορισμό.
Καλά ταξίδια ευχόμαστε σ' όλους!!
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
καλως ηρθατε:)

καλα ταξιδια!!!
 

Dimopo

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους!!! Με λένε Δημήτρη, είμαι από την Αθήνα και είμαι 18 χρονών. Λατρεύω τα ταξίδια και τα θεωρώ την καλύτερη επένδυση που μπορεί να κάνει ένας άνθρωπος στην ζωή του...Συγχαρητήρια για την ενημέρωση που προσφέρετε και για την απίστευτη προσπάθεια σας δημιουργίας και διαχείρισης αυτού του forum. Μέχρι τώρα, οι χώρες που έχω επισκεφθεί είναι: η Τουρκία,η Ιταλία,η Γαλλία,η Ισπανία,η Κροατία,η Αλβανία,η Βουλγαρία,η Σουηδία και η Νορβηγία,η Τυνησία, η Κύπρος και τέλος η Αίγυπτος αν και ήμουν πολύ μικρός όταν πήγαμε οικογενειακώς...Αυτά από μένα, ελπίζω να μην σας κούρασα =)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.882
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom