Γερμανία Κολόνια απο την Κολωνία!

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Θα πήγε κάνας Γάλλος ψώνιο με εξοχικό σπίτι στην Ελλάδα και αμύθητη περιουσία να φτιάξει τα κάγκελα, θα τον ρώταγε στα ελληνικά που μόλις είχε μάθει φρέσκα φρέσκα, θα του απάντησε ο Κουνέλλης κανένα "καλλιτέχνης είμαι στην ηλεκτροσυγκόλληση", διάβασε ο Γάλλος το "καλλιτέχνης" στο λεξικό του, το μετέφρασε πιστά και να πως εξελίσσονται τα πράγματα! Είναι να μη σου κάτσει! :haha::haha::haha:
σου χω ξανακανει προταση να γραψουμε σηριαλ???
αν οχι, στην κανω τωρα!!!σιγουρη επιτυχια!!:clap::clap:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Τύφλα να έχει ο Φώσκολος! :haha::haha::haha:

Προλαβαίνουμε την σεζόν ή θα το πάμε από του χρόνου;

Πλάκα πλάκα...είδες ο Κουνέλλης; Τόσα ποστ τον συζητάμε! :cool::cool::cool:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Παρακαλω πολυ να μην κοροιδευουμε τον συναδελφο εικαστικο και να γυρισουμε στο θεμα μας, στις κολωνιες
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Ευαγγελία...κατάλαβέ το! Λαμαρινατζής είναι ο άνθρωπος! Από σπόντα βρέθηκαν τα έργα του στις εκθέσεις! :bleh::bleh::bleh:
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Και αυτο ειναι το εργο του αλλου ελληνα που ειχε το μουσειο, του Μανου Τσαγκαρη (αυτο που ειπα οτι μοιαζει με κατι παιχνιδια του γιου μου)...
 

Attachments

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Φαινεται παιδι μου οτι εισαι ατεχνος και απαιδευτος! Ακους εκει να μην αναγνωρισεις αμεσως το εργο τεχνης! Σου χρειαζεται και εσενα ενα σεμιναριο του γερμανικου ινστιτουτου! Αιτησεις για υποτροφιες τον Νοεμβριο!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μα..τι να μου κάνει το σεμινάριο; Αν είναι να μου παρουσιάζουν τέτοιες βλακείες θα τους κράξω όλους μαζί και στα ελληνογερμανικά μάλιστα, να πιάνουν μόνο τα μισά! :haha::haha::haha:
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Υπέροχα axinoula. Ειδικά το κομμάτι "Τι να μην δειτε" στην Κολονία το ευχαριστήθηκα πολύ.

 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ευχαριστω marydim! Φανταζομαι οτι τωρα θα πατε ολοι στο μουσειο Κολουμπα απο περιεργεια, τοσο που το συζητησαμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom