Ηνωμένο Βασίλειο Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο Stansted

patriarchea

Member
Μηνύματα
71
Likes
88
Ή πτήση μας φτάνει στο stansted στις 8.30 το πρωί , αν κλείσω με international στις 9.30 προλαβαινω; Έχω μόνο χειραποσκευη. Ή στάση στων λεωφορειων είναι μακριά από την έξοδο;
Οι έλεγχοι κρατούν πολύ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ή πτήση μας φτάνει στο stansted στις 8.30 το πρωί , αν κλείσω με international στις 9.30 προλαβαινω; Έχω μόνο χειραποσκευη. Ή στάση στων λεωφορειων είναι μακριά από την έξοδο;
Οι έλεγχοι κρατούν πολύ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια.
Κε σκε σε International?
 

patriarchea

Member
Μηνύματα
71
Likes
88
Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση σου jimp.
Θέλαμε λεωφορείο για πιο φτηνά και η national express μας αφήνει λίγα μέτρα από το ξενοδοχείο επειδή κάνει στάση waterloo.Λες να μπλεξουμε; Λονδινο πάω πρώτη φορά .
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση σου jimp.
Θέλαμε λεωφορείο για πιο φτηνά και η national express μας αφήνει λίγα μέτρα από το ξενοδοχείο επειδή κάνει στάση waterloo.Λες να μπλεξουμε; Λονδινο πάω πρώτη φορά .
όχι μωρέ απλά τη National express τη χρησιμοποιούν οι περισσότεροι, αυτό και τίποτα άλλο.
Έχει προσφορά με 5 λίρες νομίζω τώρα. Αν δεν βρίσκεις για το λεωφορείο που σε αφήνει στο waterloo, μπορείς να κλείσεις και για London stratford(κάνει γύρα στα 40 λεπτά από stansted) και από εκεί να πάρεις jubilee(γκρι γραμμή για waterloo).
 

patriarchea

Member
Μηνύματα
71
Likes
88
Έλεγα να πάρω τα εισητήρια από τώρα ,αυτό που δεν ξέρω είναι αν προλαβαίνω να είμαι στην αφετηρία των λεωφορειων τους στις 9.30 όταν η πτήση μου φτάνει στις 8.30.Είναι μακριά; Καθυστερούν στους ελέγχους;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Έλεγα να πάρω τα εισητήρια από τώρα ,αυτό που δεν ξέρω είναι αν προλαβαίνω να είμαι στην αφετηρία των λεωφορειων τους στις 9.30 όταν η πτήση μου φτάνει στις 8.30.Είναι μακριά; Καθυστερούν στους ελέγχους;
Μακρυά δεν είναι αλλά το θέμα είναι αν θα φτάσει στην ώρα της η πτήση και πόση ώρα θα κάνεις να περάσεις έλεγχο ταυτότητας. Αν έχεις διαβατήριο έχει και αυτόματες πύλες που δεν έχει κόσμο ή έχει ελάχιστο. Αλλά γενικά θα είσαι οριακά.
Ίσως να κλείσεις αυτό των 10.00 ή έστω των 09.45.
 

patriarchea

Member
Μηνύματα
71
Likes
88
Λοιπόν jimp είχες δίκιο. Στο τσακ το προλαβα, σε ευχαριστώ πολύ .Πέρασα τέλεια και το χρωστάω σε εσάς πάλι. Όλη η παρέα με βοήθησε πολύ. Πρέπει να γράψω κι εγώ μία ιστορία να βοηθήσω με ένα τρόπο.Όλοι εσείς με έχετε βοηθήσει σε πολλά ταξίδια. Ξανά ευχαριστώ και θα τα πούμε.
 

Mariamous

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
Επίσης παιδιά επειδή ειμαι ...νεα στο χωρο των γρήγορων εξορμήσεων ...
Απο κεκτημένη ταχύτητα έκλεισα εισιτήριο για Λονδίνο στο Stansted.
Η πτήση μας φτάνει 23:45 κ ενώ η ιστοσελίδα των λεωφορείων δηλώνει 24ωρη εξυπηρέτηση ......οταν πάω κλείσω εισιτήριο κ να δώσω ώρα μου δίνει ως τελευταία 23:00
Υπάρχει τρόπος να φτάσω στο Bayswater inn χωρίς να πληρώσω μια περιουσία;

Σας ευχαριστω πολυ......
Καλη σας μέρα....
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Επίσης παιδιά επειδή ειμαι ...νεα στο χωρο των γρήγορων εξορμήσεων ...
Απο κεκτημένη ταχύτητα έκλεισα εισιτήριο για Λονδίνο στο Stansted.
Η πτήση μας φτάνει 23:45 κ ενώ η ιστοσελίδα των λεωφορείων δηλώνει 24ωρη εξυπηρέτηση ......οταν πάω κλείσω εισιτήριο κ να δώσω ώρα μου δίνει ως τελευταία 23:00
Υπάρχει τρόπος να φτάσω στο Bayswater inn χωρίς να πληρώσω μια περιουσία;

Σας ευχαριστω πολυ......
Καλη σας μέρα....
Καλημέρα και σ' εσένα.
Φαντάζομαι κοιτάζεις στη σελίδα των National Express από το Stansted για τον σταθμό του Paddington. Αν βάλεις στην ώρα αναχώρησης 00:00' θα σου εμφανίσει και τις μεταμεσονύχτιες ώρες (έχει λεωφορείο κάθε μισή ώρα μέχρι τις 02:00' και μετά στις 05:00').
http://coach.nationalexpress.com/nxbooking/journey-list#
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.284
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom