Κάρπαθος Λιγη βοηθεια για Καρπαθο!

tsopirs

Member
Μηνύματα
40
Likes
37
Αντώνη σε ευχαριστώ πολύ..τέλεια αποφάσισα να μην κάνω το μεγάλο ταξίδι Μέχρι του χρόνου αν είμαστε καλά ώστε να το συνδυάσω πιο σωστά..έκλεισα Λευκάδα να δω και αυτό το Ιόνιο..σε ευχαριστώ πάρα πολύ.
 

Vasia12

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Αντώνη σε ευχαριστω αλλα μου είχαν πει για αεροπορικά εισιτήρια 34 πήγενε έλα! Ξέρεις κάτι μπορείς να με βοηθήσεις γιατι εγω είδα οτι ειναι πανάκριβα !
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αντώνη σε ευχαριστω αλλα μου είχαν πει για αεροπορικά εισιτήρια 34 πήγενε έλα! Ξέρεις κάτι μπορείς να με βοηθήσεις γιατι εγω είδα οτι ειναι πανάκριβα !
Κάποιος πρέπει να σου έκανε πλάκα! 34€ πήγαινε έλα, θα πρέπει να πάει σε οφθαλμίατρο! Ούτε το ταξί Αθήνα-Αεοροδρόμιο δεν κοστίζει τόσο... :confused:

Έχει κάποιες περιόδους με 96€ μετ'επιστροφής (και αν βρείς κανένα κουπόνι γίνεται 86€), αλλά δεν ξέρω αν έχει ακόμη. Η ξαδέρφη μου πάντως έκλεισε πρίν λίγες μέρες, θα κατέβει 13/8 και επιστροφή μετά τον 15αύγουστο με 96-10€. Δεν ξέρω τι μπορείς να βρείς τελευταία στιγμή. Πάντως το 34 δεν ισχύει σε καμία περίπτωση. Αν υπήρχε θα είχα κλείσει για όλα τα ΣΚ του χειμώνα να ανεβαίνω Αθήνα...
 

tsopirs

Member
Μηνύματα
40
Likes
37
Και αυτή η rayan δεν έχει απευθείας Θεσσαλονίκη-Ρόδο....Από Αθήνα η καλύτερη τιμή που βρήκα με rayan ήταν 61 ευρώ με χειραποσκευη 10κιλών..με επιστροφή βέβαια
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ανακοινώθηκαν τα δρομολόγια της astra airlines για το καλοκαίρι από Θεσσαλονίκη για Κάρπαθο.

Μπορείτε να βρείτε εισιτήρια από 60€ μετ'επιστροφής, αν και είδα ότι εξαντλούνται άμεσα!! Μετά πάει στα 120€ Και ανεβαίνει...

http://m.astra-airlines.gr/pages.php?new=112
 

SPO

Member
Μηνύματα
163
Likes
56
Ποια αεροπορική εταιρία ή πρακτορείο δίνει κουπόνι -10 ευρώ για αεροπορικα εισιτήρια φίλε Αντώνη;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Δεν ξέρω που να το γράψω, πάντως κάνω το καθήκον μου:

Βγήκαν τα καλοκαιρινά δρομολόγια ΑΘΉΝΑ-ΚΑΡΠΑΘΟ-ΑΘΗΝΑ με 96€ μετ'επιστροφής.

Όσοι πιστοί... τρέξτε, γιατί αν και βλέπω 3 πτήσεις την ημέρα, δε νομίζω να μείνουν για πολλές μέρες διαθέσιμα...
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Δεν ξέρω που να το γράψω, πάντως κάνω το καθήκον μου:

Βγήκαν τα καλοκαιρινά δρομολόγια ΑΘΉΝΑ-ΚΑΡΠΑΘΟ-ΑΘΗΝΑ με 96€ μετ'επιστροφής.

Όσοι πιστοί... τρέξτε, γιατί αν και βλέπω 3 πτήσεις την ημέρα, δε νομίζω να μείνουν για πολλές μέρες διαθέσιμα...
Όντως, αυτές τις τιμές δίνει και το σάιτ της Aegean.
Άσε είμαι να σκάσω. Μέχρι πριν λίγες μέρες ήταν στα 200 ευρώ και σε καμια περίπτωση δεν πίστευα ότι θα πέσουν οι τιμές κι έτσι για μια ακόμη φορά απορρίφθηκε το ταξίδι στο νησί λόγω κόστους. Την πάτησα επειδή δεν έχω υπομονή. :mad:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Όντως, αυτές τις τιμές δίνει και το σάιτ της Aegean.
Άσε είμαι να σκάσω. Μέχρι πριν λίγες μέρες ήταν στα 200 ευρώ και σε καμια περίπτωση δεν πίστευα ότι θα πέσουν οι τιμές κι έτσι για μια ακόμη φορά απορρίφθηκε το ταξίδι στο νησί λόγω κόστους. Την πάτησα επειδή δεν έχω υπομονή. :mad:
Χαχαχαχα έπρεπε να ρωτήσεις...το ήξερα ότι θα αργήσουν λίγο να βγουν αυτές οι τιμές, όπως έγινε και πέρυσι δηλαδή.

Δεν πειράζει, όλα για καλό γίνονται (προσπαθώ να σε παρηγορήσω...)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Χαχαχαχα έπρεπε να ρωτήσεις...το ήξερα ότι θα αργήσουν λίγο να βγουν αυτές οι τιμές, όπως έγινε και πέρυσι δηλαδή.
Μα πριν κανα μήνα η aegean έβγαλε υποτίθεται προσφορά για πτήσεις εσωτερικού και σε μια ματιά που έριξα είχε καλές τιμές για άλλα νησιά (πχ Λήμνο, Χίο), αλλά για Κάρπαθο ήταν στα ύψη. Τεσπα, ας ελπίσουμε πως του χρόνου θα είμαστε πιο τυχεροί.
 

tsopirs

Member
Μηνύματα
40
Likes
37
Κοιτάξετε καθόλου στο site της astra..εγω έκλεισα από Θεσσαλονίκη με 29 ευρώ και επιστροφή από Ρόδο με Aegean με 33...Αντώνη ψάχνω για αμάξι Τώρα για 3/6 Αύγουστου Η 2 με 6..αν περνας και εσύ από κανένα ρωτά περίπου..στο ίντερνετ βρήκα πολύ ακριβά..πήρα σε έναν μου είπε 50 την βράδια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom