Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
το χρησιμοποιω συχνα χωρις προβλημα...μια φορα που ειχα προβλημα με την καρτα κ εγινε διπλη χρεωση για το ιδιο εισητηριο επικοινωνησαν αμεσα μαζι μου κ εγινε αμεσως η επιστροφη χρηματων
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Νέα μηχανή αναζήτησης που σου δίνει και Bonus !!! https://www.reytrip.com/
Με την αναλογη τιμη να τα διευκρινιζουμε..αν θες ακριβο μπονους πληρωνεις παραπανω και το αεροπορικο!για να μην σχολιασω οτι η οικονομικη διαφορα απο το να το κλεισω το εισιτηριο απο το σιτε της αεροπορικης και απο το σιτε που εβαλες ειναι της ταξης των 3ε!!
 

dimpep

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Καλησπέρα σας,

ψάχνω ιστοσελίδα η οποία να βρίσκει τις πτήσεις αλλά να περιλαμβάνεται και η αποσκευή (οπως δηλαδή η Flex της Aegean). Το γνωρίζω ότι υπάρχει η δυνατότητα να την προσθέσω μετά αλλά θα ήθελα να φαίνεται την ώρα που το ψάχνω. Επισης, επειδή ίσως απαγορεύεται από τους κανόνες του φορουμ, όποιος έχει συναντήσει κάτι παρόμοιο, ας μου στείλει pm
 

apostolosgl

Member
Μηνύματα
65
Likes
135
Καλησπέρα η gotogate και η travelgenio είναι αξιόπιστες; Μεταξύ των δύο ποια θα επιλέγατε;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Έχω κλείσει κάτι εισιτήρια από το Kiwi με για Μήλο για ρομαντικό καλοκαιράκι. Κυριακή πρωι με το καφεδάκι λεω ας τα ξαναδω και βλέπω πως γράφει πως δικαιούμαι μόνο χειραποσκευη. Εγώ όμως ψάχνοντας να κλείσω τα εισιτήρια είχα δει πως στο site της Aegean για Μήλο έχει μόνο Flex εισιτήρια.Έψαξα και τον ναύλο και είδα πως είναι ''Τ''. Πήρα τηλέφωνο και στην Aegean και μου το επιβεβαίωσαν. Να τους στείλω τώρα ένα ευγενικό mail, ειδικά όταν μου γραφουν πως ''It is usually much cheaper to order checked baggage with us in advance than to pay for it at the airport.''?
 
Μηνύματα
772
Likes
611
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Καλησπέρα σας,

ψάχνω ιστοσελίδα η οποία να βρίσκει τις πτήσεις αλλά να περιλαμβάνεται και η αποσκευή (οπως δηλαδή η Flex της Aegean). Το γνωρίζω ότι υπάρχει η δυνατότητα να την προσθέσω μετά αλλά θα ήθελα να φαίνεται την ώρα που το ψάχνω. Επισης, επειδή ίσως απαγορεύεται από τους κανόνες του φορουμ, όποιος έχει συναντήσει κάτι παρόμοιο, ας μου στείλει pm
Καλημέρα, το kayak σου δίνει αυτή την επιλογή, απλά δεν την εμφανίζουν ολες οι αεροπορικές, οπότε θέλει και 2ο τσεκ μετά για σιγουριά.
 

anttheo

Member
Μηνύματα
74
Likes
60
καλησπερα παιδια, διαβαζω τα μηνυματα σας και εχω ξεσηκωθει για Μπαλι! Βρισκω σχετικα οικονομικα εισιτηρια με Qatar μεσω tix.com(απο skyscanner). Τη γνωριζετε την tix? Να προχωρησω σε αγορα αφοβα?
 

anttheo

Member
Μηνύματα
74
Likes
60
Τα εχει στα 695 ευρω απο tix.com. ενω απο το σαιτ της Qatar εχουν σχεδον διπλασια τιμη. Γι αυτο ειμαι λιγο προβληματισμενος. Απο τη μια σκεφτομαι οτι για να προτεινεται απο τη skyscanner λογικα θα ειναι οκ, απο την αλλη πρωτη φορα βλεπω την tix.com. Την γνωριζετε εσεις? Τι γνωμη εχετε για τον προβληματισμο μου?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom