Ηνωμένο Βασίλειο Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο Stansted

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Όσες φορές πήγα με national express το λεοφορειο ήταν μισό άδειο. Άμα θες κλείνεις και επιτόπου με £13. Φυσικά μεγάλο ρόλο παίζει και ο προορισμός σου.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
λιγες μερες μετα κι ακομα ψάχνω... φτάνω 15.55 . Αν κλείσω με national express 17.35 πιστευετε οτι θα ειμαι οκ?? επισης οι θέσεις είναι κατοχυρωμένες??γιατι στην terravision επρεπε να παλεψεις για να μπεις και να προλαβεις.. :)
Απο τη στιγμη που εχεις εισιτηριο με αναγραφωμενη τη συγκεκριμενη ωρα, θα μπεις στο λεωφορειο. Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να παλεψεις για να μπεις και να προλαβεις.
 

eleni16

Member
Μηνύματα
52
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Λίμνη Κομο
Καλησπέρα σας,
Θα πάω Λονδίνο σε ένα μήνα και πήγα να κλείσω εισιτήρια με terravission γιατί και πριν 2 χρόνια την είχα χρησιμοποιήσει πάλι και πάλι καλά που είδα το άρθρο ότι έχει σταματήσει να εκτελεί δρομολόγια από Stansted.
Ξέρω από την προηγούμενη φορά ότι με την terravision και να είχε περάσει η ώρα αναχώρησης που είχες κλείσει μπορούσες να πάρεις το επόμενο λεωφορείο χωρίς επιπλέον χρέωση. Ισχύει το ίδιο και για την national express;
Και αν δεν ισχύει το ίδιο φτάνω 8.40 στο αεροδρόμιο πιστεύεται θα ήταν καλύτερα να βάλω αναχώρηση στις 10.00 (έχω και βαλίτσα να περιμένω);; Τέλος θα μείνω Canary Wharf που πιστεύεται ότι βολεύει καλύτερα να κατέβω;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τέλος θα μείνω Canary Wharf που πιστεύεται ότι βολεύει καλύτερα να κατέβω;
Θα πρέπει να πάρεις μετρό μετά. Υπάρχουν πολλαπλές γραμμές της National Express που μπορούν να σε εξυπηρετήσουν. Είτε παίρνεις το Α8 και κατεβαίνεις Bow Church (1η στάση) και παίρνεις από κει το DLR, είτε πας με το Α9 στο Stratford και παίρνεις από κει τη Jubilee line.
 

jimkGR

Member
Μηνύματα
63
Likes
310
καλησπέρα, βρίσκω εισιτήρια με stansted express με 28 λίρες για 2 άτομα με επιστροφή. Πολύ καλή τιμή δεν είναι;
 

miss_quality

Member
Μηνύματα
38
Likes
1
Καλησπέρα. Ψάχνω για εισιτήρια απο Stanford για Paddington μετα επιστροφης. Στο σαιτ της national express τα δινει 38 λιρες περίπου τα 2 ατομα.Μεσο το σαιτ της ezybus 14 λιρες! Μου διαφεύγει κατι; Γιατι τοση μεγαλη διαφορά;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλησπέρα. Ψάχνω για εισιτήρια απο Stanford για Paddington μετα επιστροφης. Στο σαιτ της national express τα δινει 38 λιρες περίπου τα 2 ατομα.Μεσο το σαιτ της ezybus 14 λιρες! Μου διαφεύγει κατι; Γιατι τοση μεγαλη διαφορά;
Stanford; Αν εννοείς Stansted ναι το κάνει συχνά αυτό, να τα κλείσεις άφοβα. Τώρα γιατί το κάνει δεν το ξέρω αυτό δεν μπορώ να γνωρίζω, σαν μεταπωλητής για άλλες εταιρείες δουλεύει, στο εισιτήριο σου θα γράφει πάντως το λεωφορείο και την εταιρεία που θα εκτελέσει το δρομολόγιο σου.
 

miss_quality

Member
Μηνύματα
38
Likes
1
Stanford; Αν εννοείς Stansted ναι το κάνει συχνά αυτό, να τα κλείσεις άφοβα. Τώρα γιατί το κάνει δεν το ξέρω αυτό δεν μπορώ να γνωρίζω, σαν μεταπωλητής για άλλες εταιρείες δουλεύει, στο εισιτήριο σου θα γράφει πάντως το λεωφορείο και την εταιρεία που θα εκτελέσει το δρομολόγιο σου.
Ναι αυτο εννοώ.Ευχαριστώ για την απάντηση.
 

oana

Member
Μηνύματα
47
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Rome
καλημερα!ταξιδευω για λονδινο σε δυο μερες!θα ηθελα να μου πειτε απο το stansted airport πως φτανω wesrbourn park?ποια ειναι η καλυτερη αλλα και η πιο οικονομικη διαδρομη?ευχαριστω πολυ
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
καλημερα!ταξιδευω για λονδινο σε δυο μερες!θα ηθελα να μου πειτε απο το stansted airport πως φτανω wesrbourn park?ποια ειναι η καλυτερη αλλα και η πιο οικονομικη διαδρομη?ευχαριστω πολυ
Λεωφορειο της national express (κλεισμένο μέσω της ιστοσελίδας της easybus καθότι συνήθως έχει χαμηλότερες τιμες) προς baker Street και μετά Hammersmith η Circle για westbourne park.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.482
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom