Κοπή Πίτας Θεσσαλονίκης

Κοπή πίτας 2010 Θεσσαλονίκης


  • Total voters
    14
  • Poll closed .

fourkas

Member
Μηνύματα
62
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
... που άραγε ...
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική για ένα μήνα
Τελικά δεν μπόρεσα να έρθω χθες βράδυ και απότι βλέπω περάσατε καλά.
Κρίμα.
Επρεπε να παραστώ σε κάποια γενέθλια.
Εύχομαι την άλλη φορά να σα δω και πάλι απο κοντά.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Πώς γίνεται αλήθεια και κάθε μας συνάντηση είναι πιο ωραία από την προηγούμενη; Τέλεια ήταν η χτεσινή βραδιά αν και ακόμα το παλεύω να ξυπνήσω κανονικά :haha:. Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και από μένα για όλους αυτούς που μας φέρανε τα δώρα και τις βασιλόπιτες και ένα ακόμα μεγαλύτερο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην Ελένη και τον Πολυνίκη για τα ατομικά τσιπουράκια που μας χάρισαν.
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Ναι βρε παιδιά,περάσατε καλά, ξενυχτήσατε ,αλλά τώρα έχετε πιει τα καφεδάκια σας ,φάγατε και το μεσημεριανό και στηλωθήκατε....αντε λοιπόν να βάλετε και καμμιά φωτο να σας καμαρώσουμε:D
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Γεια σας κι από μένα! Πολύ όμορφη η χτεσινή βραδια, όπως πάντα άλλωστε. Γνωστά και άγνωστα πρόσωπα όλα φιλικά και ζεστά με έναν κοινό παρονομαστή : ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ. Λόγω χώρου και δικού μου χρόνου (αχ ας μην ήταν το πρωινό ξύπνημα..) δεν μπόρεσα να μιλήσω όπως θα ήθελα με όλους, αλλά επιφυλασσόμεθα. Ευχαριστούμε πολύ πολύ τους "σπόνσορες" erminathess για την υπέροχη σοκολατένια βασιλόπιτα και xristo (δεν έφαγα αλλά η γεύση εξίσου ωραία απ' ότι έμαθα). Για τα δώρα ευχαριστούμε τον toumpioti, τον jjimako το babaduma. Όλοι πήραμε δωράκι από την Eleni70 (μετά του συζύγου) τσιπουρο εμφιαλωμένο με ετικέτα travelstories. Super συλλεκτικό!!!Ευχαριστούμε πολύ Ελενη!

Λυπήθηκα που έχασα το after φαϊ, μια και είμαι λιχούδα αλλά τι να γίνει. Πρωινή εργασία και χαρά. Παιδια κι άλλα τέτοια με υγεία!

Υ.Γ 1 Έφη απορώ πως σου ξέφυγε το ένα άτομο από τις οργανωμένες σου σημειώσεις.
Υ.Γ 2 Χρύσα (και κάθε ενδιαφερόμενος) , την επιθυμία σου για ενημέρωση για τα δρώμενα της πόλης μπορείς να την καλύψεις εδώ : Ευρετήριο Χώρων-ipolistonkosmo.gr|Πολιτιστικός Οδηγός Θεσσαλονίκης
Υπάρχουν πληροφορίες για όλες τις εκδηλώσεις που λαμβάνουν χώρα στη Θεσσαλονίκη. Αν γραφτείς θα σου στέλνουν το πρόγραμμα της εβδομάδας με email.
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Είναι η πρώτη φορά που δοκιμάζω το picasa για δημοσιοποίηση album, οπότε αν κάνω κάτι λάθος συγχωρέστε με;)
Ιδού λοιπόν κάποιες από τις φωτογραφίες, χωρις λεζάντες ακόμα. Δυστυχώς ο χρονος μου ειναι περιορισμένος, οποτε οι υπολοιπες μαλλον αύριο κάποια στιγμή, μετά τις απαραιτητες τροποποιήσεις...
Picasa Web Albums - mariaparticles - Travelstories...
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Blackmamba ευχαριστώ πολυ. δεν το γνώριζα.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Γεια σας κι από μένα! Πολύ όμορφη η χτεσινή βραδια, όπως πάντα άλλωστε. Γνωστά και άγνωστα πρόσωπα όλα φιλικά και ζεστά με έναν κοινό παρονομαστή : ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ. Λόγω χώρου και δικού μου χρόνου (αχ ας μην ήταν το πρωινό ξύπνημα..) δεν μπόρεσα να μιλήσω όπως θα ήθελα με όλους, αλλά επιφυλασσόμεθα. Ευχαριστούμε πολύ πολύ τους "σπόνσορες" erminathess για την υπέροχη σοκολατένια βασιλόπιτα και xristo (δεν έφαγα αλλά η γεύση εξίσου ωραία απ' ότι έμαθα). Για τα δώρα ευχαριστούμε τον toumpioti, τον jjimako το babaduma. Όλοι πήραμε δωράκι από την Eleni70 (μετά του συζύγου) τσιπουρο εμφιαλωμένο με ετικέτα travelstories. Super συλλεκτικό!!!Ευχαριστούμε πολύ Ελενη!

Λυπήθηκα που έχασα το after φαϊ, μια και είμαι λιχούδα αλλά τι να γίνει. Πρωινή εργασία και χαρά. Παιδια κι άλλα τέτοια με υγεία!

Υ.Γ 1 Έφη απορώ πως σου ξέφυγε το ένα άτομο από τις οργανωμένες σου σημειώσεις.
Υ.Γ 2 Χρύσα (και κάθε ενδιαφερόμενος) , την επιθυμία σου για ενημέρωση για τα δρώμενα της πόλης μπορείς να την καλύψεις εδώ : Ευρετήριο Χώρων-ipolistonkosmo.gr|Πολιτιστικός Οδηγός Θεσσαλονίκης
Υπάρχουν πληροφορίες για όλες τις εκδηλώσεις που λαμβάνουν χώρα στη Θεσσαλονίκη. Αν γραφτείς θα σου στέλνουν το πρόγραμμα της εβδομάδας με email.
ποιός μου ξέφυγε;:roll:τους χορηγούς τους ανέφερα όλους!μήπως εννοείς το σύζυγο Ελένης(τους θεώρησα ώς ένα)
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
ποιός μου ξέφυγε;:roll:τους χορηγούς τους ανέφερα όλους!μήπως εννοείς το σύζυγο Ελένης(τους θεώρησα ώς ένα)
"Δύο εις σάρκαν μίαν" κάπως έτσι το είδες, τώρα εξηγείται:haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Είναι η πρώτη φορά που δοκιμάζω το picasa για δημοσιοποίηση album, οπότε αν κάνω κάτι λάθος συγχωρέστε με;)
Ιδού λοιπόν κάποιες από τις φωτογραφίες, χωρις λεζάντες ακόμα. Δυστυχώς ο χρονος μου ειναι περιορισμένος, οποτε οι υπολοιπες μαλλον αύριο κάποια στιγμή, μετά τις απαραιτητες τροποποιήσεις...
Picasa Web Albums - mariaparticles - Travelstories...
Μια χαρά τα έκανες όλα tita. Άξια φωτορεπόρτερ.:clap:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ααααααα,μόλις τις είδα!Δόθηκε πολύ έμφαση στο "φαγανό''κομμάτι της βραδυάς,στις πίτες!:haha::haha:
tita μιά χαρά και οι πίττες και οι φάτσες μας!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Συγνωμη παιδια! Μεγαλη μου παραλειψη να ευχαριστησω τους διοργανωτες της βραδιας Τουμπιωτη και romantic woman, την Ermina, τον Χριστο, τον Jjimako, την Ελενη 70 και τον Πολυνεικη (ελπιζω να μας βρηκε ενδιαφεροντες και να μας ξαναερχεται στις μαζωξεις μας). Λυπαμαι πολυ που με καποιους δε μπορεσα να συνομιλησω. Ελπιζω την αλλη φορα να τα καταφερω! Νομιζω οτι το χωροταξικο δε βολευε τοσο πολυ χθες. Βεβαια ειμαστε και πολυ περισσοτεροι απο την προηγουμενη φορα.
Αντε και σε δεξιωση με ποτηρι στο χερι για μεγαλυτερη κινητικοτητα!
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Λυπαμαι πολυ που με καποιους δε μπορεσα να συνομιλησω. Ελπιζω την αλλη φορα να τα καταφερω! Νομιζω οτι το χωροταξικο δε βολευε τοσο πολυ χθες. Βεβαια ειμαστε και πολυ περισσοτεροι απο την προηγουμενη φορα.
Αντε και σε δεξιωση με ποτηρι στο χερι για μεγαλυτερη κινητικοτητα!
Good idea Ερση! Μένει να βρούμε έναν πρέσβη και να τον κάνουμε μέλος του forum!;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.915
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom