Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο: Σε ποια περιοχή να μείνω;

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world

kristy

Member
Μηνύματα
70
Likes
19
Γεια σααας! Θα ηθελα για ακομη μια φορα την πολυτιμη βοηθεια σας!
Σε ενα μηνα πεταω για Λονδινο και θα ηθελα να μου πειτε περιοχη για να μεινω γιατι δεν εχω ιδεα και αν ξερετε ξενοδοχεια η airbnb η καπου που αναφερονται γιατι δεν ξερω τι να ψαξω! Ευχαριστω πολυ!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Γεια σααας! Θα ηθελα για ακομη μια φορα την πολυτιμη βοηθεια σας!
Σε ενα μηνα πεταω για Λονδινο και θα ηθελα να μου πειτε περιοχη για να μεινω γιατι δεν εχω ιδεα και αν ξερετε ξενοδοχεια η airbnb η καπου που αναφερονται γιατι δεν ξερω τι να ψαξω! Ευχαριστω πολυ!
Καλησπερα. Εμεις θα παμε στις 23 Φλεβαρη Λονδινο. Κλεισαμε σε ενα πολυ οικονομικο και καλο για τα λεφτα του και εχει σταση μετρο 4 λεπτα με τα ποδια. Σιγουρα δεν ειμαι ειδικος για το Λονδινο αλλα με βαση αυτα που θα δουμε ειναι μια χαρα σημειο..Και μην ξεχνας...Ξανα λεω οικονομικο...

Εδω θα μενουμε εμεις: Earls Court Garden Hotel

https://www.booking.com/hotel/gb/ea...-AECqAID;sid=149f822381950d66b86977f8dfc3cc56
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Γεια σααας! Θα ηθελα για ακομη μια φορα την πολυτιμη βοηθεια σας!
Σε ενα μηνα πεταω για Λονδινο και θα ηθελα να μου πειτε περιοχη για να μεινω γιατι δεν εχω ιδεα και αν ξερετε ξενοδοχεια η airbnb η καπου που αναφερονται γιατι δεν ξερω τι να ψαξω! Ευχαριστω πολυ!
Αν κάνετε μια αναζήτηση θα βρείτε αρκετές απαντήσεις στο θέμα. Χονδρικά ότι είναι εντός της ζώνης 1 του μετρό είναι κεντρικό, χωρίς να σημαίνει ότι θα αποφύγετε τη χρήση συγκοινωνίων. Οι αποστάσεις είναι μεγάλες.

Για τίμιες οικονομικές λύσεις κοιτάξτε τις αλυσίδες Travelodge και Premier Inn. Στις ιστοσελίδες τους θα βρείτε τις χαμηλότερες τιμές.
 

Eva Dreamer

Member
Μηνύματα
93
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Καλησπέρα σας..η περιοχή tower Hamlets είναι ασφαλης για διαμονή;;
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλησπέρα σας..η περιοχή tower Hamlets είναι ασφαλης για διαμονή;;
Γίνει πιό συγκεκριμένη γιατί oταν λεμε Tower hamlets ...ειναι η ευρύτερη περιοχή του ανατολικού λονδίνου ...που εννοείς;;κοντά στο Victoria park?Hoxton?Hackney?
Δεν μπορώ δεν ξέρω να σου πω για θέμα ασφάλειας η μή αλλά δεν θα την χαρακτήριζα ευχάριστη περιοχή για να μένω ειδικά το βράδυ,αν είναι και η πρώτη σου φορά που πάς Λονδίνο καλύτερα να είσαι πιό κεντρικά...
 

Katialondon

Member
Μηνύματα
97
Likes
217
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Σρι Λάνκα
Καλησπέρα σας..η περιοχή tower Hamlets είναι ασφαλης για διαμονή;;
Δεν θα το πρότεινα, είναι η φτωχότερη περιοχή του Λονδίνου κ έχει το δεύτερο μεγαλύτερο ποσοστό εγκληματικότητας.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Καλησπέρα σας..η περιοχή tower Hamlets είναι ασφαλης για διαμονή;;
Εγώ θα σου έλεγα ότι εξαρτάται γιατί είναι τεράστια περιοχή. Πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένη. Το δυτικό κομμάτι γύρω από Spitalfiels, Tower of London και μια χαρά είναι και κεντρικό. Όσο πας ανατολικά τόσο χειρότερα γίνεται, με εξαίρεση το Canary Wharf.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom