Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο με Ryanair

Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Βασικά....ποιες περιοχές κοιτάω....?
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Στο χρόνο..
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
θα σκάσουμε μέχρι να βρούμε ...μα βλέπω να μην πάμε στο τέλος χεχεχε.....τα αλλα 2 που ανέφερα επάνω τι λένε?
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Γκαστονούλη, πρώτη φορά πας; Αν ναι, μήπως να έβρισκες κάτι πιο κεντρικό; Δεν ξέρω και πολλά βέβαια αφού ακόμη δεν πήγα (αν και στόκος θα γυρίσω πάλι αλλά λέμε) αλλά νομίζω πως σαν πρώτη φορά πρέπει να μείνεις πιο κεντρικά. πχ το δικό μου και κοντά στο κέντρο είναι και είναι και φθηνότερο. Κάνε και διευκρινήσεις όπως για ποιο λόγο πας (πχ μονοήμερο ταξίδι για συναυλία/αγώνα στο συγκεκριμένο σημείο), πόσα διαθέτεις...
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Στο χρόνο..
axilleaslarisa με βάση μόνο με το ψάξιμο που έχω κάνει και εγώ 4 μέρες τώρα..
Βλέπω 2 προσεγμένα ξενοδοχεία σε πολύ καλή τιμή..
Δε νομίζω ότι θα βρείς κάτι στο κέντρο ούτε καν σε αυτά τα λεφτά..
Οτι ενδιαφέρον βρω και εγώ θα το ποστάρω.
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Γκαστονούλη, πρώτη φορά πας; Αν ναι, μήπως να έβρισκες κάτι πιο κεντρικό; Δεν ξέρω και πολλά βέβαια αφού ακόμη δεν πήγα (αν και στόκος θα γυρίσω πάλι αλλά λέμε) αλλά νομίζω πως σαν πρώτη φορά πρέπει να μείνεις πιο κεντρικά. πχ το δικό μου και κοντά στο κέντρο είναι και είναι και φθηνότερο. Κάνε και διευκρινήσεις όπως για ποιο λόγο πας (πχ μονοήμερο ταξίδι για συναυλία/αγώνα στο συγκεκριμένο σημείο), πόσα διαθέτεις...
Για πες και εμένα που βρήκες εσύ...?Εγω πάω τον Οκτώβριο για 5 ημέρες για διακοπές....δεν έχω ξαναπάει Λονδίνο....
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
axilleaslarisa με βάση μόνο με το ψάξιμο που έχω κάνει και εγώ 4 μέρες τώρα..
Βλέπω 2 προσεγμένα ξενοδοχεία σε πολύ καλή τιμή..
Δε νομίζω ότι θα βρείς κάτι στο κέντρο ούτε καν σε αυτά τα λεφτά..
Οτι ενδιαφέρον βρω και εγώ θα το ποστάρω.
Ποιά είναι αυτά?
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Στο χρόνο..
Γκαστονούλη, πρώτη φορά πας; Αν ναι, μήπως να έβρισκες κάτι πιο κεντρικό; Δεν ξέρω και πολλά βέβαια αφού ακόμη δεν πήγα (αν και στόκος θα γυρίσω πάλι αλλά λέμε) αλλά νομίζω πως σαν πρώτη φορά πρέπει να μείνεις πιο κεντρικά. πχ το δικό μου και κοντά στο κέντρο είναι και είναι και φθηνότερο. Κάνε και διευκρινήσεις όπως για ποιο λόγο πας (πχ μονοήμερο ταξίδι για συναυλία/αγώνα στο συγκεκριμένο σημείο), πόσα διαθέτεις...
mel πρώτη φορά ναι..Που έκλεισες?
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Μιας και τα ξενοδοχεία που αναφέρατε είναι γύρω στις 350 λίρες και φαντάζομαι δεν θα θέλετε να ξεφύγετε παραπάνω σκεφτείτε τη λύση των easy hotel τα οποία δεν σας προσφέρουν τίποτα παραπάνω από άποψη εγκαταστάσεων είναι όπως πιο κοντά στο κέντρο..Έχω μείνει South Kensington και Εarls Court..Επίσης άλλο ένα low cost ξενοδοχείο πιο κέντρο είναι τα Tune hotels στο Westminster,δεν έχει τύχει να μείνω εκεί όμως...Απλώς οι παροχές σε αυτά τα ξενοδοχεία είναι περιορισμένες...Δηλαδή: Πρωινό δεν υπάρχει άρα θα τη βγάλετε σε κανα σουπερ μαρκετ για ωραιότατα σαντουιτσάκια ή σε κανένα καφέ....Επίσης τηλεόραση ιντερνετ εξτρα πετσέτες σεντόνια χρεώνονται κανονικότατα...Τέλος τα easyhotel δεν έχουν ασανσέρ οπότε μπορεί να πας πχ στον τρίτο όροφο με βαλίτσες και να ανέβεις από κάτι στενές σκάλες...Αν θα είσαι όμως στο ξενοδοχείο μόνο για έναν ύπνο και δεν σε νοιάζουν τα πολλά πολλά τότε οκ!
Ορίστε τα link τις ημερομηνίες που θέλεις...Α! Στα easy τα δωμάτια χωρίζονται σε κατηγορίες τα οποία είναι μικρό (κλουβί) χωρίς παράθυρο, με παράθυρο και στάνταρ (πάλι μικρό) με παράθυρο...Δες και στο υπόλοιπο site μπας και αναφέρεται κανένα άλλο οικονομικό ξενοδοχείο...
Για το earls court:
easyHotel
Για South Kensighton: easyHotel
και το tune :Welcome to Tune Hotels, Best Value Hotels, 5 star beds at 1 star prices

Για να δεις και στο περίπου που είναι στο χάρτη του μετρό, το 1ο είναι στάση Earls Court, (πράσινη και μπλε)το 2ο πιο δίπλα Gloucester road(μπλε και κίτρινη νομίζω) ενώ το άλλο Lamberth North(καφέ γραμμή)..
Καλή αναζήτηση!
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Καλημέρα.... καλά τα easy hotel και ποίο κοντά έχετε δίκιο....αλλά απο εκεί και πέρα.....σε γενικές γραμμές καλό είναι να περημένω για ξενοδοχείο μηπως βγάλουν τίποτα προσφορές ή να κλείσω σε κάποιο λέτε?Στην παρούσα φάση είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο ....παρακαλώ για τις απόψεις σας......
Booking.com: ξενοδοχείο Ramada London Ealing, Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο - 155 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Booking.com: ξενοδοχείο ibis London Wembley, Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο - 983 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom