Κινηματογραφική κουβέντα....

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Να το δεις! η ανάλυσή μας ήταν τόσο παραπλανητική που πίστεψες ότι είναι ταινία ενώ πρόκειται για ντοκιμαντερ
Ένα δίκιο -μη σου πω και δύο και τρία- το έχει πάντως η fenia42 και προσωπικά απολογούμαι για την συμμετοχή μου στο κάψιμο του συγκεκριμένου ντοκιμαντέρ.
Πολλές φορές μέσα στον ενθουσιασμό μας παρασυρόμαστε σε συζητήσεις σχετικά με την πλοκή αλλά και την έκβαση όσων είδαμε με αποτέλεσμα να σκοτώνουμε το όποιο ενδιαφέρον μπορεί να έχει κάποιος να παρακολουθήσει μια ταινία. Δυστυχώς δεν ξέρω πως να παραθέτω κρυμμένο κείμενο σε spoiler οπότε θα περιοριστώ σε προτάσεις ταινιών με αναφορά στην υπόθεση και την προσωπική μου γνώμη χωρίς να υπεισέρχομαι σε λεπτομερείς αναλύσεις που λειτουργούν ως spoilers.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Ένα δίκιο -μη σου πω και δύο και τρία- το έχει πάντως η fenia42 και προσωπικά απολογούμαι για την συμμετοχή μου στο κάψιμο του συγκεκριμένου ντοκιμαντέρ.
Πολλές φορές μέσα στον ενθουσιασμό μας παρασυρόμαστε σε συζητήσεις σχετικά με την πλοκή αλλά και την έκβαση όσων είδαμε με αποτέλεσμα να σκοτώνουμε το όποιο ενδιαφέρον μπορεί να έχει κάποιος να παρακολουθήσει μια ταινία. Δυστυχώς δεν ξέρω πως να παραθέτω κρυμμένο κείμενο σε spoiler οπότε θα περιοριστώ σε προτάσεις ταινιών με αναφορά στην υπόθεση και την προσωπική μου γνώμη χωρίς να υπεισέρχομαι σε λεπτομερείς αναλύσεις που λειτουργούν ως spoilers.
Είναι πολύ εύκολο, δίπλα στην χαμογελαστή φατσούλα έχει τρεις τελείες και ένα δείκτη προς τα κάτω, το ανοίγεις διαλέγεις σποιλερ και γράφεις το κείμενο
εδιτ τώρα που το δοκίμασα δεν τα κατάφερα !!!!
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
:)
"Έτσι;;
Το πατώ το ξαναπατώ αλλά μάλλον δεν θέλει να μου κάνει τη χάρη...
 
Last edited:

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Δυστυχώς δεν ξέρω πως να παραθέτω κρυμμένο κείμενο σε spoiler
Είναι πολύ εύκολο, δίπλα στην χαμογελαστή φατσούλα έχει τρεις τελείες και ένα δείκτη προς τα κάτω, το ανοίγεις διαλέγεις σποιλερ και γράφεις το κείμενο
εδιτ τώρα που το δοκίμασα δεν τα κατάφερα !!!!
Παιδιά, δε με παρακολουθείτε και θα σας μαλώσω :bleh:
Πάμε άλλη μία: Κινηματογραφική κουβέντα....

(Στον τίτλο δε γράφεις κάτι, πατάς το "continue" και μετά πας και γράφεις αυτό που θες ανάμεσα στις δύο λέξεις "spoiler".)
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Παιδιά, δε με παρακολουθείτε και θα σας μαλώσω :bleh:
Πάμε άλλη μία: Κινηματογραφική κουβέντα....

(Στον τίτλο δε γράφεις κάτι, πατάς το "continue" και μετά πας και γράφεις αυτό που θες ανάμεσα στις δύο λέξεις "spoiler".)
Με το τρόπο που δείχνεις και τον ίδιο που έγραψε ο Borealis δεν μου λειτούργησε.Το κείμενο τοποθετείται με λάθος τρόπο ανάμεσα στις παραθέσεις του spoiler. Το έκανα manual όμως αφαιρόντας τα =" και μεταφέροντας το κείμενο ανάμεσα στις αγκύλες και εμφανίστηκε!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Με το τρόπο που δείχνεις και τον ίδιο που έγραψε ο Borealis δεν μου λειτούργησε.Το κείμενο τοποθετείται με λάθος τρόπο ανάμεσα στις παραθέσεις του spoiler. Το έκανα manual όμως αφαιρόντας τα =" και μεταφέροντας το κείμενο ανάμεσα στις αγκύλες και εμφανίστηκε!
τεστ
Πρέπει να γράψεις ανάμεσα στις αγκύλες, αφού σου εμφανιστούν οι 2 λέξεις "spoiler". Στο πρώτο πεδίο αρχικά, πατάς απλά continue κ μετά γράφεις με τον τρόπο που είπα μόλις.
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Την τελευταία δεκαετία κάθε δυο χρόνια μας πιάνει μια μανία πως γίνεται το σπόιλερ, το μαθαίνουμε όλοι παίζουμε λίγο και μετά την επόμενη χρονιά ξαναρωτάμε σαν να μην έγινε ποτέ!
Εγώ έχω λιγότερο απο χρόνο πάντως στο forum και θα το εφαρμόσω! Ευχαριστώ πολύ Earth Citizen!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Την τελευταία δεκαετία κάθε δυο χρόνια μας πιάνει μια μανία πως γίνεται το σπόιλερ, το μαθαίνουμε όλοι παίζουμε λίγο και μετά την επόμενη χρονιά ξαναρωτάμε σαν να μην έγινε ποτέ!
πρίν λίγες σελίδες νόμιζα ότι εγώ ήμουν...λίγο γκάου που δεν καταλάβαινα πως γίνεται το σπόιλερ,αλλά τελικά εσείς σήμερα(kai h thalassaki) με ξεπεράσατε χιχιιχ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.268
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom