Καλώς ήρθατε.

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
αγια-πετρουπολη
seadreamer καλως ηρθες και εσυ στην τεραστια και ταξιδιαρα παρεα μας....καλα ταξιδια
 

seadreamer

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Koh Samui
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλα τα τροπικα νησιά
Σε ευχαριστώ πολύ marakixin! Μόνο που έκανα ένα ποστ χθες για road trip στην Ιταλία και ακόμα δεν έχω πάρει τις απαντήσεις που θέλω για να κλείσω τα εισητήρια!! Ευελπιστούσα σε πολύ περισσότερες! Για ρίξε και εσύ μια ματιά αν έχεις επειρία από Ιταλία... Σε ευχαριστώ και πάλι

To link: http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...FC-%EC%E9%EB%DC%ED%EF-%EA%DC%ED%ED%E5%F2.html
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες seadreamer , πιστευω οτι συντομα θα λαβεις περισσοτερες απαντησεις στο ερωτημα σου , απλα ειναι η εποχη τωρα που οι πιο πολλοι βρισκονται σε φαση ταξιδιου λογω εορτων.
Με το συγκεκριμενο ποστ δεν μπορω να βοηθησω αλλα οταν με το καλο χρειαστεις βοηθεια με το ταξιδι ονειρο σου στα τροπικα νησακια , εδω ειμαστε :)
:welcome:
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγωνια
Γεια!!!!Είμαι ο Νίκος από Χαλκίδα και είμαι 17!!!
Εισαι στην καλυτερη ηλικια για να μπεις για τα καλα στον κοσμο του ταξιδιου!!!
Καλως ηρθες στην παρεα.
Καλως ηρθατε ολοι στην παρεα!!!
 

ANTOUAN79

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλημερα σας. ψαχνοντας για ταξιδια σας βρηκα. υπεροχα ολα οσα περιγραφετε. λιγοστα τα ταξιδια μου αλλα ελπιζω με τις διαφορες πληροφοριες σας να καταφερω να κανω περισσοτερα.
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
αγια-πετρουπολη
γεια σε ολους καθε μερα και αφιξεις....τελικα ειμαστε το καλυτερο τερματικο αεροδρομιο.ολοι μονο εδω θελουμε να γυρισουμε...για να κουβεντιασουμε ολα τα αλλα που ειδαμε στις αλλες χωρες στα αλλα αεροδρομια...καλα ταξιδια και καλη χρονια και σε νεους και σε παλιους
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.770
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Καλημερα και καλως σας βρηκα!!!!
Ειμαι ο Μανολης και εψαχνα στο google για πληροφοριες πως να παω στους καταρακτες του Νιαγαρα στο Τοροντο και επεσα πανω στο site σας!!! Απο μια πρωτη ματια φαινεται οτι εχει γινει πολυ καλη δουλεια!!! Συνεχιστε ετσι και πιστευω να βρω τις πληροφοριες που ψαχνω!!! Ειναι χρησιμο να μαθαινεις απο αλλους ανθρωπους για ταξιδια που θες να κανεις και να σε καθοδηγουν ωστε να περασεις ομορφα!!!
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
:welcome2:
Μανώλη.
Ελπίζω να βρεις τις πληροφορίες που ζητάς εδώ, αλλά ΦΥΣΙΚΑ αναμένουμε την ιστορία με την επιστροφή σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom