Μεξικό Μεξικό 2006

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
χ,,,μμμμμμμμμμ!!!!!!!! τι να πώ τώρα για τις μεξικάνες ??ειναι παχουλές ....ξέρεις προσπάθησα να συγκρατήσω μια φυσιογνωμία και δεν τα κατάφερα .έχουν όμως ωραία -πλούσια μαύρα μαλιά .πληθωρικές και με μεγάλη περιφέρεια.. ειναι θέμα γουστου .. τα αγόρια μπορεί και να απογοητευτούν ...μπορεί σε άλλες περιοχές ...:rolleyes:
Για τις Μεξικάνες δεν εχω αποψη, μαλλον δεν ειναι κι απ τις ομορφες φυλές, μπορω να πω ομως οτι απ το κομμάτι της Λατινικης Αμερικής που χω δει αυτες που ξεχωρίζουν - και με διαφορά- ειναι οι Βραζιλιάνες μουλάτες.
Και οι πιο ασχημες , οι κατοικοι των Ούρος στην Τιτικάκα.
ΥΓ Τα ταξίδια εγιναν με την παρουσία της γυναικας μου (Μόνο σε ματς στο Μαρακανά πήγα μόνος:()
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Για τις Μεξικάνες δεν εχω αποψη, μαλλον δεν ειναι κι απ τις ομορφες φυλές, μπορω να πω ομως οτι απ το κομμάτι της Λατινικης Αμερικής που χω δει αυτες που ξεχωρίζουν - και με διαφορά- ειναι οι Βραζιλιάνες μουλάτες.
Και οι πιο ασχημες , οι κατοικοι των Ούρος στην Τιτικάκα.
ΥΓ Τα ταξίδια εγιναν με την παρουσία της γυναικας μου (Μόνο σε ματς στο Μαρακανά πήγα μόνος:()
ax βρέ vagantos...δεν πειράζει ,ξέρω οτι κάνεις πλάκα ..καμιά φορά και με την γυναίκα σου κάνεις κριτική .εγώ οταν ειμαι παρέα με φιλους μου ,αρχίζομε την βαθμολογία ..δηλαδή βλέπομε μια κοπέλα και λέω εγώ 6.αυτός με τα κριτήρια του λέει 7 και μετά το αναλύομε γιατί 6 και όχι 7. ειναι ένα παιχνίδι .;)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
ax βρέ vagantos...δεν πειράζει ,ξέρω οτι κάνεις πλάκα ..καμιά φορά και με την γυναίκα σου κάνεις κριτική .εγώ οταν ειμαι παρέα με φιλους μου ,αρχίζομε την βαθμολογία ..δηλαδή βλέπομε μια κοπέλα και λέω εγώ 6.αυτός με τα κριτήρια του λέει 7 και μετά το αναλύομε γιατί 6 και όχι 7. ειναι ένα παιχνίδι .;)
Δεν είναι πλέον παιχνίδι όταν είσαι με τη γυναίκα σου και δείτε μια άλλη κοπέλα του 10 :D

Της βάζεις 7 και αν γλυτώσεις, γλύτωσες:haha:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.882
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Πως φαίνονται οι καμμένοι!!! Φαντάσου νάναι και η πεθερά μαζί
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Αλλη μια παρα πολυ καλη ιστορια Ρενατα.
Λογικη και η τιμη των 2300.
Εντυπωση μου εκανε το φιλικο γρουπ των 17 ατομων.Μπραβο σας.
Το ειπατε και το κανατε.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.882
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Θρίλερ το κανες Δήμο. Ε όχι και η πεθερά μαζί στο ταξίδι ( Ουτε στους Αγιους Τοπους)
Δεν έχεις ακούσει το νησιώτικο τραγούδι που λέει "έλα να πάμε στο νησί η μάνα σου εγώ κι εσύ" (και συμπληρώνει ο Χάρυ Κλυν "άστη μάνα άστη μάνα"); Θα τα βάλουμε τώρα και με την παράδοση;:haha::haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Renata
Συνεχίζω να παρακολουθώ με αμείωτο ενδιαφέρον, τις αφηγήσεις σου!
Και αυτή, εξαιρετική με απίθανες φωτογραφίες!:clap:

Περιμένω την επόμενη.....:)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
thanks thanks .......γράφετε παιδιά όλοι να μαθαίνομε πραγματάκια ...τι άλλο καλό άραγε μας μένει???
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ομορφες οι φωτο της Ρενατα απο το Μεξικο.
Εδω Μοναστηρακι ala Mexicana
και το εντυπωσιακο Κανκουν απο τη σουπερ ξενοδοχειαρα που εμεινες Ρενατα ε? :lol:
.
Καμια πισινα δε φτανει το χρωμα της θαλασσας του Κανκουν. Με τα μπετον χοτελ , με το τουριστικο υφος , με ολα τα στραβα του , απιαστη η παραλια του Κανκουν!

Θελω να ξαναπαω Μεξικο, μου λειπει :( απο τις ωραιοτερες χωρες στον κοσμο για μενα!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
αμαν!!!go2dbeach!!! παιδί μου ,δεν μπορεί να κρυφτεί κανένας απο σένα !!!! έτσι οπως τα λές ειναι ακριβώς !!!! και οι δικές σου φωτό άπαιχτες ...!!!!!!!!!!
 

Soula

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χαβάι
Ρενατα καλησπερα.Μπορει να μην πηγες στο γιουροπα παρκ στην γερμανια αλλα το ταξιδι σου στο μεξικο με μαγεψε. μπραβο σου.ελπιζω να ειναι το επομενο που θα κανω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.767
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom