Γενικά Λάθος Καταχώριση Στοιχείων

Doulinho

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Αυτή ήταν η απάντηση από την Ryanair. Καμία ιδέα τι να κάνω?
 

Attachments

afrodite39

Member
Μηνύματα
103
Likes
96
Αυτή ήταν η απάντηση από την Ryanair. Καμία ιδέα τι να κάνω?
Τίποτα
Δε νομίζω να το προσέξουν καν
Φιλη μου ταξίδεψε ως Κούλα και όχι Κυριακή χωρίς να το προσέξει κανεις
Για Ράιαν μιλάμε πάντα
Η Αλλαγή ονόματος έχει μεγάλη χρέωση γιατί αναφέρεται ουσιαστικά σε αλλαγή επιβατη
 

Doulinho

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Τίποτα
Δε νομίζω να το προσέξουν καν
Φιλη μου ταξίδεψε ως Κούλα και όχι Κυριακή χωρίς να το προσέξει κανεις
Για Ράιαν μιλάμε πάντα
Η Αλλαγή ονόματος έχει μεγάλη χρέωση γιατί αναφέρεται ουσιαστικά σε αλλαγή επιβατη
Ναι αυτό κατάλαβα και γω, αλλά σου λέει και γράμμα που έκανε λάθος ο άλλος ας του τα πάρω.οπότε μάλλον θα το ρισκάρω τρεμάμενος!!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Ναι αυτό κατάλαβα και γω, αλλά σου λέει και γράμμα που έκανε λάθος ο άλλος ας του τα πάρω.οπότε μάλλον θα το ρισκάρω τρεμάμενος!!
Ξαναμίλα και πες πως έκανες fat finger mistake, είναι ανάλογα σε ποιόν θα πέσεις.
 

Doulinho

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Δεν το ξέρω αλλά μου έχει συμβεί κάποιος να μην με εξυπηρετήσει και ο επόμενος να το κάνει.
Έχεις δίκιο, δεν έχω να χάσω κάτι. Κάπου στην Αττική δεν υπάρχει κατιτίς από ραϊανερ ώστε να πάω να τους κλαφτω??
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Δες ποσο μπαχαλο ειναι δια ζωσης, τι σε κανει να πιστευεις οτι στις e-υπηρεσιες ειναι οργανωμενοι καλυτερα;
Απο οση επικοινωνια ειχα με το chat πρεπει να ειναι ενας υπαλληλος να μιλαει ταυτοχρονα με 10 πελατες και να τους κανει rotate. τεραστιες αναμονες για απλα πραγματα. Δοκιμασε λεμε
 

Doulinho

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Δες ποσο μπαχαλο ειναι δια ζωσης, τι σε κανει να πιστευεις οτι στις e-υπηρεσιες ειναι οργανωμενοι καλυτερα;
Απο οση επικοινωνια ειχα με το chat πρεπει να ειναι ενας υπαλληλος να μιλαει ταυτοχρονα με 10 πελατες και να τους κανει rotate. τεραστιες αναμονες για απλα πραγματα. Δοκιμασε λεμε
Καλημέρα, θα ξαναδοκιμάσω! :)
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.819
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Πρόσφατα έτυχε το ίδιο σε φίλο μου και επικοινωνησε με το chat και του το διορθωσαν. Κάνε άλλη μια προσπάθεια.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Τίποτα
Δε νομίζω να το προσέξουν καν
Φιλη μου ταξίδεψε ως Κούλα και όχι Κυριακή χωρίς να το προσέξει κανεις
Για Ράιαν μιλάμε πάντα
Η Αλλαγή ονόματος έχει μεγάλη χρέωση γιατί αναφέρεται ουσιαστικά σε αλλαγή επιβατη
Τι σημαινει "για Ραιαν μιλαμε παντα"?
Λες να μην το προσεξαν?

Δε θα εχεις προβλημα για ενα γραμμα. Οπως κ να χει κανε ενα τηλ στo γραφειο της skyserv στο αεροδρόμιο απο οπου πετας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.301
Μηνύματα
887.219
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom