Ηνωμένο Βασίλειο Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο Stansted

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Το γραφει στο σαιτ της terravision; Αληθεια;; αρα ειναι επισημο δηλαδη γιατι εγω δεν το βρηκα καπου... αρα παω κανονικα με τα εισιτηρια μου και επιβιβαζομαι στο λεωφορειο της. Citylink χωρις κατι περαιτερω ετσι;
Φυσικά και το γράφει, όταν κλείνεις τα εισιτήρια γράφει πως η διαδρομή stansted kings cross γίνεται από τη stanstedcitylink. Για κάθε διαδρομή από το Stansted έχει το Logo της εταιρείας που την εκτελεί.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Φυσικά και το γράφει, όταν κλείνεις τα εισιτήρια γράφει πως η διαδρομή stansted kings cross γίνεται από τη stanstedcitylink. Για κάθε διαδρομή από το Stansted έχει το Logo της εταιρείας που την εκτελεί.
Δεν το παρατηρησα ειναι η αληθεια αλλα τωρα που ξανακοιταξα τα εισιτηρια υο γραφει στο κατω μερος! Οποτε σε ευχαριστω και παλι.

Κατι τελευταιο θελω να ρωτησω αν γνωριζεις! εγω φτανω στις 8:15 στο stanstedκαι τα εισιτηρια τα ειχα κλεισει στις 09:00 με την terravision. Βεβαια διαβαζω στα τοσα θεματα για Λονδινο οτι με το που βγαινουμε απο αεροπλανο υπαρχει ελεγχοσς και μπορει να φας μεχρι και μια ωρα. Στη terravision λεει βεβαια (στις ερωτοαπαντησεις) οτι και να χασεις ενα λεωφορειο μπορεις να παρεις το επομενο χωρις κανενα επιπλεον κοστος(μου συνεβη κιολας και στη Ρωμη). Αυτο ισχυει και για τη citylink?? Αλλιως να αλλαξω την ωρα των εισιτηριων(για μιση ωρα αργοτερα πχ) γιατι με αφηνει να την επεξεργαστω...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ισχύει και για τη citylink, μπορείς να το διαβάσεις στο σαιτ της, απλά νομίζω πως θα πρέπει να έχει κενά καθίσματα γιατί σίγουρα προτεραιότητα θα έχουν όσοι έκλεισαν εισιτήρια για τη συγκεκριμένη ώρα.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Ισχύει και για τη citylink, μπορείς να το διαβάσεις στο σαιτ της, απλά νομίζω πως θα πρέπει να έχει κενά καθίσματα γιατί σίγουρα προτεραιότητα θα έχουν όσοι έκλεισαν εισιτήρια για τη συγκεκριμένη ώρα.
Βασει τουτου πιστευεις οτι θα ηταν καλυτερα να κλεισουμε με των 09:30;Απλα τη γνωμη σου ρωταω. Και βασει εμπειριας ποση ωρα θα μας φαει ο ελεγχος κατα την εξοδο απο το αεροδρομιο;
 

travel_lover

Member
Μηνύματα
156
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ -
Καλησπέρα σας, θα ήθελα την βοήθεια σας.

Πετάω αύριο από Μόναχο για Λονδίνο στο αεροδρόμιο Stansted και θα ήθελα να με ενημερώσετε πως θα φτάσω στην περιοχή Paddington...

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Πόσο περίπου κοστίζει το ταξί από το stansted μέχρι το κέντρο του Λονδίνου γνωρίζει κανείς? Συγκεκριμένα για περιοχή kensington.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Πόσο περίπου κοστίζει το ταξί από το stansted μέχρι το κέντρο του Λονδίνου γνωρίζει κανείς? Συγκεκριμένα για περιοχή kensington.
Το uber, το οποίο είναι αρκετά φθηνότερο από τα ταξί του Λονδίνου, δίνει εκτίμηση τιμής κοντά στις 50-70 λίρες.
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Το uber, το οποίο είναι αρκετά φθηνότερο από τα ταξί του Λονδίνου, δίνει εκτίμηση τιμής κοντά στις 50-70 λίρες.
Να ρωτήσω τί είναι το Uber?? Ευχαριστώ για την απάντηση!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.619
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom