Μήλος Μήλος - Διαμονή

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Παιδιά υπάρχει το διασταύρωσα. Συμβατικό με απευθείας σύνδεση, απλά όχι όλες τις ημέρες εξαρτάται από τα δρομολόγια. και μάλιστα την ημέρα που εγώ θα πάω το ένα καράβι είναι απλό συμβατικό κάνει πεντέμιση ώρες και πάει Πειραιά-Σίφνο-Μήλο. Με 33 ευρώ.
 

teoxen

Member
Μηνύματα
51
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
παιδιά ποιο μαγαζάκι είναι το ποιο super για μια ρομαντική βραδιά η ένα ρομαντικό απόγευμα με θέα?θέλω να ετοιμάσω αρκετές ακόμα εκπλήξεις...:love2:...αντε σε μία βδομαδούλα ακόμα..
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
αχ ποσο σε ζηλευουμε teoxen!!!:( απ'οτι ξερω το UTOPIA στην πλακα ειναι ρομαντικο γιατι βλεπει ηλιοβασιλεμα..αλλα σαν ατμοσφαιρα, θα σε γελασω... μπορεις παντως να την πας σε καποια παραλια κ να παρεις μαζι σου κ ενα μικρο κασετοφωνακι με slow τραγουδια και να της ζητησεις να χορεψετε..!ή και να χορευετε μεσα στη θαλασσα( φροντισε να χεις παρει κρυφα αλλαξιες-ή αγορασε της απλα ρουχαλακια για να αποφυγεις τις ερωτησεις "εχεις δει την ταδε μπλουζα?" κτλ κτλ που μπορει να σε φερουν σε δυσκολη θεση κ να της το αποκαλυψεις..) αυτα:p τουλαχιστον εμενα, σαν κοπελα:p , κατι τετοιο θα μαρεσε πολυ! ΑΝ δε βρεις καταλληλο μαγαζι..αλλα θεωρω ειναι καλυτερη επιλογη..;)
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
rulakigo ποιο δρομολογιο??????δεν το βρισκω!!:O
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
αα!ευρηκα!!!:D
 

teoxen

Member
Μηνύματα
51
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
το πρώτο βασικά που έχω κανονίσει να είναι το δωμάτιο μόλις φτάσουμε γεμάτο λουλούδια ;)
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
αααα:) :( :) θελω κ γω να παω γαμηλιο ταξιδιιιιιιιι!!!!!!:( χεχεχε ειμαι σιγουρη οτι θα την αφησεις αφωνη!!!:):)
 

ken4

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
γεια σε ολη την παρεα θα ηθελα να μαθω πληροφοριες για το villa mina και το lagada beach hotel?? αποψεις...
 

ken4

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Για σας παΐδια είμαι από Κρήτη και λέω 8 με 13 ιουλio να πάω μήλο ψάχνω δωμάτιο μέχρι 70 εύρο αν τα αξίζει θέλω πισινά , λίγο βεράντα καθαρό πάνω από όλα γνώμες… έχω δει αυτα τα 4 villa mina, lagada beach hotel, alexandos village και orizontes studio αξίζουν αλλιως άλλες γνώμες ευχαριστώ βοηθώ οποίο θέλει να μάθει για Κρήτη
 

panos7

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
παιδια καλησπερα σκεφτομαι να παω στην μηλο 2 ατομα ζευγαρι , κανα δωματιο με 30-35 ευρω οπου και να ειναι δεν με νοιαζει σε ποια περιοχη , απο 10 ιουλιου μεχρι 20 ιουλιου...
μηπως ξερει κανεις κατι ?
 

magic_jim

Member
Μηνύματα
72
Likes
96
Επόμενο Ταξίδι
Δυσκολη επιλογη!
Ταξίδι-Όνειρο
Αστυπαλαια
panos για παρε ρωτα στο στουντιο φιλιππος-αννα τσερωνη νομιζω λεγεται στον αδαμαντα.ειχα μεινει πριν 2 χρονια τελη ιουλη με 40,ηταν αρκετα καλα και σε κεντρικο σημειο.λγικα μπορει να σου πει 35 τωρα κριση,παζαρεψε το κιολας
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
το πρώτο βασικά που έχω κανονίσει να είναι το δωμάτιο μόλις φτάσουμε γεμάτο λουλούδια ;)
Τί ωραία!!!!!!!!!!!
Αγαπητέ Teoxen και αγαπημένη Tinkerbell, εύχομαι να περάσετε τέλεια με τα αμόρε σας στη Μήλο!!!!!Εγώ δυστυχώς δε θα μπορέσω να ταξιδέψω(τουλάχιστον τις ημέρες που έκλεισα). Μέσα στην επόμενη εβδομάδα, θα μάθω αν θα ακυρώσω τελείως την κράτηση και το ταξίδι μου, ή αν θα τα αναβάλλω για τέλη Αυγούστου.
Σας εύχομαι ολόψυχα να περάσετε τέλεια!!!Θα περιμένω εναγωνίως τις εντυπώσεις μήπως και αλλάξει κι εμένα η δική μου τύχη.......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.153
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom