Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο: ερωτησεις ενός πρωτάρη

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Μια ερωτηση να κανω πανω σε αυτο. Θες να πας πχ να πιεις ενα ποτο ενα βραδυ... Κλεινεις ξεχωριστη κρατηση για το skygarden (κτιριο) και ξεχωριστη κρατηση για το μαγαζι που θας (πχ skypod) ?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μια ερωτηση να κανω πανω σε αυτο. Θες να πας πχ να πιεις ενα ποτο ενα βραδυ... Κλεινεις ξεχωριστη κρατηση για το skygarden (κτιριο) και ξεχωριστη κρατηση για το μαγαζι που θας (πχ skypod) ?
Ναι είναι εντελώς 2 διαφορετικά μαγαζιά φίλε μου..Το Skpy Pod είναι στον 35ο όροφο και το άλλο στον 36ο...Στο δεύτερο μπορείς να πας και αργά ενώ στο πρώτο όχι...Μέχρι την ώρα που έγραψα.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Ναι είναι εντελώς 2 διαφορετικά μαγαζιά φίλε μου..Το Skpy Pod είναι στον 35ο όροφο και το άλλο στον 36ο...Στο δεύτερο μπορείς να πας και αργά ενώ στο πρώτο όχι...Μέχρι την ώρα που έγραψα.
Οποτε κανω μια κρατηση για εισοδο στο κτιριο και αλλη μια κρατηση για το αν θελω να κατσω σε ενα μαγαζι. Καταλαβα σωστα?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Οποτε κανω μια κρατηση για εισοδο στο κτιριο και αλλη μια κρατηση για το αν θελω να κατσω σε ενα μαγαζι. Καταλαβα σωστα?
Όχι εγώ κατάλαβα λαθος...Δεν χρειάζεται να κανεις κρατηση στο κτίριο. Μονο στο μαγαζι που θες. Στο κτίριο πας για δωρεάν επίσκεψη αν θες να το δεις σαν αξιοθέατο αν εχω καταλάβει σωστα.

Αλήθεια σε ποιο μαγαζί λέτε να πάτε για ποτό?
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Όχι εγώ κατάλαβα λαθος...Δεν χρειάζεται να κανεις κρατηση στο κτίριο. Μονο στο μαγαζι που θες. Στο κτίριο πας για δωρεάν επίσκεψη αν θες να το δεις σαν αξιοθέατο αν εχω καταλάβει σωστα.

Αλήθεια σε ποιο μαγαζί λέτε να πάτε για ποτό?
Ναι εσυ καταλαβες λαθος. Δεν αναφερομουν στα δυο μαγαζια που προειπες!

Για για να μπεις στο κτιριο ειναι δωρεαν αλλα πρεπει να εχει κανει κρατηση.
Και ρωταω εγω τωρα αν πχ εγω θελω να παω για ενα ποτο στο skypod μια μερα στις 21:00....
Θα κανω κρατηση πχ 20:30 για εισοδο στο κτιριο και αλλη μια κρατηση για το μαγαζι στις 21:00 ?

Υγ: Skypod θα παμε λογικα. Ολοι αυτο προτεινουν.
 
Last edited:

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ναι εσυ καταλαβες λαθος. Δεν αναφερομουν στα δυο μαγαζια που προειπες!

Για για να μπεις στο κτιριο ειναι δωρεαν αλλα πρεπει να εχει κανει κρατηση.
Και ρωταω εγω τωρα αν πχ εγω θελω να παω για ενα ποτο στο skypod μια μερα στις 21:00....
Θα κανω κρατηση πχ 20:3ο για εισοδο στο κτιριο και αλλη μια κρατηση για το μαγαζι στις 21:00 ?

Υγ: Skypod θα παμε λογικα. Ολοι αυτο προτεινουν.
Όχι η απάντηση είναι από πάνω ακριβώς..Θα πρεπει να κλείσεις μονο το μαγαζι που θες εδώ https://skygarden.london/sky-pod-bar το αλλο όπως είπα είναι σαν αξιοθέατο. Πρωτα απ ολα για να πας να δεις ΜΟΝΟ το κτιριο μπορεις να κλείσεις εως 12 Φλεβαρη ενω για ποτο στο Sky Pod μπορείς εως 22 Φλεβαρη (εαν εκλεινες σημερα ας πουμε). Ειναι 2 διαφορετικα πραγματα.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Οτι ειναι διαφορετικα πραγματα το ξερω αλλα αυτο που λες με τις ημερομηνιες δεν εχει να κανει. Ειναι ποσο συντομα ανοιγει το συστημα κρατησεων για το καθενα.
@Thanos92 σε ευχαριστω για τις απαντησεις. Λογικα θα ισχυει αυτο που ειπες.

Μπορει να μας διαφωτισει καποιος ομως που εχει παει για να ειμαστε σιγουροι?
 
Last edited:

jimp

Member
Μηνύματα
5.022
Likes
6.401
Οτι ειναι διαφορετικα πραγματα το ξερω αλλα αυτο που λες με τις ημερομηνιες δεν εχει να κανει. Ειναι ποσο συντομα ανοιγει το συστημα κρατησεων για το καθενα.
@Thanos92 σε ευχαριστω για τις απαντησεις.

Μπορει να μας διαφωτισει καποιος που εχει παει για να ειμαστε σιγουροι?
Κλείνεις μονο για το μαγαζί και όταν θα πας, περνάς και τους λες πως είσαι με κράτηση και δεν περιμένεις στην ουρά. Πολλές φορές βγαίνουν και κάποιες από τις κοπέλες και ρωτάνε αν περιμένει κανένας με κράτηση.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Κλείνεις μονο για το μαγαζί και όταν θα πας, περνάς και τους λες πως είσαι με κράτηση και δεν περιμένεις στην ουρά. Πολλές φορές βγαίνουν και κάποιες από τις κοπέλες και ρωτάνε αν περιμένει κανένας με κράτηση.
Σε ευχαριστω πολυ jimp. Θα κλεισω οποτε μονο για ποτο στο skypod
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Δίκιο ειχα αρα..Για ποτο στο Sky Pod αρα ειναι μονο μεχρι τις 21:45 ?
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Δίκιο ειχα αρα..Για ποτο στο Sky Pod αρα ειναι μονο μεχρι τις 21:45 ?
Αυτο βλεπω και εγω. Αλλα αυτο ισχυει για Δευ-Παρ. Αν θες να κλεισεις για Σαββατο μπορεις μεχρι 23:45 με βαση το συστημα

Αλλα κανεις δεν εχει προτεινει αλλο μαγαζι...(πχ City garden bar) Μονο το skypod προτεινουν. Δεν ξερω γιατι. Ισως το αλλο να μην αξιζει αν και οι τιμες που κοιταξα μου φαινονται παρομοιες.

Επισης εμεις επειδη θα ειμαστε 5 ατομα πρεπει να τους στειλουμε mail ή να παρουμε τηλ για να κανουμε κρατηση τραπεζιου με βασει αυτα που γραφει.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.236
Μηνύματα
884.554
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom