Τουρκία Μεταφορα απο/προς αεροδρόμιο Sabiha

Koulis stark

Member
Μηνύματα
42
Likes
2
Εγω σκεφτόμουν να φύγω με το πρώτο που ειναι νομίζω στις 4 για να μην τρέχω τελευταία στιγμή
 

pantelis08

Member
Μηνύματα
52
Likes
5
Γεια σας παιδια. Sos. Ταξιδευω παρασκευη βραδύ για Κωνσταντίνουπολη στο αεροδρομιο s. Gokcen. Θελω να παω στην περιοχή καρακοι οπου είναι το ξενοδοχείο μου. Πώς μπορώ να πάω?
 

japetus

Member
Μηνύματα
579
Likes
1.071
Θελω να παω στην περιοχή καρακοι οπου είναι το ξενοδοχείο μου. Πώς μπορώ να πάω?
Πάρε το havaist 20 που πηγαίνει Σουλταναχμέτ και είτε κατεβαινεις εκεί και μετεπιβιβάζεσαι στο τραμ για να σε πάει Καράκιοι, είτε κατεβαίνεις με το ίδιο λεωφορείο στο τέρμα του στο Εμίνονου και περπατάς τη γέφυρα του Γαλατά..
 

pantelis08

Member
Μηνύματα
52
Likes
5
Πάρε το havaist 20 που πηγαίνει Σουλταναχμέτ και είτε κατεβαινεις εκεί και μετεπιβιβάζεσαι στο τραμ για να σε πάει Καράκιοι, είτε κατεβαίνεις με το ίδιο λεωφορείο στο τέρμα του στο Εμίνονου και περπατάς τη γέφυρα του Γαλατά..
Ευχαριστώ πολυ για τη βοήθειά σου. Ποιο νομιζεις οτι ειναι καλύτερο να κάνω? Από που παίρνω το λεωφορείο και πως αγοράζω εισιτήρια?
 
Μηνύματα
26
Likes
8
Καλησπέρα παιδιά 10 με 23 Οκτωβρίου θα είμαι Κωνσταντινούπολη το ξενοδοχείο είναι στο Καντίκιοϊ πώς μπορώ να πάω από το αεροδρόμιο Sabiha καί νά γυρίσω πάλι πίσω, πόση ώρα είναι περίπου και πρέπει να προσέξω κάτι συγκεκριμένο?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Καλησπέρα παιδιά 10 με 23 Οκτωβρίου θα είμαι Κωνσταντινούπολη το ξενοδοχείο είναι στο Καντίκιοϊ πώς μπορώ να πάω από το αεροδρόμιο Sabiha καί νά γυρίσω πάλι πίσω, πόση ώρα είναι περίπου και πρέπει να προσέξω κάτι συγκεκριμένο?
How to get to Kadıköy | Citymapper
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.686
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom