Κράτηση airfasttickets.gr

taou

Member
Μηνύματα
123
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βρότσλαβ
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
φυσικά και ΔΕΝ σε υποχρεώνει! Μπορείς να αγοράζεις από άλλες σελίδες. Πίστεψέ με, ειδικά αν είναι λίγο επιρρεπείς στις αγορές ότι αν είναι λίγο πιο χαμηλές οι τιμές του, τότε αυτά τα χρήματα θα τα πληρώσεις στους τόκους της πιστωτικής
 

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκιο
φυσικά και ΔΕΝ σε υποχρεώνει! Μπορείς να αγοράζεις από άλλες σελίδες. Πίστεψέ με, ειδικά αν είναι λίγο επιρρεπείς στις αγορές ότι αν είναι λίγο πιο χαμηλές οι τιμές του, τότε αυτά τα χρήματα θα τα πληρώσεις στους τόκους της πιστωτικής
Συγνώμη που παρεμβαίνω, αλλά στην πιστωτική δεν πληρώνεις κανέναν τόκο, αρκεί να πληρώνεις ολόκληρο τον λογαριασμό σου εμπρόθεσμα.Μια πιστωτική χρειάζεται κατά την γνώμη μου αρκεί να ξέρεις να την χρησιμοποιείς με σύνεση, άλλωστε τώρα πια δεν υπάρχει και το πάγιο που πλήρωνες κάθε χρόνο για τη χρήση της.
 

Agelikaki

Member
Μηνύματα
19
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Συγνώμη που παρεμβαίνω, αλλά στην πιστωτική δεν πληρώνεις κανέναν τόκο, αρκεί να πληρώνεις ολόκληρο τον λογαριασμό σου εμπρόθεσμα.Μια πιστωτική χρειάζεται κατά την γνώμη μου αρκεί να ξέρεις να την χρησιμοποιείς με σύνεση, άλλωστε τώρα πια δεν υπάρχει και το πάγιο που πλήρωνες κάθε χρόνο για τη χρήση της.
θα συμφωνησω μαζι σου , ειναι "καλο" εργαλειο αρκει να ξερεις να τη χρησιμοποιεις. το θεμα ειναι οτι εχει μια διαδικασια να την εκδοσεις κ θελει κ χρονο κ πιθανο να χασω καποια ευκαιρια.
 

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκιο
θα συμφωνησω μαζι σου , ειναι "καλο" εργαλειο αρκει να ξερεις να τη χρησιμοποιεις. το θεμα ειναι οτι εχει μια διαδικασια να την εκδοσεις κ θελει κ χρονο κ πιθανο να χασω καποια ευκαιρια.
Συμφωνώ, γι' αυτό σου είπα αν μπορεί να σε βοηθήσει κάποιο φιλικό πρόσωπο με την κάρτα του προκειμένου να μην χάσεις την ευκαιρία.
Βέβαια ευκαιρίες θα υπάρξουν και στο μέλλον, αυτό είναι σίγουρο.
 

Agelikaki

Member
Μηνύματα
19
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Συμφωνώ, γι' αυτό σου είπα αν μπορεί να σε βοηθήσει κάποιο φιλικό πρόσωπο με την κάρτα του προκειμένου να μην χάσεις την ευκαιρία.
Βέβαια ευκαιρίες θα υπάρξουν και στο μέλλον, αυτό είναι σίγουρο.
Μακαρι να υπαρξουν γιατι πολυ φοβαμαι οτι το εχασα
 
Last edited by a moderator:

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Μόλις συνέβη κάτι αδιανόητο! Ενώ δεν επιβεβαίωσα ακύρωση, και απλά ζήτησα πληροφορίες μέσω facebook για το κόστος ακύρωσης και την επιστροφή φόρων (δίνοντας τους κωδικούς) μου έστειλαν στο email μου πριν από λίγο επιβεβαίωση ακύρωσης! Προφανώς δε συνεννοήθηκαν καλά με το αρμόδιο τμήμα και νόμιζαν πως ζητάω άμεση ακύρωση. Στο facebook είχα πει ξεκάθαρα πως αφού πάρω τις πληροφορίες θα τους ενημερώσω αν θα ακυρώσω.. Mου έστειλαν μήνυμα στο facebook ότι δε δικαιούμαι επιστροφή και πριν απαντήσω οτιδήποτε προχώρησαν σε ακυρωση. Τώρα αυτό μπορεί να διορθωθει;;
Τελικά το χειρίστηκαν πολύ σωστά το θέμα.. Αναγνώρισαν πως από δικό τους λάθος ακυρώθηκε η κράτηση και μου έδωσαν εναλλακτικές για να το λύσουμε..
 

taou

Member
Μηνύματα
123
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βρότσλαβ
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Συγνώμη που παρεμβαίνω, αλλά στην πιστωτική δεν πληρώνεις κανέναν τόκο, αρκεί να πληρώνεις ολόκληρο τον λογαριασμό σου εμπρόθεσμα.Μια πιστωτική χρειάζεται κατά την γνώμη μου αρκεί να ξέρεις να την χρησιμοποιείς με σύνεση, άλλωστε τώρα πια δεν υπάρχει και το πάγιο που πλήρωνες κάθε χρόνο για τη χρήση της.
Αυτό το γνωρίζω, γι' αυτό είπα ότι "άμα είσαι λίγο επιρρεπείς".
Εγώ πάντως την έχω πατήσει, ευτυχώς όχι πολύ, όπως και κόσμος και κοσμάκης!
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Παιδια εγω εκανα κρατηση στις 6 Ιουνιου με prepaid και δεν ειχα κανενα προβλημα,μαλιστα μου εστειλαν και αποδειξη,και την επομενη εκλεισα και ξενοδοχειο χρησιμοποιοντας και το κουπονι των 40 ευρω που μου εστειλαν επειδη εκλεισα την πτηση,το οποιο εβγαινε πιο φθηνα ακομα και απο το booking που λογω του οτι εχω κανει πολλες κρατησεις μου προσφερει σε καποια ξενοδοχεια εως 20% εκπτωση!!!συγκεκριμενα εκλεισα 3 νυχτες με πρωινο 146 ευρω στο κεντρο του μοναχου!!Παντως οτι αλλαζουν οι τιμες απο στιγμη σε στιγμη ειναι αληθεια εμενα η πτηση που εκλεισα Ηρακλειο-Βιεννη,Μοναχο-Θεσσαλονικη-Ηρακλειο με aegean απο 160 ευρω τα 2 ατομα την επομενη εγινε 234!!!
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
και γω εχω κανει πολλες φορες κρατηση με χρεωστικη και prepaid και τα δεχεται κανονικα. Τελευταια φορα εκανα σημερα για ξενοδοχειο και χρησιμοποιησα και το κουπονι τους.
 

efi191

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
έχω κλείσει εισητηριο για Αθηνα προς Ζακυνθο δυστυχως αντι για efstratia εχω γραψει efi πηγα απο airfast και μου ειπαν οτι δεν θα εχω θεμα επειδη πηγαινω στο εσωτερικο και εστειλαν και αυτοι μια επιστολη,..ξέρετε κατι να μου πειτε??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.936
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom