Μήλος Μήλος - Διαμονή

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Δε μένει λοιπόν παρά να σου ευχηθούμε βίον ανθόσπαρτο να ζήσετε και να περάσετε τέλεια!!!!Να ευχαριστηθείτε το/τα νησιά που θα πάτε!!!!!
Υ.Γ. Για τα εισιτήρια που έκλεισες, με ποια εταιρεία και πόσο????????
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
συμφωνω με το ρουλακι!!:D να περασετε τελεια!!!!κ με πολλες πληροφοριες παντα:p

υ.γ. αμφιβαλω αν σε βοηθησαμε...πιο πολυ σε μπερδεψαμε μου φαινεται!:p
 

teoxen

Member
Μηνύματα
51
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
δεν με μπερδέψατε καθόλου...οι πολλές πληροφορίες βοηθάνε.για πλοίο έκλεισα με το speedrunner έχει 54 το κανονικό.είναι ερκετά ακριβώ.πρέπει να το κοιτάξετε καλα με τα καράβια έχει και οικονομικά στα 33 (αν δεν έχετε πρόβλημα με της ώρες ταξιδιού) και ακριβά που έχουν 54.εγώ αναγκαστικά παω με το γρήγορο αλλα θα γυρίσω με το κανονικό,ετσι και αλλιός εχω συνηθίσει στα πολύωρα ταξίδια που παω συχνά στην σάμο.
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
ναι κ γω 33+54 μαλλον θα δωσω..γτ δε συμφερει..την ημερα που παμε φτανει στις 14:45 , οποτε χανουμε τη μιση μερα κ οταν θα φευγουμε μαλλον θα φυγουμε με των 9 το βραδυ για να κερδισουμε τη χαμενη μερα:p
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
ναι κ γω 33+54 μαλλον θα δωσω..γτ δε συμφερει..την ημερα που παμε φτανει στις 14:45 , οποτε χανουμε τη μιση μερα κ οταν θα φευγουμε μαλλον θα φυγουμε με των 9 το βραδυ για να κερδισουμε τη χαμενη μερα:p
Κάτσε τώρα και μπερδεύτηκα. Για πές λίγο πιο αναλυτικά τί έκλσεισες, δηλαδή ώρα, εταιρεία και τιμή.
Το λέω γτ βρε παιδιά σε μια ιστοσελιδα της Μήλου, διάβασα ότι το νησί συνδέεται από Πειραιά και με απλό συμβατικό καράβι, που όμως δε προσεγγίζει ενδιάμεσα λιμάνια, πάει κατευθείαν Μήλο και κάνει 5 ώρες.
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Και αυτό που φεύγει 9 το βράδυ βέβαια με ενδιαφέρει πολύ....
 

CYPRUS

Member
Μηνύματα
25
Likes
0
Teoxen έχω καταλάβει ακριβώς τί θέλεις, έχουμε ίδιες απόψεις. Το Mary Elen είναι ένα από αυτά που σου πρότεινα κι εγώ πιο πάνω για τα Πολλώνια. Για 35 ευρώ δεν το συζητώ είναι πολύ ωραίο!!!! Και μια και με ρωτάς εγώ έκλεισα 40 ευρώ στο αλμυρίς στον Αδάμαντα αλλά δεν έχει θέα. Θα πάμε από 2-8 Ιούλη. Αλήθεια από περιέργεια 35 ευρώ το Mary Elen για ποια περίοδο μιλάς????
Εγώ έκλεισα 65 ευρώ το αλμυρίς αλλά για 6 αυγούστου.Περιμένω εντυπώσεισ μόλισ γυρίσεις!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.222
Likes
41.718
Κάτσε τώρα και μπερδεύτηκα. Για πές λίγο πιο αναλυτικά τί έκλσεισες, δηλαδή ώρα, εταιρεία και τιμή.
Το λέω γτ βρε παιδιά σε μια ιστοσελιδα της Μήλου, διάβασα ότι το νησί συνδέεται από Πειραιά και με απλό συμβατικό καράβι, που όμως δε προσεγγίζει ενδιάμεσα λιμάνια, πάει κατευθείαν Μήλο και κάνει 5 ώρες.
Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι τέτοιο. Απ' ό,τι έχω δει η γραμμή είναι Σέριφος- Σίφνος- Μήλος.
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι τέτοιο. Απ' ό,τι έχω δει η γραμμή είναι Σέριφος- Σίφνος- Μήλος.
Μήλος Πληροφορίες - δρομολογια πλοιων, λεωφορείων, μουσεία, εισιτηρια, τιμες, πως να ερθετε, καιρος
Το ταξίδι χωρίς ενδιάμεσους σταθμούς διαρκεί 5 ώρες περίπου.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.222
Likes
41.718
Αν πάρεις ένα τηλέφωνο στο λιμεναρχείο της Μήλου θα πάρεις τις ακριβέστερες πληροφορίες. Μπορεί και να υπάρχει και να μην το γνωρίζω.
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
δε νομιζω να υπαρχει..ή μπορει να υπηρχε πιο παλια κ τωρα να το χουν καταργησει...

αεροπλανο δεν συμφερει..ειναι 130 πηγαινε ελα..ή αν παρεις 1 φορα αερπλανο κ πλοιο μετα, το λιγοτερο να σου ρθει ειναι 98 ευρω....ενω με πλοιο θα ρθει γυρω στα 87 κ θα χεις απολαυσει κ το ταξιδι..μονο σε περιπτωση που φτανει πχ 6 το απογευμα, μπορει(!) να πηγαινα με αεροπλανο..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.619
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom