Κοπή πίτας Αθήνας 2024

Ποια μέρα θέλετε να γίνει η συνάντηση;


  • Total voters
    37

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Ζητάω συγγνώμη. Λόγω κοινωνικών υποχρεώσεων :bleh:, ξέχασα την προθεσμία. Ο λαός απεφάνθη. ΣΚ 3-4/2. Οπότε θα φτιάξω τώρα νέα δημοσκόπηση για να καταλήξουμε στην ημέρα.
Βασικά δεν θυμάμαι πώς δημιουργώ δημοσκόπηση, ούτε ξέρω αν επιτρέπεται δεύτερη στο ίδιο νήμα. Ας βοηθήσουν οι πιο έμπειροι
 
Last edited:

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
Δε χρειαζετε νομιζω.
οσοι μπορουν το συγκεκριμενο σ/κ ας γραψουν ενα μηνημα αν θελουν σαβατο, κυριακη η και τα δυο. (εννοω οτι μπορουν και τις 2 μερες)

εγω μπορω μονο κυριακή
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Προτείνω να τελειώσουμε την ψηφοφορία την Πέμπτη το βράδυ έτσι ώστε να μαζέψουμε συμμετοχές και να κάνουμε την κράτηση για το χώρο της συνάντησης. Άντε να πέφτουν τα ψηφαλάκια
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
210
Likes
1.093
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Ερώτηση:μήπως είναι εφικτό να επιλεγεί χώρος διαφορετικός από τον περυσινό, κεντροβόρεια;
 
Last edited:

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Eπειδη καποιοι ειναι απο μακρια, μας λετε τι ωρες θα ειναι? Για να δουμε τι θνα ψηφισουμε
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
Λογικά απο 7 - 9. Ας αποφασιστεί η μέρα και αν υπάρχει άλλη πρόταση για μέρος ελεύθερα.
Δε ξέρω αν έχει μιλήσει κάποιος εκεί που έγινε την προηγούμενη φορά αν υπάρχει διαθεσιμότητα
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Πρέπει πρώτα να δούμε την ημέρα και περίπου τα άτομα για να μιλήσουμε με οποιοδήποτε χώρο. Δεν ξέρω τι σημαίνει κεντροβορεια. Πάντως ο χωρος δεν εχει κλείσει. Όποιος έχει υπόψη του κάποια επιλογή γύρω από κέντρο, ας ρίξει την πρόταση του και φυσικά Αφού πρώτα ρωτήσει στο μαγαζί
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.850
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom