Μήλος Μήλος - Διαμονή

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
εγω εκλεισα εδω hotel giannoulis μεσω του Αθηνα τραβελ μεσα Ιουλιου , 50 ευρω τη βραδια! Traditional Studio.
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
ελα ρε rulakigo...κριμα...η δουλεια που ελεγες ε?...δεν πειραζει, ελπιζω να τα καταφερεις να δεις πολυποθητη μηλο τελη αυγουστου..κ αν οχι, να καταφερεις να αποδρασεις εστω για λιγες μερες σε καποιο κοντινο μερος..!!:) :) ο teoxen σε 2 μερες φευγει...ααααα!!!!!!!!!!!:O :D :)
 

sp1r1t

Member
Μηνύματα
14
Likes
5
Παιδιά καλησπέρα , ήθελα να ρωτήσω σχετικά με Μήλο , αν μένοντας Αδάμαντα και χρησιμοποιώντας τα λεωφορεία μπορείς να δεις αρκετά μέρη και να πας και σε παραλίες ;;;;Επιπλέον αν αξίζουν η βόλτα με καραβάκι....
 

sp1r1t

Member
Μηνύματα
14
Likes
5
Πέρα από το δρομολόγια ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει σε πόσες παραλίες μπορεί κάποιος να φτάσει μόνο με το λεωφορείο....εννοώ να σε αφήνει κάπου κοντά τους.....
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Ε δεν βλεπεις που πανε τα λεωφορεια;:roll:
 

teoxen

Member
Μηνύματα
51
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
μηλος
Ταξίδι-Όνειρο
μαλβιδες
καλημέρα απο την μήλο.η μέρα μας ξεκινάει με πρωινό στο μπαλκονάκι μας με θέα την θάλασσα καθώς βγάζουμε το πρόγραμμα της ημέρας!
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
καλημέρα απο την μήλο.η μέρα μας ξεκινάει με πρωινό στο μπαλκονάκι μας με θέα την θάλασσα καθώς βγάζουμε το πρόγραμμα της ημέρας!
Πω πω πω πώς ζηλεύω!!!!!!!!Άσε το λάπτοπ και βουρ για εξερεύνηση!!!
Υ.Γ Tinkerbell ακριβώς γι'αυτό δε θα μπορέσω να πάω, αλλά δόξα το Θεό έχω τα καλά του Ιονίου, μόλις 1 με 2 ώρες από την πόλη μου!!!!!!
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
teoxen να μας ειδοποιησεις για την ταξιδιωτικη σου ιστορια!!! καρφιτσωσε την κ εδω περα!!:D χεχε
 

vickytorino

Member
Μηνύματα
33
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
ΜΗΛΟΣ-ΚΙΜΩΛΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
καλησπερα!κ εγω φετος μηλο με το αγορι και ενα αλλο ζευγαρι.περιοδος:19-26 αυγουστου.διαμονη:αδαμαντας και συγκεκριμενα στο orama studios.μετα απο πολυ ψαξιμο κατεληξα σε αυτο(ναι εγω κανονιζω τις διακοπες!!!).μεσα απο το athenatravel.gr εκλεισα στο orama για 7 διανυκτερευσεις μονο 330 ευρω!!και επιπλεον απο εκει και αμαξι fiat panda με 290 ευρω!ειχε και matiz με 260 αλλα δεν το προτιμησαμε καθως ηταν 800cc.παντως τα δωματια φαινονται πολυ καλα ακι μαλλον θα ειναι γιατι ειναι και χτισμενα το 2009.ρωτησα επισης τιμη και για το almyris για τις ιδιες ημερες αλλα εβγαινε στα 530ευρω.αυτα!αεροπλανο δεν βρηκαμε και αναγκαστικα κλεισαμε με το superjet 2 ωρες...εμπειριες κτλ θα τις αναφερω τελος αυγουστου!!!!!!
καλο μας καλοκαιρι!!!!!
 

patrickdrd

Member
Μηνύματα
68
Likes
70
καλησπερα/καλημερα,
μιας κ βρηκα αυτο ως το πιο παρεμφερες θεματακι για την μηλο μου επιτρεπεται δυο ερωτησεις, ασχετες ακομα με την διαμονη (θα φτασουμε κ σ'αυτο):

1) για ποσες μερες "ενδεικνυται" (ελπιζω να μην θεωρησετε χαζη την ερωτηση μου);
θελω να πω περιπου ποσες μερες χρειαζεται για να το γυρισει καποιος,
με αυτοκινητο φυσικα...

2) αυτοκινητο παιρνουμε δικο μας ή νοικιαζουμε εκει; τι προτεινετε;

και
3) γιατι δεν βρισκω δρομολογιο επιστροφης; ψαχνω με την γνωστη εφαρμογη της forth-crs και μου βγαζει μονο κατι ταχυπλοα στην επιστροφη που κι αυτα δεν εχουν διαθεσιμοτητα, ειναι δυσκολη στα εισιτηρια γενικως;
οι ημερες που ψαχνω ειναι απο 13/7 μεχρι 19/7 "χοντρικα"

ευχαριστω προκαταβολικα
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
καλησπερα/καλημερα,
μιας κ βρηκα αυτο ως το πιο παρεμφερες θεματακι για την μηλο μου επιτρεπεται δυο ερωτησεις, ασχετες ακομα με την διαμονη (θα φτασουμε κ σ'αυτο):

1) για ποσες μερες "ενδεικνυται" (ελπιζω να μην θεωρησετε χαζη την ερωτηση μου);
θελω να πω περιπου ποσες μερες χρειαζεται για να το γυρισει καποιος,
με αυτοκινητο φυσικα...

2) αυτοκινητο παιρνουμε δικο μας ή νοικιαζουμε εκει; τι προτεινετε;

και
3) γιατι δεν βρισκω δρομολογιο επιστροφης; ψαχνω με την γνωστη εφαρμογη της forth-crs και μου βγαζει μονο κατι ταχυπλοα στην επιστροφη που κι αυτα δεν εχουν διαθεσιμοτητα, ειναι δυσκολη στα εισιτηρια γενικως;
οι ημερες που ψαχνω ειναι απο 13/7 μεχρι 19/7 "χοντρικα"

ευχαριστω προκαταβολικα
Καλησπέρα!
1)Πήγα Μήλο πέρσι το καλοκαίρι 27 Ιουλίου με 1 Αυγούστου για 5 βράδια-ευχαρίστως θα έμενα και παραπάνω...για να το γυρίσεις όλο το νησί ή έστω ένα μεγάλο τμήμα και να κολυμπήσεις σε πολλές παραλίες, να το χαρείς :D, θες οπωσδήποτε 5-7 διανυκτερεύσεις! (Μπορείς να διαβάσεις την ιστορία μου αν θες να πάρεις ιδέες για παραλίες και φαγητό http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...EF%F2-%EA%E1%EB%EF%EA%E1%DF%F1%E9-2011-a.html)

2)Αυτοκίνητο εμείς είχαμε πάρει δικό μας μαζί! Γενικά είναι απαραίτητο για να γυρίσεις το νησί που διαθέτει πάνω από 70 παραλίες Μήλος παραλίες, Χάρτης με παραλίες της Μήλου, παραλία στην Μήλο ! δες εδώ στο χάρτη ;)

3)Εισιτήρια υπάρχουν, μην ανησυχείς..Δρομολόγια Πλοίων - Ακτοπλοικά Εισιτήρια - Αναζήτηση :cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.376
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom