Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο για αρχάριους!!!!!!

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Κοιταζα το groupon.co.uk και ειπα να κανω μια εγγραφη. Σημερα χωρις να εχω κανει καμια αγορα ακομη μου εστειλαν κωδικο ALLOFF , ο οποιος νομιζω οτι ειναι γενικος και θα περασει σε οποιον θελει, για εκπτωση 30% σε καποιες προσφορες. Εγω θελω να παρω την βολτα με καραβι με επιστροφη, https://www.groupon.co.uk/deals/thames-river-services-3

Να το κανω; Γενικα εχω πολυ κακη γνωμη για το groupon απο την εποχη που ηρθε να κανει την αρπαχτη του στην Ελλαδα, προχειροτητα, κακες συνενοησεις, αλλα ελεγε η σελιδα αλλα ελεγαν οι επιχειρησεις. Εχει κανεις εμπειρια;

Για φαγαδικα απο εκει να τολμησω;
 

gregory79

Member
Μηνύματα
129
Likes
57
Κοιταζα το groupon.co.uk και ειπα να κανω μια εγγραφη. Σημερα χωρις να εχω κανει καμια αγορα ακομη μου εστειλαν κωδικο ALLOFF , ο οποιος νομιζω οτι ειναι γενικος και θα περασει σε οποιον θελει, για εκπτωση 30% σε καποιες προσφορες. Εγω θελω να παρω την βολτα με καραβι με επιστροφη, https://www.groupon.co.uk/deals/thames-river-services-3

Να το κανω; Γενικα εχω πολυ κακη γνωμη για το groupon απο την εποχη που ηρθε να κανει την αρπαχτη του στην Ελλαδα, προχειροτητα, κακες συνενοησεις, αλλα ελεγε η σελιδα αλλα ελεγαν οι επιχειρησεις. Εχει κανεις εμπειρια;

Για φαγαδικα απο εκει να τολμησω;
Να το τολμήσεις, εγώ το χρησιμοποιώ πολύ τακτικά για πάρα πολλά πράγματα. Απλά πριν οποιαδήποτε αγορά, τσέκαρε τυχόν ημερομηνίες που δεν ισχύει το κουπόνι.
Όσες φορές, που ήταν ελάχιστες, είχα πρόβλημα, μου επιστρέψαν τα χρήματά μου σαν credit για άλλη αγορά.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Κοιταζα το groupon.co.uk και ειπα να κανω μια εγγραφη. Σημερα χωρις να εχω κανει καμια αγορα ακομη μου εστειλαν κωδικο ALLOFF , ο οποιος νομιζω οτι ειναι γενικος και θα περασει σε οποιον θελει, για εκπτωση 30% σε καποιες προσφορες. Εγω θελω να παρω την βολτα με καραβι με επιστροφη, https://www.groupon.co.uk/deals/thames-river-services-3

Να το κανω; Γενικα εχω πολυ κακη γνωμη για το groupon απο την εποχη που ηρθε να κανει την αρπαχτη του στην Ελλαδα, προχειροτητα, κακες συνενοησεις, αλλα ελεγε η σελιδα αλλα ελεγαν οι επιχειρησεις. Εχει κανεις εμπειρια;

Για φαγαδικα απο εκει να τολμησω;
Με χιλιαα!εχω παρει πολλες φορες για Λονδινο στο πρωτο μας ταξιδι για φαγητο και δεν ειχα κανενα προβλημα και φετος κιολας φαγαμε πρωτοχρονιατικο brunch μεσω κουπονιου groupon διχως κανενα προβλημα!μια φορα μονο στο ιταλικο groupon ειχαμε μια στραβη σ ενα κουπονι,αργησαμε να παμε στο ice club στη Ρωμη και δε μας εβαλαν..οταν γυρισα εστειλα μαιλ οτι για σοβαρο λογο δε το χρησιμοποιησα και μου εκαναν επιστροφη χρηματων..οσο εχεις εκπτωτικο χρησιμοποιησε τον γιατι δε κρατανε για πολυ δυστυχως,περσυ εκανα αμαν και πως για να βρω κανα -30% και το μονο που διναν ηταν -15%....
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Βρηκα οτι και ο κωδικος WELCOME δινει 30% για νεους χρηστες.
Επισης εαν καποιος καλεσει καποιον και κανει αγορα τουλαχιστον 6 λιρες θα δωσει 6 λιρες σε αυτον που εκανε την προσκληση.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
εγω εκανα προσφατα αγορα σα νεος χρηστης σε 2 εστιατορια για τη επισκεψη που θα κανω αρχες φλεβαρη. κριμα δε ειδα το κωδικο και ηταν αρκετα τα λεφτα.....
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
θα παω λονδινο το φεβρουαριο. λογικα θα εχει γινει η εξοδος. δε ξερω τι θα γινει με τη τηλεφωνια αλλα αν δε ισχύει το σημερινό καθεστώς απο ποια εταιρια και ποιο πρόγραμμα συμφέρει να παρω καρτα σιμ; με ενδιαφερει κυριως για ιντερνετ.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
θα παω λονδινο το φεβρουαριο. λογικα θα εχει γινει η εξοδος. δε ξερω τι θα γινει με τη τηλεφωνια αλλα αν δε ισχύει το σημερινό καθεστώς απο ποια εταιρια και ποιο πρόγραμμα συμφέρει να παρω καρτα σιμ; με ενδιαφερει κυριως για ιντερνετ.

χωρις να θελω να κανω διαφημηση καθαρα και μονο επειδη ρωτας, εγω προτιμω την vodafone (pay as you go) 10gb με 10 λιρες. Νομιζω θα σε καλυψει καλα
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Κοιταζα το groupon.co.uk και ειπα να κανω μια εγγραφη. Σημερα χωρις να εχω κανει καμια αγορα ακομη μου εστειλαν κωδικο ALLOFF , ο οποιος νομιζω οτι ειναι γενικος και θα περασει σε οποιον θελει, για εκπτωση 30% σε καποιες προσφορες. Εγω θελω να παρω την βολτα με καραβι με επιστροφη, https://www.groupon.co.uk/deals/thames-river-services-3

Να το κανω; Γενικα εχω πολυ κακη γνωμη για το groupon απο την εποχη που ηρθε να κανει την αρπαχτη του στην Ελλαδα, προχειροτητα, κακες συνενοησεις, αλλα ελεγε η σελιδα αλλα ελεγαν οι επιχειρησεις. Εχει κανεις εμπειρια;

Για φαγαδικα απο εκει να τολμησω;
Καλη φάση αυτό με το group on δεν το είχα σκεφτεί, το Φεβρουάριο θα το τιμήσω ......
 

minnie me

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
καλημερα σε ολους μηπως ξερει κανεις να μου πει τελικα τι ισχυει αυτη την στιγμη στο λονδινο για το κινητο?θα μπορω να χρησιμοποιω κανονικα το δικο μου νουμερο η πρεπει να παρω καρτα sim απο εκει?
 

xalara

Member
Μηνύματα
216
Likes
665
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bora-bora
καλημερα σε ολους μηπως ξερει κανεις να μου πει τελικα τι ισχυει αυτη την στιγμη στο λονδινο για το κινητο?θα μπορω να χρησιμοποιω κανονικα το δικο μου νουμερο η πρεπει να παρω καρτα sim απο εκει?
Το roaming λειτουργεί κανονικά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom