Μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
376
Ερωτηση: ψάχνω διαμονή για Μπέλφαστ αλλά οι τιμές είναι αδικαιολόγητα ακριβές για τη περιοχή......οι τιμές έχουν φτάσει στο ταβάνι ή ιδέα μου είναι ?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Το destinia το έχει δουλέψει κάποιος ?? βλέπω διαφορές που δυσκολεύομαι να το πιστέψω, ξενοδοχεία που στα ποιο γνωστα σαιτ έχουν 250-300 ευρώ εκεί τα βρίσκω με 100-110-120 και με δωρεάν ακυρωση....
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Το destinia το έχει δουλέψει κάποιος ?? βλέπω διαφορές που δυσκολεύομαι να το πιστέψω, ξενοδοχεία που στα ποιο γνωστα σαιτ έχουν 250-300 ευρώ εκεί τα βρίσκω με 100-110-120 και με δωρεάν ακυρωση....
Ναι το χρησιμοποίησα εγώ πέρυσι το καλοκαίρι που πήγα στη Μάλτα. Μια χαρά δούλεψε.. μου έδωσαν και εκπτωτικό κουπόνι για επόμενη κράτηση και μία χαρά επικοινωνήσαμε κιόλας για διάφορα αιτήματα που είχα σχετικά με την κράτηση. Τι να σου πω τώρα βέβαια παντού τυχαίνουν κ "στραβές"
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
κάποιο άλλο μέλος έχει άποψη για το destinia?
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
376
Το destinia το έχει δουλέψει κάποιος ?? βλέπω διαφορές που δυσκολεύομαι να το πιστέψω, ξενοδοχεία που στα ποιο γνωστα σαιτ έχουν 250-300 ευρώ εκεί τα βρίσκω με 100-110-120 και με δωρεάν ακυρωση....
Εμένα πάντως ίδιες τιμές μου βγαζει με άλλες μηχανές αναζήτησης για τη περιοχή που ψάχνω ...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Εμένα πάντως ίδιες τιμές μου βγαζει με άλλες μηχανές αναζήτησης για τη περιοχή που ψάχνω ...
εγω κοιταξα για Παρίσι αρχες Αυγουστου βρηκα 5-6 περιπτώσεις που απο αρχικη στα γνωστα σαιτ 200-300 ευρώ εχουν σε αυτο 80-120 ειναι τεραστια η διαφορα, με δωρεαν ακυρωση και πρωινο στην τιμή , έχει και εξαιρετικες τιμες στις αναβαθμισεις δωματιων.

edouard 7, opera madigny, montfleuri, splendid etoile, le belmont. αυτα ειναι τα ξενοδοχεια που βρηκα, εχει κι αλλά που δεν με βολευουν ή δε μου αρεσαν.
 

travel_lover

Member
Μηνύματα
156
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ -
Παιδιά, κακά τα ψέματα, τίποτα σαν το booking.com!! Έχω φτάσει και σε genius3 επίπεδο και μου κάνει κάτι 20% προσφοράς
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Παιδιά, κακά τα ψέματα, τίποτα σαν το booking.com!! Έχω φτάσει και σε genius3 επίπεδο και μου κάνει κάτι 20% προσφοράς
Ξέρεις κανένα που να μην είναι genius3; Εγώ όχι... Δεν είναι και πολύ "προσφορές" όλα αυτά, όπως καταλαβαίνεις...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Παιδιά, κακά τα ψέματα, τίποτα σαν το booking.com!! Έχω φτάσει και σε genius3 επίπεδο και μου κάνει κάτι 20% προσφοράς
από προσωπική εμπειρία θα σου πω ότι το hotels.com σε άπειρες περιπτώσεις είχε καλύτερες τιμές απο το genius 3 (δεν εννοώ ότι πάντα έχει καλύτερες) οπότε το τπτ σαν το booking δεν ισχύει... από άποψη αξιοπιστίας οκ
 
D

Delmem38110

Guest
αν ταξιδεύεις συχνά με την booking, δίνει επιπλέον προσωπικά δωράκια, εκπτώσεις, επιστροφή, αναβάθμιση δωματίου στοχευμενα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
αν ταξιδεύεις συχνά με την booking, δίνει επιπλέον προσωπικά δωράκια, εκπτώσεις, επιστροφή, αναβάθμιση δωματίου στοχευμενα.
Μου εδωσε αναβαθμιση και ειμαι Genius 2 ενω εχω 3 χρονια να κλεισω στη booking.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.772
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom