Εσθονία Λεττονία Λιθουανία Μην τρομάξεις αν χαθώ...!!!

Soctama

Member
Μηνύματα
142
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Τζαμάικα
Να περάσεις τέλεια....!!Και περιμένουμε τον Σεπτέμβρη...!!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Kαλά να περάσεις και να μας τροφοδοτήσεις σύντομα με έμπνευση για ένα ταξιδάκι προς τα βόρεια!
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
γι'αυτό το "μικρή μου" θα σου εκχωρήσω όλες μου τις μετοχές στη" πράσινη"
ή προτιμάς κάποια άλλη??:haha::haha:
μην ανησυχείς δεν πάσχεις από τίποτα,τα έχεις 400,όπως άλλωστε αποδεικνύει και η προσφώνησή σου σε μένα(μικρή μου):haha:
είναι έκπληξη Φθινοπωρινή!!!;)
και ένα τραγουδάκι,αγαπημένο μου,για να σας μπερδέψει περισσότερο:D

που πήγε το video???εξαφανίστηκε??:roll::roll::roll::roll::roll:
 
Μηνύματα
46
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Ασία παντού
Μήπως ήρθε η ώρα να δημοσιεύσεις και επίσημα τους στοχασμούς σου? Νομίζω το κατέχεις το αντικείμενο. Καλό δρόμο και περιμένουμε συνέχεια.........
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Eιναι σιγουρο οτι θα περάσεις πολύ καλα σε οποιες πολιτειες κι αν βρεθεις.
Γιατί:
"Οι πολιτειες ξενες θα μας δεχονταν,
οι πολιτειες οι πιο απομακρυσμένες
κι εγω σ αυτες απλά θα σε εσυσταινα
σαν σε παλιες γλυκες μου αγαπημένες"
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Κάτι μου θυμίζει η περιπέτειά σου...και γω η κακομοίρα που χρόνια προσπαθώ να πάω Ελβετία και δεν τα καταφέρνω...είτε γιατί η παρέα αποφασίζει για κάτι άλλο, είτε γιατί δε βρίσκω κάποιο πακέτο που να με ικανοποιεί, είτε γιατί δε βολεύει η εποχή, όποτε το προσπαθήσω, είτε γιατί δεν συμπληρώνεται το γκρουπ...Φέτος λοιπόν βρήκα ένα καταπληκτικό πρόγραμμα από το νετ που ήταν πραγματικά πανόραμα Ελβετίας, παίρνω το πρακτορείο, κάνω τις απαραίτητες συνεννοήσεις, στέλνω την προκαταβολή, πρήζω τον υπάλληλο να με διαβεβαιώσει οτι θα γίνει η εκδρομή, έχω τη διαβεβαίωση, αρχίζω μελετώ, ανεβαίνω κατεβαίνω στο αλπικό τρενάκι, φαντάζομαι τους καταρράκτες του Ρήνου, πίνω καφεδάκι σε παραλίμνιο καφέ της λίμνης Λεμάν και αφού έχω μάθει όλα τα σχετικά της Ελβετίας...τηλεφωνώ πάλι στο πρακτορείο μία εβδομάδα πριν το ταξίδι για να ρωτήσω πότε θα κάνω την εξόφληση του πακέτου και μου ξεφουρνίζει πως δε θα γίνει η εκδρομή, γιατί κάποια άτομα έφυγαν από αυτό το πακέτο και πήγαν σε κάποιο άλλο και μείναμε μόνο 5 άτομα.Να ανοίξει η γη να με καταπιεί...πάλι δε θα πάω Ελβετία...Οι φίλοι μου είπανε να βρω άλλη παρέα για Ελβετία, γιατί όποτε κανονίσουμε μαζί κάτι γίνεται και δε μας κάθεται...Ευτυχώς όμως είχα και την Πορτογαλία στα σχέδια, οπότε ζητώ πίσω την προκαταβολή και κλείνω αμέσως για Πορτογαλία με άλλο γραφείο. Ευτυχώς αυτή πραγματοποιήθηκε, αλλά πήγα σχετικά αδιάβαστη...τι να προλάβεις να μελετήσεις σε μία εβδομάδα;
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Είμαι σίγουρη ότι όλο το σύμπαν θα συναινέσει στο να περάσεις πολύ-πολύ όμορφα.
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Είμαι σίγουρη ότι όλο το σύμπαν θα συναινέσει στο να περάσεις πολύ-πολύ όμορφα.

το καλό που του θέλω!:haha::haha:

vagantos,έχεις πιάσει το νόημα(ήταν βέβαιο άλλωστε!);)


γυριστρούλα,σε καταλαβαίνω απόλυτα...είναι μεγάλη πίκρα να μη σου κάθεται το ταξίδι που θέλεις...αν και τελευταία,σκέφτηκα πως ίσως γι αυτό φταίει το γεγονός ότι το κυνηγάς...και αποφάσισα να κάνω το εξής πείραμα:να πάψω να κυνηγάω ένα ταξίδι που για χρόνια δεν μου κάθεται και μένα..έτσι για να δω τι θα γίνει!(υποπτεύομαι πως απ'το πείραμα θα αποδείξω πως το σύμπαν είναι πολύ αντιδραστικό!:cool:)..το Σεπτέμβρη θα ανακοινώσω τα αποτελέσματα του πειράματος!;)
(άντε δεν περνάνε οι μέρες:(:()
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
το καλό που του θέλω!:haha::haha:

vagantos,έχεις πιάσει το νόημα(ήταν βέβαιο άλλωστε!);)


γυριστρούλα,σε καταλαβαίνω απόλυτα...είναι μεγάλη πίκρα να μη σου κάθεται το ταξίδι που θέλεις...αν και τελευταία,σκέφτηκα πως ίσως γι αυτό φταίει το γεγονός ότι το κυνηγάς...και αποφάσισα να κάνω το εξής πείραμα:να πάψω να κυνηγάω ένα ταξίδι που για χρόνια δεν μου κάθεται και μένα..έτσι για να δω τι θα γίνει!(υποπτεύομαι πως απ'το πείραμα θα αποδείξω πως το σύμπαν είναι πολύ αντιδραστικό!:cool:)..το Σεπτέμβρη θα ανακοινώσω τα αποτελέσματα του πειράματος!;)
(άντε δεν περνάνε οι μέρες:(:()
περιμένω τα αποτελέσματα...για να το εφαρμόσω και γω...να περάσεις υπέροχα!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ερώτηση πόσα σάντουιτς με τσιπς πρέπει να καταναλώσω μέχρι να γυρίσεις και να αρχίσεις την ιστορία σου; είναι που με κτύπησε και η βότκα και μου τέλειωσαν οι ξηροί καρποι χιπς
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Ερώτηση πόσα σάντουιτς με τσιπς πρέπει να καταναλώσω μέχρι να γυρίσεις και να αρχίσεις την ιστορία σου; είναι που με κτύπησε και η βότκα και μου τέλειωσαν οι ξηροί καρποι χιπς

δεν ξέρω Ιωάννα,δεν ξέρω!!χικ!:haha:
ένα είναι σίγουρο....μεγάλη προσοχή στο τι εύχεται κανείς..πάντα ελοχεύει ο κίνδυνος να πραγματοποιηθεί η ευχή!!:haha::haha::haha:
α,θέλω και εγώ μασάζ,βοηθάει στο φορμάρισμα της συνείδησης???:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.727
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom