Τουρκία Κωνσταντινούπολη

Marilou!!!

Member
Μηνύματα
119
Likes
170
[QUOTE="fotast, post: 576505, member: 1829"

Καλά να περάσετε:xalara:
Και θα περάσουμε...ευχαριστω!:)[/QUOTE]
Εννοείται ότι θα περάσετε καλά...Για την Πόλη μιλάμε... @karfitsa μου μην πτοείσαι!!! Όσο για την κάρτα είσαι τυχερή την έχω ακόμα...Αν και έχει πολλές σου στέλνω φώτο για να σε βοηθήσω!
 

Attachments

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Συγγνώμη, αν ισχύει αυτό, για ποιό λόγο το δουλεύουν το μαγαζί; Για να περνάει η ώρα; Δεν έχουν τίποτ' άλλο να κάνουν;
Ελα μου ντε και μεις αυτό αναρωτιόμασταν αλλά δεν ρώτησαμε κιόλας! Χαχα
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Χαιρετίσματα από Αθήνα :)...
Σας την έσκασα .....νομίζατε οτι θα σας έστελνα χαιρετισμούς απο Κωνσταντινούπολη...αμ δε....:D
Λοιπόν,μπήκαμε στη βραδινή πτήση,πήγαμε μια βόλτα στο Ατατουρκ και γυρίσαμε πίσω.....λέω να το τολμήσω και το πρωί.
@emouli για να ξελογιαστω,πρεπει πρώτα να πάω ;)@Marilou!!! σε ευχαριστω πολυ,θα βοηθήσει.@jousis αυτο είπαν,οτι δεν εχουν χώρο να μπουν τα αεροπλάνα.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
σου εύχομαι και εγώ τα καλύτερα. με το καλό να πας και να περάσεις όμορφα.
 

kroti

Member
Μηνύματα
22
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Δαλματικές Ακτές
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Εγώ είμαι τώρα Ελ.Βενιζέλος η πτήση ήταν για 21:40 την έχουν μεταφέρει για 00:00.... Ειδωμεν...
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Τελικά με καθυστέρηση μιας μέρας,έφτασα στην όμορφη,χιονισμένη Κωνσταντινούπολη....:)
Μπράβο σου που έδειξες υπομονή για αυτο το πανέμορφο ταξιδι που θα έχεις!!!σου εύχομαι και εγώ να περάσεις πολυ όμορφα,αν και ειναι δεδομενο:)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Φωτογραφία απο την πανέμορφη Αγία Σοφία,που ειναι ντυμένη στα λευκά....:)Το περπάτημα,
γίνεται σε αρκετα σημεία με δυσκολία,γιατι το χιόνι δεν εχει καθαριστεί.Αλλα,πιστεύω μέχρι αύριο,λίγο τα συνεργεία του δήμου,λίγο το ψιλόβροχο,θα το λιώσουν,που θα παει..
image.jpg
 

Attachments

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Χαιρομαι που εφτασες καλα!Πιες πολλα τσαγακια μηλο να κρατηθεις ζεστη!
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Φωτογραφία απο την πανέμορφη Αγία Σοφία,που ειναι ντυμένη στα λευκά....:)Το περπάτημα,
γίνεται σε αρκετα σημεία με δυσκολία,γιατι το χιόνι δεν εχει καθαριστεί.Αλλα,πιστεύω μέχρι αύριο,λίγο τα συνεργεία του δήμου,λίγο το ψιλόβροχο,θα το λιώσουν,που θα παει..
View attachment 70432
Αχ τι μας κανεις!!!!να ξερες!και σαλεπακι που το τραβάει το κρύο!!!;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.594
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom