Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

paefstra

Member
Μηνύματα
12.925
Likes
40.760
τοοσλο ειναι τοσο πολυ ακριβο οσο μου εχουν πει;
Πολυ ακριβο ομως: Clarion Collection Gabelshus, 3,5 αστερων με πρωινο και βραδινο και καφεδες τσαι απογευμα με παρελκομενα, μονοδρομος στη διαμονη με 117 το δικλινο καλοκαιρι στη Hotels.com.
Με 60 ευρω το ατομο ολα αυτα δεν πας ουτε στην Αιγινα.
 
Last edited:

xameno_rouxo

Member
Μηνύματα
121
Likes
12
καλησπέρα φίλες και φίλοι ταξιδιώτες
πάει καιρός που χρειάστηκα τι σελίδα -και φοβάμαι ότι θα περάσει κι αλλος :( -
ομως όταν έρθει εκείνη η ευλογημένη ωρα ας είμαι έτοιμος

ποια είναι η καλύτερη μηχανή αναζήτησης πτήσεων?
μόνο το skyscanner ξέρω
 
Μηνύματα
196
Likes
250
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Νομίζω ότι μπορεί να είμαι off topic αλλα θα το ρωτήσω. Βρίσκω με το pamediakopes εισιτήρια σε αισθητά καλύτερη τιμή από την αεροπορική. Πάντα έκλεινα απευθείας από το site της εταιρίας. Έχει κάποιος κάποια γνώμη; Αυτό που με αγχώνει είναι αν γίνει κάποια στραβή θα βγάλω άκρη μαζί τους;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Νομίζω ότι μπορεί να είμαι off topic αλλα θα το ρωτήσω. Βρίσκω με το pamediakopes εισιτήρια σε αισθητά καλύτερη τιμή από την αεροπορική. Πάντα έκλεινα απευθείας από το site της εταιρίας. Έχει κάποιος κάποια γνώμη; Αυτό που με αγχώνει είναι αν γίνει κάποια στραβή θα βγάλω άκρη μαζί τους;
Γενικά έχει αναφερθεί ότι στο πρώτο κύμα/καραντίνα του κοβιντ δύσκολα έβγαζες άκρη μαζί τους και ταλαιπωρήθηκαν πολύ όσοι περιμένουν επιστροφές απο αυτούς.
 
Μηνύματα
196
Likes
250
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Γενικά έχει αναφερθεί ότι στο πρώτο κύμα/καραντίνα του κοβιντ δύσκολα έβγαζες άκρη μαζί τους και ταλαιπωρήθηκαν πολύ όσοι περιμένουν επιστροφές απο αυτούς.
Αυτό με αγχώνει και εμένα και δεν ξέρω αν αξίζει τελικά να τα κλεισω από εκεί
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.104
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Αυτό με αγχώνει και εμένα και δεν ξέρω αν αξίζει τελικά να τα κλεισω από εκεί
Τσεκαρε και λιγο τι ισχύει με αποσκευές αν εχεις παραδοτέες στο check in... Σε καποια η τιμή ειναι χωρις αποσκευές ενω μεσω site official της εταιριας περιλαμβάνονται στην τιμή..
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Σορυ για το off topic αλλά είναι αξιόπιστο το kiwi? Βρηκα πτήση με την Ryanair που δεν την εμφανίζει στο επίσημο site της Ryanair .....
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Το μήνυμά σου μεταφέρθηκε σε πιο σχετικό θέμα.
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
292
Likes
849
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Καλημέρα,
σχετικά με την eDreams γνωρίζετε εάν είναι αξιόπιστη; θέλω να κλείσω εισητήρια γιατί έχει αρκετά φθηνότερες τιμές σε σχέση με την aegean και άλλες ιστοσελίδες.
 

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Καλημέρα,
σχετικά με την eDreams γνωρίζετε εάν είναι αξιόπιστη; θέλω να κλείσω εισητήρια γιατί έχει αρκετά φθηνότερες τιμές σε σχέση με την aegean και άλλες ιστοσελίδες.
Μακριά. Σε ακύρωση εισιτηρίου από την αεροπορική την περίοδο του κορονοϊου ταλαιπωρήθηκα πάρα πολύ για να βρω άκρη. Με παρέπεμπαν συνέχεια στην αεροπορική, η οποια μετά μου έλεγε ότι το εισιτήριο έχει κλειστεί με δικό τους εμαιλ, στο οποίο στέλνονταν τα μηνύματα αλλά φυσικά εγώ δεν είχα πρόσβαση. Μου πήρε περίπου 2 χρόνια να βγάλω άκρη. Έπαιρνα κάθε μήνα τηλέφωνο και συνέχεια μου έλεγαν ότι έχει δρομολογηθεί επιστροφή χρηματων, αλλά ότι η αεροπορική δεν τους τα έβαζε, για να τα δώσουν κι αυτοί σε μενα. Τελικά τα κατάφερα μέσω της αεροπορικής και μόνο για βαουτσερ, όχι επιστροφή.
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
292
Likes
849
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Μακριά. Σε ακύρωση εισιτηρίου από την αεροπορική την περίοδο του κορονοϊου ταλαιπωρήθηκα πάρα πολύ για να βρω άκρη. Με παρέπεμπαν συνέχεια στην αεροπορική, η οποια μετά μου έλεγε ότι το εισιτήριο έχει κλειστεί με δικό τους εμαιλ, στο οποίο στέλνονταν τα μηνύματα αλλά φυσικά εγώ δεν είχα πρόσβαση. Μου πήρε περίπου 2 χρόνια να βγάλω άκρη. Έπαιρνα κάθε μήνα τηλέφωνο και συνέχεια μου έλεγαν ότι έχει δρομολογηθεί επιστροφή χρηματων, αλλά ότι η αεροπορική δεν τους τα έβαζε, για να τα δώσουν κι αυτοί σε μενα. Τελικά τα κατάφερα μέσω της αεροπορικής και μόνο για βαουτσερ, όχι επιστροφή.
Ευχαριστώ για την απάντηση, τα έκλεισα από εκεί τελικά, εύχομαι να μην χρειαστεί να ακυρώσω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.572
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom